Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Baja 1000, Джипки в марината преди старта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Baja 1000, Джипки в марината преди старта

    Благодаря.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #17
      От: Baja 1000, Джипки в марината преди старта

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Яко!!

      Ник, ти си им наснимал пломбите на кътните зъби, направо. Баси и подробностите....

      Никой ли не се сърдеше, че си се наврял по тия всичките места, и снимаш?

      Много ценен репортаж!
      Благодаря.
      Абе аз и по-подробно можеше, ама нали не знам точно какво да снимам... готиното в лучая беше, че аз си се бях наврял там където по принцип няма много навлеци. Цeлия тоя район е около марината и по паркингите на хотела, достъпа е само през бариера, и от към кеана. Това държи навлеците, папраци и повечето такива като мен на далеч. Може би заради това нямаха нищо против да снмам /винаг питах/. Един-двама ме опитах какъв съм ама като им кажа че съм капитан на лодка, и като ми видят станцията на кръста, която мрънка на "морски", само се хилеха и викат "снимай". Даже на една-две снимки се вижда човек вътре в кокпита това не е кола, баси!/- малко стана "я се облегни на зад да не ми пречиш на снимането'. Хахаха
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #18
        От: Baja 1000, Джипки в марината преди старта

        Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
        много русалки!
        Нали знаеш какво казват старите рибари . Това по добре да не го хващаш щото ни да го изядеш ни да го н@---ш
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #19
          От: Baja 1000, Джипки в марината преди старта

          Русалки... Жена ми има бърз достъп до сандък с пушки /пистолетите даже и тя не ги знае вече колко са/. А русалка, а после 00 бренеке за глиган. Смея ли, живее ми се още!
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #20
            От: Baja 1000, Джипки в марината преди старта

            На тия имам снимки от предната година някъде из телефона и ако ги намеря ще подпра със стари новини пак от Марина Корал.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Baja 1000, Джипки в марината преди старта

              Моторите нарочно ли ги пропусна , или ги нямаше там?
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #22
                От: Baja 1000, Джипки в марината преди старта

                Май видях само 2 мотора, качени в една черна джипка. Другите или са били завити някъде, или още са пътували към Енсенада. Постоянно пристигаха техника и хора.
                Трябваше да ги снимам тия двата дето бяха там. Моя грешка, извинявам се на моторджиите!
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #23
                  От: Baja 1000, Джипки в марината преди старта

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Русалки... Жена ми има бърз достъп до сандък с пушки /пистолетите даже и тя не ги знае вече колко са/. А русалка, а после 00 бренеке за глиган. Смея ли, живее ми се още!
                  Сори, не знаех, че вече си хванал
                  мисля, да зема а се замисля...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Baja 1000, Джипки в марината преди старта

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Нали знаеш какво казват старите рибари . Това по добре да не го хващаш щото ни да го изядеш ни да го н@---ш
                    Като стана дума за русалки, знаеш ли какво е турска русалка - нагоре риба, надолу мъж...! Роби Гордън е гръмнал мотор между другото, пиша си в фб с едно момче от аризона, който участва с негов пикап за първи път в някакъв хоби клас!
                    мисля, да зема а се замисля...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Baja 1000, Джипки в марината преди старта

                      мисля, да зема а се замисля...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Baja 1000, Джипки в марината преди старта

                        Голям кеф. Много готини снимки, БЛАГОДАРЯ, оплакнах очите.

                        Да попитам спецовете, които гадаят по картинки: тази скоростна кутия с подредените скорости като на Т 72 каква е: автоматична, ръчна с механично превключване, ръчна с електомеханично превключване, ръчна с пнемватично превключване, ръчна с хидро превключване, или някакъв друг тип?
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X