Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

    Петър, защо е на трета контрола? Да не би да има някакъв проблем? Орлин го дават че е на четвърта!

    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

    Коментар


    • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

      Започна по БНТ2

      Коментар


      • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

        Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
        Близнак,знаеш че те обичам ама ми е малко ку...ско тва с знамената.А в сурат тефтера(фейсбук) братята македонци се нервиха че под името на Тодор пишело че е БГ състезател...тъпо.Естествено основната вина е на БГ федерацията ама ,дразни това някак.
        Бях се заклел да не пиша че все ме накзват ама не издържах
        Не е само на федерацията там има политически мушкания и като всичко друго се посраха и прее.аха обикновените хора.Хората дето имат топки сили и желание да се състезават на международната сцена.Кой е национален предател и кой потърпевш си направи изводите сам.Друг вариант няма и ще трябва да свикнем още много чужди флагове да преглътнем.Ако утре държавата без да си виновен а по нейна некадърност те лиши от международен паспорт лична карта или свидетелство за управление на МПС ти какво ще спреш да си караш автомобилите по Европа ли?Не ще трябва да станеш зорлем друг поданик.Мен ако мислиш че не ме е яд..Повече по този въпрос няма да пиша.
        Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 06-01-13, 22:40.

        Коментар


        • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

          Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
          Рали „Дакар” 2013: снимки от стартовата арка в Лима



          Герлен Шишри, който спечели първото си участие в "Дакар" като награда птреди много години. В историята ще остане като човекът, попилял първото състезателно Мини. Близнака може да разкаже доста ...
          Казва се Герлен Шишери и е 4 пъти шампион по ски свободен стил. Изключително екстремен и на моменти безразсъден пилот, който изобщо не трябва да бъде подценяван и не заслужава подобно подигравателно отношение. Надявам се да ви опровергае с представянето си на настоящият Дакар.

          Коментар


          • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

            За съжаление Шишери натрупа леко закъснение. Не е болка за умиране, но ето това не издържа на темпото му. Добре, че поне не е фатално



            Също така и Стейси при големите реши да полегне за 10на минутки



            За сметка на това Каргинов и Мардеев от КАМАЗ си докарахакъм финала 1.30 /час и половина/ закъснение. Единия е състезател, вторият е техничка, финишираха заедно, като по руските форуми се пише, че отново е двигател причината, и техичката на буксир го довлече до финала.
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

              Мардеев не е ли на около 26 мин. след Де Рой на финала?
              Лопата - друг солдата!!!

              Коментар


              • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                Започна по Евроспорт.Неверотна картина...
                Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
                Disco 1 бекъп
                Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

                Коментар


                • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                  Първоначално публикуван от O.K Преглед на мнение
                  Мардеев не е ли на около 26 мин. след Де Рой на финала?
                  Там са двама Мардееви, баща и син. В различни коли.
                  Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                  Коментар


                  • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                    Орлин премина 163км.

                    Пепи също премина на цп1.
                    Последно редактирано от Ивайло Върбанов; 06-01-13, 23:54.
                    IvoVarbanov.bg

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                      Първоначално публикуван от Superchief Преглед на мнение
                      Казва се Герлен Шишери и е 4 пъти шампион по ски свободен стил. Изключително екстремен и на моменти безразсъден пилот, който изобщо не трябва да бъде подценяван и не заслужава подобно подигравателно отношение. Надявам се да ви опровергае с представянето си на настоящият Дакар.
                      Много добре знам кой е и какъв е, както и че се казва Шишри, това идва от френския, където се изяжда е-то там (дълго за обяснение), пък и така ми се представи през 2008-ма

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                        Много се радвам на днешната победа при мотоциклетистите на Хуан Бареда Борд и Husqvarna . Наблюдавам го от миналата година и считам, че е изключителен млад талант, който ще бъде бъдещ победител в ДАКАР. Тази година машината на Husqvarna e изключитено конкуретноспособна и той има шанс с класиране в Топ 3.

                        Husqvarna е собственост на BMW от 2007 г. и е специализирана в производството на мотокрос и ендуро мотори. Въпреки че по произход е шведска марка след закупуването от Cagiva през 1987 г. производството се премества във Варезе / Италия / където е и днес.

                        BMW ще направят всичко възможно да свалят от трона кралят на Дакар - моторите KTM, въпреки, че да победиш Сирил Депре и КТМ в ДАКАР е все едно да надминеш Юсеин Болт в коронната му дисциплина 100 м.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013Barreda1.jpg
Прегледи:1
Размер:121.4 КБ
ID:5441654

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                          Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                          Близнак,знаеш че те обичам ама ми е малко ку...ско тва с знамената.А в сурат тефтера(фейсбук) братята македонци се нервиха че под името на Тодор пишело че е БГ състезател...тъпо.Естествено основната вина е на БГ федерацията ама ,дразни това някак.
                          Бях се заклел да не пиша че все ме накзват ама не издържах
                          Аз пък се кефя.Отново Тодор е пръв в нещо.Първи участвал,първи отпаднал,първи който стартира с АТВ и се връща с хеликоптер.
                          А сега и кара за две държави.И то големи държави с много традиции в моторните спортове.
                          Голяма работа че е съшил два байрака с бял конец и маха с тях от стартовата арка.
                          От АСО искат лиценз и не им пука на кой знамето ще вееш.
                          Ако нямаш лиценз имаш ли държава?Ако имаш държава защо нямаш лиценз? Така щяха да го питат франсетата.
                          Като сме по велики от макетата защо нямаме федерация която да го изпрати с наш,роден лиценз.
                          Това състезание е един път в годината.Не е футболно мачле и заради това не е важно.
                          Значи в това отношение Държавата МАКЕДОНИЯ е по Велика от нашата държава.

                          Оооо Македон,Македон ти си Велика Държава.Поне на 300000 години.И затова даваш лицензи...на българи.
                          Други да се червят и да гледат виновно-Тошката стартира вече...връщане назад няма.Резила е пълен и шарен.
                          Представям си как е скатал двете знамена в куфара и се е качил на самолета.
                          Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 07-01-13, 01:21.

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                            Oрлин 115,Петър 130 позиция
                            Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
                            Disco 1 бекъп
                            Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                              Сирил е достатъчно опитен за да тръгне още от първите етапи препускайки на риск.Пуска зайци да му чистят пътя и да се надъхват.После те получават стресови ситуации травми и натрупват умора.От много години някоя от младите звезди взима победа в първите етапи и шашка феновете.После всичко се нарежда и отново старите муцуни са отпред.А това за фирмите в последните години не беше за Ямаха Априлия БМВ Хонда и тн.Направиха мотоциклетите като колела и отово КТМ са на върха.Големите тупани на КТМ бяха малко над 110кс.и другите просто нямаха шанс.Аз също искам някои нов да се докаже и Сирил да се чуди как е станало.Но това може да се случи само ако получи технически проблем и не може да избие времето.Нищо чудно още утре да им покаже кой командва парада.Сега като го няма Кома и той има време да ги разучава кой как кара по трасето.Сирил е страшен маратонец.Преди време беше докарал испанеца до психически срив и отпадане.А после франсето си завърши състезанието с уокмен слушалки в каската.
                              Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 07-01-13, 01:36.

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                                Много добре знам кой е и какъв е, както и че се казва Шишри, това идва от френския, където се изяжда е-то там (дълго за обяснение), пък и така ми се представи през 2008-ма
                                .. или не си наясно с френският език .. или не си дочул добре името му когато ти се е представил ... но ето как се представя той самият ..

                                http://www.zapiks.fr/SkiVibesTV-Guerlain-Chicheri.html / концентрирай се върху 0.16 сек. .. /

                                а ето и как го представят от Michelin Sport на официалното откриване на Дакар 2013 ..

                                http://www.youtube.com/watch?v=SmMyXXsS5ik / концентирай се върху 1.15 мин. от репортажа /

                                Не го приемай като заяждане, а като необходима корекция с оглед точността на представяне на информацията.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X