Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

    СУПЕР СТЕ!! Пожелавам само безаварийни километри от тук на татък до финала.

    Напиши, ако знаеш, какво стана с Заплетал и R team.
    IvoVarbanov.bg

    Коментар


    • #47
      От: АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

      Един въпрос-общо ли ще е класирането за мотори и атв или отделно? Гледам,че списъка е един ама има отделни резултати и си 11-ти при атеветата.
      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
      0885 660 613

      Коментар


      • #48
        От: АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

        Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
        Един въпрос-общо ли ще е класирането за мотори и атв или отделно? Гледам,че списъка е един ама има отделни резултати и си 11-ти при атеветата.
        Общо е , защото утре се стартира по общо класиране, На днешното трасе с повече завои АТВ-та имаха предимство, а и мотористите правеха номера, за да не стартират първи Най-големите циркове направиха лидерите-Хелдер Родригеш, Пржигонски (имитираше повреда на степенката ), а Кома и Фариа откровенно си спряха преди жълтата табела и изчакваха...
        Утрешния етап е с много шибана навигация и никой не иска да е в челото...то и ние не си давахме зор, ама сме се престарали
        Пролога е без значение за класирането, само за стартовата решетка утре...
        Предупредиха ни, че досегашната статистика сочи, че 12% от отпадналите до сега са били прибирани с хеликоптер...демек лошо...голямата опасност са "отсечените" дюни, ето в това видео може да се видят за какво иде реч...

        Коментар


        • #49
          От: АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

          Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
          СУПЕР СТЕ !! Напиши, ако знаеш, какво стана с Заплетал и R team.
          Тръгнали са на ход като нас, заедно с група италианци (мотористи и автомобилисти) и не са проверили, че влизане в Израел има, но излизане за арабска държава няма...
          Последно знам, че стояха на Йорданската граница и не ги пускаха и ще видим дали ще се появят утре...днес ги нямаше в бивака до преди час, когато тръгнах...

          Коментар


          • #50
            От: АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

            С нетърпение изчетох всичко по темата. Огромно БЛАГОДАРЯ, че ни информираш за всичко, което се случва около Вас.
            А за спонсорството от както Боряна започна да внася Максис, доста съм вложил за гуми, и също си купих Тремол.

            Здраво дръжте, желая Ви успех!
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #51
              От: АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

              Зори току що премина финала на първия етап,а Тошо явно има някакъв проблем защото няколко пъти спира,а му остават около 60км до финала.
              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
              0885 660 613

              Коментар


              • #52
                От: АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

                И от мен успех! Стискаме палци и следим темата с интерес. Благодаря и аз.
                LZ1ZAH

                Коментар


                • #53
                  От: АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

                  50 TODOROVA Zornitsa BUL BFM YAMAHA Quad 11 06h04'33
                  50-та в общото и 11-та при АТВ-тата.Тодор около 10км преди финала на етапа.
                  Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                  Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                  0885 660 613

                  Коментар


                  • #54
                    От: АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

                    Ей, разгеле, чак местната преса се събуди. Първата мотоспорт новина тук :-) Чакаме ви с нетърпение.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Sealine-Cross-Country.jpg
Прегледи:1
Размер:38.9 КБ
ID:5361933

                    Тодор го няма в класирането за етапа Какво става?
                    Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                    Коментар


                    • #55
                      От: АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

                      49 и 60-Освен едно БРАВО и все така,за друго няма думи.
                      BIKES RESULT STAGE1 OVERALL.pdf
                      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                      0885 660 613

                      Коментар


                      • #56
                        От: АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

                        Успех и от мен,стискам палци за безаварийни километри до финала и повече късмет.
                        ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

                        Коментар


                        • #57
                          От: АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

                          Само Зори продължава надпреварата,Тодор го няма в листата на online tracking.
                          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                          0885 660 613

                          Коментар


                          • #58
                            От: АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

                            Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                            Зори току що премина финала на първия етап,а Тошо явно има някакъв проблем защото няколко пъти спира,а му остават около 60км до финала.
                            Вчерашния етап наистина се оказа ад за много състезатели, трудна навигация и само около 30 км. каменни пътища, всички останали 255 км. бяха пясък, дюни, пак пясък и пак дюни...
                            Вчера е било около 45 градуса (аз ги усетих много ).
                            След 106-я километър АТВ-то ми загуби мощност и повече от 90 километра не искаше да върви, същото беше положението и на по-ниските предавки (а пета въобще не стигнах до нея)
                            Започна да грее зверски и се налагаше над 10 пъти да спирам, да го чакам да изстине и да продължавам...
                            Така спирах на всеки 5-10 километра, всеки път затъвах, защото пясъците тук са много меки и леки и спреш ли, няма тръгване Наложи се да си завирам главата под АТВ-то, че започна да ми причернява от жегата и съм изпил над 6 литра вода и накрая почти я свърших (състезанието в Тунис ни се стори като разходка в пясъка...
                            Наистина се оказа, че това е най-трудния кръг от световния Шампионат. След като се скри слънцето започнах да спирам по-рядко, но на 6 км. от финала бяха много високи и дълги дюни и АТВ-то вече не искаше да върви (плющеше, трещеше и нямаше сила да изкачи дюните). Прибраха ме към 8-9 часа и започнахме да търсим причината...всичко си беше наред и нямаше видима причина за проблема...
                            Решихме днес да не рискувам, за да не прецакам тотално мотора и ползвахме жокера "помощ от приятел"
                            Механиците на Хелдер Родригес (наш лют фен ) ни казаха, че това е софтуерен проблем в електрониката и днес след обяд ще го закачат на техния компютър. АТВ-то ми е с хомологация и най-вероятно е "скопено" и с много защити, на Зори няма проблем, само веднъж и е светнала лампата, но нейното е "хАмериканско" и няма никакви ограничения.
                            Видяхме още много дребни бъгове и недостатъци, но нали затова сме тук ? Отстранихме повечето, Зори се движи перфектно, като се има предвид, че конкуренцията тук е жестока !
                            Всички имат по няколко участия тук и са наясно с нещата, а ние тепърва откриваме топлата вода
                            Ето и две снимки от вчера:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:d7.jpg
Прегледи:1
Размер:103.7 КБ
ID:5362001


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:d6.jpg
Прегледи:1
Размер:76.4 КБ
ID:5362000

                            Коментар


                            • #59
                              От: АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

                              И малко за бивака Уникално съоръжение, разположено в сърцето на пустинята, в ниското, заобиколен от планини от пясък, дюни с височина над 60-70 метра

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:d.jpg
Прегледи:1
Размер:78.1 КБ
ID:5362002

                              Сега тук е 10 часа и температурата вече е над 30 градуса и по тая причина една цистерна на половин час обикаля и мокри бивака

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:d1.jpg
Прегледи:1
Размер:114.8 КБ
ID:5362003

                              Това тук е кетъринга, до него има изграден прес център, бани, тоалетни и всички екстри и то на ниво

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:d3.jpg
Прегледи:1
Размер:107.3 КБ
ID:5362004

                              Нашия пясъче кемпер не закъса никъде и бяхме от малкото наместили се без закъсване Идваха специално да ни снима официалния ТВ екип, като герои дошли на ход и събрали всичко в един кемпер _работилница, гараж, легла, баня и т.н.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:d5.jpg
Прегледи:2
Размер:77.6 КБ
ID:5362005

                              Коментар


                              • #60
                                От: АРАБСКАТА АВАНТЮРА- АБУ ДАБИ И КАТАР

                                Ще можеш ли утре да стартираш?
                                IvoVarbanov.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X