Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"24 Hours Of Athens 2012"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: "24 Hours Of Athens 2012"

    Тенев как разбра, че Орлин ще е първият българин с автомобил на Дакар? И докога ще се създават титли от тоя сорт?
    Който иска и МОЖЕ отива да кара където си иска, та дори и на Дакар.
    Айде стига с тия определения пъви втори и т.н.
    Сега има две коли на Дакар. Български. Не са правени в България. Коя е първата???
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #47
      От: "24 Hours Of Athens 2012"

      Ъъъъъ, вие ли сте елита на българския офроуд?!?!?! Егати змийчарника!!!

      Коментар


      • #48
        От: "24 Hours Of Athens 2012"

        Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
        Ъъъъъ, вие ли сте елита на българския офроуд?!?!?! Егати змийчарника!!!
        А ти пък кой си?
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #49
          От: "24 Hours Of Athens 2012"

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          А ти пък кой си?
          Чшшшшш. алоуууууу! Леко с тона!!!!.....А сега да ти отговоря! Аз съм един регистриран потребител на форума и отворих темата подведен по името и в очакване да прочета нещо за въпросното състезание!....Но уви, само бълвочи!!!

          Коментар


          • #50
            От: "24 Hours Of Athens 2012"

            Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
            Чшшшшш. алоуууууу! Леко с тона!!!!.....А сега да ти отговоря! Аз съм един регистриран потребител на форума и отворих темата подведен по името и в очакване да прочета нещо за въпросното състезание!....Но уви, само бълвочи!!!
            Бълвочите ще придобият някаквъв смисъл и за теб, когато станеш регистриран състезател и вземеш участие в едно българско състезание. Да това са български състезатели. И то от елитните.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • #51
              От: "24 Hours Of Athens 2012"

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              Бълвочите ще придобият някаквъв смисъл и за теб, когато станеш регистриран състезател и вземеш участие в едно българско състезание. Да това са български състезатели. И то от елитните.
              Подкрепям Руси, зяпачите да не дават мнение когато не са компетентни и не знаят за какво става въпрос.
              ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

              Коментар


              • #52
                От: "24 Hours Of Athens 2012"

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                Тенев как разбра, че Орлин ще е първият българин с автомобил на Дакар? И докога ще се създават титли от тоя сорт?
                Как, как?
                От вестниците, телевизията и форума.
                И ще е така!
                До когато можеш да отидеш някъде и да се изцепиш, " -аз съм шефа на офроуда " например и да поискаш едни пари.
                Титлите са необходими за да се гордееш и да се гордеят другите със себе си. Да си важен. Пуу как не ги разбираш тия работи. Философията по въпроса е описана от Екзюпери в " Малкия принц" и от А.Милн в " Мечо Пух". Направи си справка.
                Синът ми се увлича по атв-та, познай ко ми носи да чета в предния Топ Гиър. Имаме един познат с едно атв, ама пич ти казвам. После същия случай и в мото-списанието, сега чакам и новата Грация ( без "... и мощ") да излезне., че да дочета материала. Последното за първия Българин с кола, което ми попадна е от Бургас 2012 в прес информацията. А ти бедни ми друже се терзаеш от въпроси.
                Искаш ли статиите?

                Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                Ъъъъъ, вие ли сте елита на българския офроуд?!?!?! Егати змийчарника!!!
                Гошко, искаш не искаш точно тия са елита на българския офроуд плюс и някои други които няма да ти пишат. Ама зависи какво разбираш отофроуд и как си го интерпретираш. Става въпрос за съзтезатели и състезания.
                Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 29-11-12, 22:32.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #53
                  От: "24 Hours Of Athens 2012"

                  Първоначално публикуван от ips Преглед на мнение
                  Подкрепям Руси, зяпачите да не дават мнение когато не са компетентни и не знаят за какво става въпрос.
                  За да няма "зяпачи" си има ЛС или закрити подфоруми....Когато темата е в открития форум е за всички!!!
                  Няма да ви развалям седянката....

                  Коментар


                  • #54
                    От: "24 Hours Of Athens 2012"

                    Стига бе Тенев всички знаем защо им вдигаш акциите? Тодор ако иска чоже и луната да се пробва.За просветлените и ти и Руси знаете кои са хората в офроуда и кои наистина могат да карат. Да Ви ги изброя ли?!
                    ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

                    Коментар


                    • #55
                      От: "24 Hours Of Athens 2012"

                      Пак се появи напpежение.
                      Напълно безмислено.
                      Не цитирам никой.
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • #56
                        От: "24 Hours Of Athens 2012"

                        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                        Пак се появи напpежение.
                        Напълно безмислено.
                        Не цитирам никой.
                        Приятелю, знаеш говорили сме не е безсмислено, трябва да се знае ,а нали и ти сам видя.
                        ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

                        Коментар


                        • #57
                          От: "24 Hours Of Athens 2012"

                          Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                          За да няма "зяпачи" си има ЛС или закрити подфоруми...
                          идеята е всичко от казаното и коментираното да е широко достъпно. Това е мисията на форума. Колкото до включванията, няма лошо стига да не се безпокоиш за душевния си мир.

                          подкрепям Ива(@IPS).
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #58
                            От: "24 Hours Of Athens 2012"

                            Само да попитам Тодор, ти като си такъв ГОЛЯМ логистик защо твоята асистенция даде 40 евро за такси да си намери сервизния парк??
                            ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

                            Коментар


                            • #59
                              От: "24 Hours Of Athens 2012"

                              Наистина стана тема пълна с бълвочи. И то без смисъл. Ако наистина сте елита на българския спорт, не би трябвало да четем такава помия. И ако ще се налага да ставаме състезатели за да разберем защо се излива всичко това, аз предпочитам да съм пас.
                              Преди и мене да ме е попитал някой "а ти кой си", ще си отговоря без бой- средно статистически потребител със средно статистическо образование, манталитет и възпитание. И понеже не ми е ясно за какво е помията- вие или сте много над мен, или доста под мен.

                              Спрете се, не ви отива. Язък за...
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • #60
                                От: "24 Hours Of Athens 2012"

                                Знаеш ли за едно си прав вярно е п...я, но за съжаление манипулациите на спорта са прекалено много и за това и нашите реакции са такива.

                                Спрете се, не ви отива. Язък за...[/QUOTE]
                                ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X