Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почти 4 месеца след ДАКАР 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Почти 4 месеца след ДАКАР 2012

    Здравейте колеги. Пускам тази тема с риск да си навлека неприятности или да разлая кучетата....Пускам я поради простата причина, че ми е интересно какво, как и защо е било тази година Изминаха почти 4 месеца след състезанието и има само един разказ на колегата rusev, който ми е супер интересен но.....от доста време няма нищо ново. За Младен знам, че влиза рядко във форума и в едната тема беше написал кратък разказ за преживяното за което му благодаря, но се чудя защо Пепи беше толкова активен преди състезанието и се радваше на подкрепата която му оказва форума имаше и снимки и всичко, а след състезанието не е писал и едно мнение във форума......дори няма и едно просто "Благодаря за подкрепата" към хората които стояха ден и нощ пред мониторите и следяха тяхното развитие в състезанието. Пак казвам, че пускам темата защото ми е интересно.

  • #2
    От: Почти 4 месеца след ДАКАР 2012

    Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
    Здравейте колеги. Пускам тази тема с риск да си навлека неприятности или да разлая кучетата....Пускам я поради простата причина, че ми е интересно какво, как и защо е било тази година Изминаха почти 4 месеца след състезанието и има само един разказ на колегата rusev, който ми е супер интересен но.....от доста време няма нищо ново. За Младен знам, че влиза рядко във форума и в едната тема беше написал кратък разказ за преживяното за което му благодаря, но се чудя защо Пепи беше толкова активен преди състезанието и се радваше на подкрепата която му оказва форума имаше и снимки и всичко, а след състезанието не е писал и едно мнение във форума......дори няма и едно просто "Благодаря за подкрепата" към хората които стояха ден и нощ пред мониторите и следяха тяхното развитие в състезанието. Пак казвам, че пускам темата защото ми е интересно.
    Eee, ти пък сега! Може би вече са обсъдени нещата в някои други теми, като тези например:

    http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=406 или
    http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=366 и др. подобни.

    Пък може и да бъркам, дано!
    Говоря ти дъще, сещай се снахо!

    Коментар


    • #3
      От: Почти 4 месеца след ДАКАР 2012

      Това може би са теми за модераторите понеже на мен на тези линкове не ми отваря нищо

      Коментар


      • #4
        От: Почти 4 месеца след ДАКАР 2012

        И аз съм заинтересован, от тазгодишното представяне...Или няма кой да пише по темата?
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • #5
          От: Почти 4 месеца след ДАКАР 2012

          Първоначално публикуван от box1 Преглед на мнение
          Eee, ти пък сега! Може би вече са обсъдени нещата в някои други теми, като тези например:

          http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=406 или
          http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=366 и др. подобни.

          Пък може и да бъркам, дано!


          17-02-11, 14:36 Това е датата на последния написан пост от първия линк.Състезатели- 4х4 - Явно хич не те бива за гадател В супер модераторския форум също съм убеден че няма нищо.Просто състезателите се виждаме постоянно и тази тема е коментирана предостатъчно.


          Колкото до "Благодаря за подкрепата" разгледаи някоя друга тема за Дакар до която имаш достъп.Всичко ще ти стане ясно.
          Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 30-03-12, 00:45.

          Коментар


          • #6
            От: Почти 4 месеца след ДАКАР 2012

            И според мен не е редно това, все пак сме хора и се радваме когато някой споделя с нас преживяното. Просто така, не заради СМС, покупка на тениска или още нещо, просто така.

            Казахстан имаше частен състезател при колите, пускаха всекидневен репортаж, отделно СМСи с моментно състояние, прибраха се и написаха хубаво есе. Какво се чупи по колата, защо, къде сгрешиха, къде не са. Същото беше и при екипажът от Украйна, същото и при Латвия. Полските АТВисти, написаха ден, по ден в блоговете си състезанието. Също коментираха нещата отвътре. Само при нас е пълно инфозатъмнение.

            Ясно е, че всеки има работа за наваксване, и семейство и куп грижи. Но, как може Бойко или Димо, или Демон, или още куп други съфорумци, правейки многоседмични, или едноседмични пътешествия по света, а и ендуристите, да ни държат запленени пред монитора, наслаждавайки се на тези места, където може би няма да идем никога. Това според мен е до вътрешният свят и културата на един човек, да иска да сподели и да е полезен, на форума и на хората.
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • #7
              От: Почти 4 месеца след ДАКАР 2012

              Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
              17-02-11, 14:36 Това е датата на последния написан пост от първия линк.Състезатели- 4х4 - Явно хич не те бива за гадател В супер модераторския форум също съм убеден че няма нищо.Просто състезателите се виждаме постоянно и тази тема е коментирана предостатъчно.
              Ама ти засегна ли се , нещо? Вие състезателите си коментирайте колкото искате, ама давайте и по някоя "троха" и за простосмъртните, моля!
              Говоря ти дъще, сещай се снахо!

              Коментар


              • #8
                От: Почти 4 месеца след ДАКАР 2012

                Колега box1, само седми пореден е постът Ви и вече тонът отива на зле. За какво да се е засегнал Иво Близнака - има ли нещо значимо, което сте казал и което би могло да засегне него или други състезатели ? Поздрави!
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • #9
                  От: Почти 4 месеца след ДАКАР 2012

                  Така като гледам "дойдохте на моята" истина,може би има информация в някой ЗВЕЗДЕН форум към който ние обикновените потребители нямаме достъп,а и модераторите замълчаха а и няма какво ново да ни кажат .Догодина пак треперете пред мониторите и се радвайте, но на хора които Ви уважават поне малко като съмишленици и не са поставили личното си его над всичко и всички!
                  Няма смисъл да очакваме разказ от първо лице ,човека си постигна целите- разпродадоха си фен дранкулките,даваха го по доста медии,финишира за него нещата стоят по друг начин!
                  Интересно каква е реакцията на спонсорите като през цялото време плюха марката CAN-AM ,дали
                  ще подадат ръка пак.Тази година CAN-AM им беше крив догодина сигурно GLOBUL поради липса на роуминг?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Почти 4 месеца след ДАКАР 2012

                    Липсата на работа и многото свободно време ви се отразява зле момчета! Намерете си някакво хоби или просто пийте по повече и по-често без да пишете пияни във форума обаче

                    Информацията, която имам не като супер модератор от супермодераторският раздел а като приятел на Пепи, е че след пристигането му се разболя много сериозно ... двойни бронхопневмонии и прочие гадости и чак сега (два месеца по късно!) се е поусвестил. Както вероятно знаете Пепи не е професионален състезател (т.е. не му плаща някой друг сметката) и много е изостанал с работата след цялото това фиаско и има много да наваксва, което и прави в момента. Пускането на теми във форума е далеч по-маловажно нещо от работата и всеки го прави когато има време и желание. Последното лесно се изпарява когато тръгвате с рогата напред...

                    Отбора е благодарен на всички, които го подкрепиха и поддържаха. Имайте търпение, ще разкаже всеки каквото има да разказва когато намери време.

                    Заключвам темата защото не мисля, че ще бъде полезна или информативна на който и да било и не отговаря на тематиката на този форум. Ако държите да продължите тази "дискусия" моля отворете си тема в БГМАМА!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X