Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

    Извинявам се, но малко встрани от надпреварата-днес зяпах новинарските емисии на бтв с надеждата да се извиняват за тъпотията, която казаха вчера, но не би-за Дакар и дума нямаше, все едно няма такава грандиозна надпревара!?Не съм очаквал, че ще се окажат толкова нагли тъпанари-е..си измислената национална "медия", е..си измисления "спортен" отдел!Нямам думи!Т.е.имам, но по-добре да не ги казвам...!
    много автомати-слаби резултати!

    Коментар


    • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

      Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
      Май не е толкова драматично, някой е сменял двигател...
      Ако имаш предвид 15те минути, те са отчетени отдавна.
      Повече от драматично е!!!

      ПП. Ахаааа. Сега видях че Чалеко вчера е сменил двигател, което означава, че ще му се добавят 15 минути...
      Е жалко!!
      Никаква интрига.
      Явно Депре затова се вози, за да сведе до минимум всякакви възможни инциденти...
      Тая новина уби детето в мен
      Последно редактирано от Калин Кулев; 19-01-13, 15:44.
      К. Кулев

      Коментар


      • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

        Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
        Ако имаш предвид 15те минути, те са отчетени отдавна.
        Повече от драматично е!!!
        Не е отчетено, защото снощи отново е сменил двигател... Ще се изям от яд, този етап щеше да е отсечката на века! Разлика от една секунда на неутрализацията след близо 8500 изминати километри, просто нямам думи. Ако не беше тази смяна представете си как щяха да се карат останалите малко километри след неутрализацията! Много ме е яд!!!

        Коментар


        • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

          Не.. има предвид, че Чалеко е сменил вчера двигател и днес ще има наказание от 15 мин. .. т.е в момента се бори за 3-то място с Якес / Словакия /

          Коментар


          • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

            Francisco López had to change his engine yesterday evening, resulting in a 15-minute penalty effective as of the end of today's stage. This means the Chilean is now fighting for the bottom step of the podium of the 2013 Dakar. His main rival is Ivan Jakes.

            Ще му ги сложат на финала. Момчето обаче ще покаже, че може да "изяде" тази разлика и да го бие... Поне малка морална утеха!

            Коментар


            • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

              Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
              Но... според мен, никой който разбира и се кефи на този спорт не би оценил последните като "наглеци"?!?!?!!?!?
              Ще ти кажа защо квалифицирам така.
              Миналия Дакар Серил Депре направи много грозна постъпка като след затъване в калта получи помощ от други колеги и не им отговори подобаващо.
              Вярно че е на състезание ,но нали всички са там за това.Независимо кой си човещтината е повече от всичко !!!
              Иначе кара че, кара !!!

              Коментар


              • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                Айде и колите тръгнаха. Роби мина през първа контрола.

                Коментар


                • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                  Първоначално публикуван от Superchief Преглед на мнение
                  Не.. има предвид, че Чалеко е сменил вчера двигател и днес ще има наказание от 15 мин. .. т.е в момента се бори за 3-то място с Якес / Словакия /
                  Аз отдавна написах че сменят двигатели до последно.Това инфо защо излезе толкова късно?? Тъпотия е с тея двигателчета това навремето го нямаше.

                  Коментар


                  • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                    Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                    Ще ти кажа защо квалифицирам така.
                    Миналия Дакар Серил Депре направи много грозна постъпка като след затъване в калта получи помощ от други колеги и не им отговори подобаващо.
                    Вярно че е на състезание ,но нали всички са там за това.Независимо кой си човещтината е повече от всичко !!!
                    Иначе кара че, кара !!!
                    Ясно!
                    Абе тя тая случка не знам дали беше правилно тълкувана, защото гледахме откъси от по няколко секунди на цялата ситуация от които бяха извадени изводи, на които аз не искам да повярвам! Прозвуча ми тогава малко тенденциозно- интригантско тълкованието. Не казвам, че е невъзможно, но има доста обяснения на видяното, които не изкарват Сирил такъв... Например, съществува едно дълбоко уважение, особено между мотоциклетистите и особено към легендарните такива с доказани качества, че намирам за много вероятно, пилота който му помогна, предвид това, че Депре и Кома правеха страхотна битка помежду си, просто да е казал на Сирил да тръгва и да не губи време... Не знам, но не се съгласявам лесно с такива изводи, а тука забелявам има хора "умиращи" си за такива!
                    К. Кулев

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                      Аре затъването миналата година на Депре как и да е бори се за челото ама по миналата като ревна по Кома че сменявал нерагментирано гуми в трасето не че и той не го прави включително и на тоя Дакар некак си съвсем не е спортменско, може цял живот да си градил имидж ама една изцепка и съсипва всичко, иначе е универсален карач и крос и ендурото също му се удават много обаче е ревльо, питай Близнаците как е клечал по храстите да се крие докато сменява и той гумите по лиазоните.
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                        Ако някой подложи на съмнение спортните и състезателните качества на Депре е просто ''безумец'' !
                        Просто такива ''издънки'' са грозно нещо и му създават кофти имидж.
                        Той е най опитния от всички.Участваше е ендурото че, и на Ерзберг се беше представил доста яко !
                        Нека спечели най-добрия !!!

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                          Аз от всички медии най-вярвам на близнаците, верно!
                          Обаче и там винаги с едно наум, защото и те са страшно сладкодумни и си имат тяхното виждане и тълкуване.
                          Ситуацията с гумата беше друг случай в който реакцията на форума ме стъписа! Тук всички осъдиха не шашмаджията, сменил неправомерно, а другия - че го издал!!!
                          К. Кулев

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                            Рали Дакар 2013: репортаж етап 13 Копиапо – Ла Серена



                            Етапът с фаталния номер 13 от рали Дакар 2013, всъщност не бе особено фатален. Отсечката от Копиапо до Ла Серена съвсем не бе лека, но не успя да сътвори някакви размествания в класиранията.

                            Етапът не бе фатален и за българските екипажи, за разлика от предишния, в който Ценков и Маринов отвисяха дълги часове заради повреда в съединителя, а от репортерския автомобил, придружаващ тима на Алексиев и Николов, бяха откраднати различни неща, най-важното сред които бе уредът за диагностика на двигателя на BMW-то.

                            Та, на етап 13 Петър Ценков и Иван Маринов пристигнаха благополучно на финала на 62-ромясто, а Орлин Алексиев и Пламен Николов ги последваха с три места по-надолу в етапното класиране.

                            Предпоследната отсечка явно бе изключително подходяща за бъгитата с един двигателен мост. Повод да си мислим това ни даде дуелът между Роби Гордън и Герлен Шишри, спечелен от пилота на Hummer с едва 22 секунди, както и фактът, че третият за деня Орландо Теранова, пристигна на финала едва 4 минути по-късно. >>>ОЩЕ>>>

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                              Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                              Аз от всички медии най-вярвам на близнаците, верно!
                              Обаче и там винаги с едно наум, защото и те са страшно сладкодумни и си имат тяхното виждане и тълкуване.
                              Ситуацията с гумата беше друг случай в който реакцията на форума ме стъписа! Тук всички осъдиха не шашмаджията, сменил неправомерно, а другия - че го издал!!!
                              Ами като не ми вярваш на мен питай Стоян Драев той може и снимка да ти пусне но пък ще кажеш че тя може да е обработена на фотошоп.И аз тогава бях шокиран ама е истина.Но отново казвам не го направи само той.Но е грозно предвид другите които не го правят.Както и охлаждането на радиаторите с ледена вода от публиката на братя Патронели.Сигурно си го виждал това и в България по състезанията и не само.
                              Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 19-01-13, 17:28.

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                                Ааааа, в България такива неща не съм виждал!

                                Близнак, казвам, че най-вярвам на вас, не ме ли разбра?
                                К. Кулев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X