Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

    Аз пък се чудя как всяка година, по цяла година чакате Дакар и най-на края като започне Дакар, започвате да се занимавате със всякакви глупости но не и с Дакар...?!!! Относно Тодор и македонското знаме, въпросите ги отнесете към Богдан Николов и ония дето пикае пиян в шадраваните (да не се бърка с известната статуя в центъра на Брюксел)! Грам не ме еВе как е правилно да се пише или казва - Шишари, Шашари, Шешели или Шешлик! Искам един път да има една тема в която да си следя състезанието на спокойствие, по запознатите да подават интересна допълнителна информация и да чета готини фенски коментари, а не - да ми се налага да чета глупости! Много ли искам бе мама му стара..?!!

    Коментар


    • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

      Някой обръща ли внимание как се представя така наречената ГАЗка....50то място? Като я видях първия път не и давах повече от 50 минути състезателно каране.Окачването изглеждаше като правено по трудово, мотора не се сещам от какво е вътре таблото предизвиква умиление с качеството на изработка . Въобще как са минали тех-прегледа незнам. Явно пичовете яко са наежени и като нищо може да засрамят някой многомилионен отбор.
      Последно редактирано от kokocholi; 07-01-13, 06:36.
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
        Въобще как са минали тех-прегледа незнам. Явно пичовете яко са наежени и като нищо може да засрамят някой многомилионен отбор.
        Имаше представяне на тази Газка в чуждестранната тема. Окачването и рамата са от Нисан Навара за ЮАР, леко модифицирано. Таблото си е напълно функционално, "пича" е шампион на Русия с този прототип по ралирейдове. Нищо случайно няма в Дакар.
        Казахстанският отбор искаше да има и моторист в отбора си, човека е участвал като навигатор вече на Дакар, но с моторите няма международен опит в рейдове. Е беше му отказано с мотивация, че Дакар може да представлява опасност за живота му. Та, няма случайни хора на Дакар.
        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

        Коментар


        • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

          Вчера май съм си легнал рано... Какво се е случило с Цанков, че е с 3 часа закъснение?

          Коментар


          • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

            Първоначално публикуван от Nikiboy Преглед на мнение
            Вчера май съм си легнал рано... Какво се е случило с Цанков, че е с 3 часа закъснение?
            7 часа и половина. Май са затъвали, поне като говорих с механиците му. Към 5 сутринта наше време казаха, че унгарските камиони отиват да го вадят от някакво коварно място. После се събудих от смс "ОК е всичко. Утре продължаваме".

            Коментар


            • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

              В страничката на Камаз пише, че основният проблем на спецучастъка не са били дюните, а проблеми с навигацията. Каргинов Камаз счупи не двигател, а съединител, близо час отне ремонта, но пак скоростите не се включваха при по-висока скорост и на всяка предавка се налагаше отнемане на газта.



              Докато чакаха последните момчета, в бивака Чагин се срещна с АлАтия. И двамата коментираха ситуацията с 13 точка, при която роудбука се разминаваше с нужната точка по ГПСа . На това място КАМАЗ загуби около 10на минути, Сайнц 22м, а Атия 17минути. Подали са официално запитване до колегията на спортните комисари. Ще видим кой ще е прав и кой крив.

              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                Първоначално публикуван от packer Преглед на мнение
                7 часа и половина. Май са затъвали, поне като говорих с механиците му. Към 5 сутринта наше време казаха, че унгарските камиони отиват да го вадят от някакво коварно място. После се събудих от смс "ОК е всичко. Утре продължаваме".
                Абе не е само затъване, имало е и катастрофа с друг участник, ама и моите данни показват, че днес ще е на старта...

                Коментар


                • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                  В сайта на Dakar за победител от вчерашният етап е посочен Карлос Сайнц с преднина 3.23 пред Перханзел!!!

                  http://www.dakar.com/dakar/2013/us/s...ars.html#ancre

                  Дали е възможно да е имало някакво преизчисление на времената му заради проблемната точка около км. 70 за която той самият и някои други състезатели коментира. В интервюто Сайнц беше убеден че е минал няколко пъти през тази точка но устройството му не я отчело и имаше намерение да говори с организаторите за този проблем..

                  Коментар


                  • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                    Първоначално публикуван от Superchief Преглед на мнение
                    В сайта на Dakar за победител от вчерашният етап е посочен Карлос Сайнц с преднина 3.23 пред Перханзел!!!

                    http://www.dakar.com/dakar/2013/us/s...ars.html#ancre

                    Дали е възможно да е имало някакво преизчисление на времената му заради проблемната точка около км. 70 за която той самият и някои други състезатели коментира. В интервюто Сайнц беше убеден че е минал няколко пъти през тази точка но устройството му не я отчело и имаше намерение да говори с организаторите за този проблем..
                    Явно това е и станало, вски момент би трябвало по обмена да получа и официално инфо за това...

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                      Не знам какво се случва, но според лайв тайминга, Ал-Атия е класиран на последно място, въпреки че е 7-ми на финала. Роби Гордън също продължава да изостава и вече е на 53 минути от лидера. Сайнц явно е стъпил здраво на газта след като до средата на етапа бе 20-ти (дано издържи бъгито).

                      Ицо, дай нещо ново!!!
                      offroad фен
                      1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                      TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                        В блога на Камаз, официално се изнесе инфо, че след подадена апелация от Камаз и Катар /предполагам заедно, понеже РедБул е спонсор и на двата тима/, се преизчисли времето на Сайнц, за другите екипажи е сметнато, че претенцията не е основателна.

                        Движещият се пети до третата точка на етап2, Ардавичус /3то място Дакар2012/, пише, че е загубил налягането в турбината и на високите дюни му не достигаше мощност. Което наложи щурмуване по два- три пъти, и съответно 15място при камионите за етапа.
                        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                          Ал Атия и Петър (и доста още участници) са наказани с по един час (видно от последното класиране в официалния сайт), Орлин също има наказателни 2:30 минути. За какво са наказанията, колко и за какво са върнали на Сайнц?

                          ПП. Докато пиша, колегата горе е казал за Сайнц...
                          К. Кулев

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                            Рали „Дакар” 2013: избрани снимки от етап 2



                            Безкрайно атрактивен, но тази година не много ефективен... Няколко приятели ми се разсърдиха като казах, че титлата пак ще е в Мини и Гордън няма да победи


                            Въпреки малките проблеми, Сайнц и Насър се справят учудващо добре (поне за мен) с "шлесерките"



                            Де Рой и Стейси оглеждат пораженията по камиона на Стейси. доста лошо се беше хлопнал в сухото дере Ханс



                            Любимецът на мен и Супершефа Герлен... да няма спорове Chicherit, Половин час пасив вчера...


                            Красив етап, но за зрителите. За пилотите си беше кошмарен

                            >>ОЩЕ СНИМКИ>>

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                              Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                              Ал Атия и Петър (и доста още участници) са наказани с по един час (видно от последното класиране в официалния сайт), Орлин също има наказателни 2:30 минути. За какво са наказанията, колко и за какво са върнали на Сайнц?

                              ПП. Докато пиша, колегата горе е казал за Сайнц...
                              Според мен това е шаш на софтуера им... абсурд е Ал Атия, който завърши да има 9 часа изоставане. А този един час може и контрола да е... Още малко и ще знаем

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                                Ерик е имал проблеми с жилото за подаване на газ и вчера едвам се е движил в етапа.Механиците мислят че проблема е възникнал при транспорта на Трофи Тръка на кораба.
                                Сайнц обича да вдига цикове в лагера и организаторите много се съобразяват с него.Явно са променили класирането.Понякога наистина има проблеми с техниката но как точно на него и Камаз е чудно да се разбере.Между другото много лош Дакар и за руския отбор до този момент.Явно отново през цялото време ще ни занимават с А.Малиш а е пълно с толкова интересни возила за които няма и секунда отразяване.Предаването по БНТ тази година е по-добро и с повече инфо от другото.Само не ми е ясно Ицо как жонглира на този стол???

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X