Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2019: Перу

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ДАКАР 2019: Перу

    Е не е честно да дискфалифицират състезател в този случай!
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • #47
      От: ДАКАР 2019: Перу

      Ами трябваше да спре да окаже помощ ,не му прави чест на Каргинов ,времето за оказване на помощ се приспада от общото време.Никои Дакар не е по важен от човешки живот .Въпреки че ми е любимец със Сотников мисля че решението е правилно .НЯМА ОПРАВДАНИЕ ЗА НЕ ОКАЗВАНЕ НА ПЪРВА ПОМОЩ.

      Коментар


      • #48
        От: ДАКАР 2019: Перу

        Каргинов е казал ,че не е разбрал и като гледам клипа съм склонен да му вярвам.

        Коментар


        • #49
          От: ДАКАР 2019: Перу

          И наи вероятно е така но това не му е помогнало изобщо,

          Коментар


          • #50
            От: ДАКАР 2019: Перу

            " Не съм го видял" ... - да бе, да!
            Ако тая тълпица беше ЗАД дюната щях да го оправдая, но той съвсем съзнателно (виждайки ги от майната си) тръгна на таран...
            /Ако и там да му е била най-свястната траектория това минава всякакви граници./
            Добре, че човека има късмет.

            Наказанието е абсолютно адекватно.

            В допълнение: е за подобните тъпотии (+ финансовата част естествено) бъдещето на състезанието и в Южна Америка все повече отива на прекратяване...

            Коментар


            • #51
              От: ДАКАР 2019: Перу

              Заклет фен съм на всякакъв вид ралита от дете, но съм на мнение, че такива инциденти винаги ще има и не е нормално да се провеждат, ако има риск да ти изкочи някой в "траекторията" - подобни примери бол! Състезанията е добре да бъдат на затворени, обособени писти и трасета! Дали го е видял или не, само пилота си знае, отделен е въпроса, с какво може да помогне, ако спре и цялата отговорност при такива инциденти трябва да е само на организатора!
              мисля, да зема а се замисля...

              Коментар


              • #52
                От: ДАКАР 2019: Перу

                Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
                " Не съм го видял" ... - да бе, да!
                Ако тая тълпица беше ЗАД дюната щях да го оправдая, но той съвсем съзнателно (виждайки ги от майната си) тръгна на таран...
                /Ако и там да му е била най-свястната траектория това минава всякакви граници./
                Добре, че човека има късмет.

                Наказанието е абсолютно адекватно.

                В допълнение: е за подобните тъпотии (+ финансовата част естествено) бъдещето на състезанието и в Южна Америка все повече отива на прекратяване...
                Не е казал,че не го е видял.Казал е ,че не е разбрал, че е станала беля зад него .Все пак не го е залепил на предния прозорец,а задната гума е закачила човека.
                Пак добре,че е малкия дявол.

                Коментар


                • #53
                  От: ДАКАР 2019: Перу

                  Тресета няма как,те за това му викат ОффРоуд.

                  Тия зрители там работа нямат,по колко пъти на ден минават машините на никаква дистанция със зрители?Е на един от предните клипове бъги някакво закачи гърба на състезател,него дисквалифицираха ли го?

                  Да стоиш пред Камаза с идеята Ела Вълчо изяж ме...... си е глупаво.Не съм за газене на зрители за щяло или нещяло ма малко акъл си трябва като се състезават човек с тонове камион на пясък след часове каране,ега не му застана на пътя да си меря топките с него.

                  Не е разбрал и кара,ако спре и закъса там какво става?Меле около него колко искаш,хора има,не го е пернал и да няма кой да го извлачи за косата.

                  За мен пресилено наказание което скопява самата надпревара и дава крилца на трьтлести латиноси,да си мерят пишките с машини по дюните.

                  Тия горе на дюната освен хеликоптер да ги перне друга опасност нямат,тия долу чий го търсят?
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #54
                    От: ДАКАР 2019: Перу

                    Видео от Kamaz Master Team



                    Посетили са пострадалия в болницата по време на почивния ден.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:KamazMaster_hospital.jpg
Прегледи:1
Размер:84.5 КБ
ID:5806437
                    Последно редактирано от bellew; 13-01-19, 08:51.

                    Коментар


                    • #55
                      От: ДАКАР 2019: Перу

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      ...Тия зрители там работа нямат, ...
                      Абсолютно! Аман от тъпанари, които зорлем се врат пред колите да си търсят белята!

                      Да не говорим, че често пъти нарочно застават на места, откъдето може да се мина, та да принудят състезателите да закъсат, щото нали сеир трябва да има (това и в България го правят някои амбреажи).
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #56
                        От: ДАКАР 2019: Перу

                        Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
                        " Не съм го видял" ... - да бе, да!
                        Ако тая тълпица беше ЗАД дюната щях да го оправдая, но той съвсем съзнателно (виждайки ги от майната си) тръгна на таран...
                        /Ако и там да му е била най-свястната траектория това минава всякакви граници./
                        Добре, че човека има късмет.

                        Наказанието е абсолютно адекватно.

                        В допълнение: е за подобните тъпотии (+ финансовата част естествено) бъдещето на състезанието и в Южна Америка все повече отива на прекратяване...
                        Я изгледай внимателно клипа! Той ли ги вижда от майната си , или те го виждат по-добре от майната си? Движи се направо , не променя посоката , имат достатъчно време да се махнат. Вижда ги , че в последния момент бягат , но не вижда , че един се спъва и пада. Другата алтернатива е да тръгне в ляво и да се получи сериозен сблъсък с тези които спускат по дюната. Ако състезателите са длъжни да заобикалят или спират пред всяка група малоумници напуснали зоната за зрители , представяш ли си какво ще стане? Срещу някой долар всеки може да бъде окопан в пясъка и да загуби два три часа.
                        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                        Коментар


                        • #57
                          От: ДАКАР 2019: Перу

                          Личи си руската закалка при вас. Няма проблем да се газят зрители - и ма много.
                          Руснака нямаше късмет - тоя се подхлъзна и си остана на пътя му. А той не върна газта защото е бил само на задно.
                          Ама пък в по западните части на света човешкия хивот се цени(и аз не разбирам защо) доста повече от едно закъсване в пясъка или пък класиране на състезание! И затова ще си го пратят обратно в Русия.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • #58
                            От: ДАКАР 2019: Перу

                            Дисквалификацията е за не спиране и оказване на помощ.

                            Коментар


                            • #59
                              От: ДАКАР 2019: Перу

                              Той няма как да види, че е прегазил зрителя.
                              Аз бих го наказал, че кара с пълна газ към група зрители...
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • #60
                                От: ДАКАР 2019: Перу

                                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                                Той няма как да види, че е прегазил зрителя.
                                Аз бих го наказал, че кара с пълна газ към група зрители...

                                Ще накажеш състезател затова , че ти като организатор не си си свършил работата? Защото състезателя кара там където му е разрешено , а пък зрителите са застанали там където им е забранено , и организатора е допуснал това.
                                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X