Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

    Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
    Някой може ли да даде информация, защо и какви може да са причините, сред автомобилите да има толкова много отстранени, изгонени (expulsion) участници?
    expulsion = дисквалификация. Както писа и Пеко може да е по много причини, най-често поради изпуснати макс, брой контроли или незавършване в контролното време на етапа. доста рядко и по друга причина като обида на длъжностно лице, неспортменско поведение и т.н.
    non starter = не застанал на старта. Или се е отказал след предния етап, или не е могъл да влезе в максимално стартово време...

    Коментар


    • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

      Ето временното класиране след вчерашният 5-ти етап при моторите С победата си Кома успя да стопи едва 2мин.и 16сек. от аванса на Хуан Бареда.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dakar-rally-gen-stage-5-a-22.06.jpg
Прегледи:1
Размер:61.4 КБ
ID:5633737
      Тук може да видите и цялото класиране http://www.enduro21.com/index.php/co...lly-stage-five

      Коментар


      • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

        Малко яки снимки от вчера:













        >>>ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ГАЛЕРИЯ>>>

        Коментар


        • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

          Рали Дакар 2015: обзор етап 5 Копиапо – Антофагаста




          Динамичен и драматичен – така може да бъде определен в резюме петият етап на рали Дакар 2015. Отсечката от Копиапо до Антофагаста в Чили, предложи на участниците 458 състезателни километра, за пореден ден изпълнени с многобройни емоции – както положителни, така и отрицателни.
          При мотоциклетите, Марк Кома най-накрая отбеляза етапна победа в рали Дакар 2015. Пилотът на КТМ стопи аванса в генералното на водача Хоан Бареда Борт, като сега преднината на тарана на Honda е 10:33 минути.

          Откровено казано, на Бареда хич не му се искаше да отваря трасето пред своя архиконкурент, затова и трийсетина километра след старта той пусна Кома да води, за да изкара по-спокойно отсечката. Тази разлика между двамата испанци, обаче, все още нищо не означава, предвид оставащите етапи и най-вече маратонският такъв.


          За втори пореден ден, чилиецът Пабло Куинтанила се представя достойно на родна територия. Частният пилот на КТМ отново завърши с трето време за деня, но в генералното класиране на рали Дакар 2015 все още е 4-ти, след Пауло Гонсалвеш (Honda).

          При ATV-машините, Рафал Соник продължава да налага ударно темпо и да доминира на трасето на рали Дакар 2015. Полският ветеран изпревари с над 10 минути настоящия шампион Игнасио Касале, а разликата между двамата в генералното класиране е над 24 минути. Трети за деня се класира 19-годишният Йеремиас Гонзалес Фериоли, но на тази позиция във временната подредба е Серхио Лафуенте, на по-малко от две минути след Касале.

          Доскорошният четвърти в генералното класиране – катарецът Мохамед Абу Иса, отпадна от надпреварата, след >>>ВИЖ ЦЕЛИЯ РЕПОРТАЖ>>>

          Коментар


          • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

            Страхотна борба днес между Насър Стефан и Роби. За съжеление Петерханзел е получил повреда.

            Коментар


            • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

              Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
              Страхотна борба днес между Насър Стефан и Роби. За съжеление Петерханзел е получил повреда.
              Така го харесвам Дакар-а като има битка между различни отбори без ясно изразена доминация. Гордън е конкурентен - тябва му надеждност и мааалко късмет.

              И Гелен Шишери е тръгнал - цяла вечер X-Raid са работили по бъгито. Той няма шанс за нещо сериозно, но евала за упоритостта.
              Ето къде е горяло бъгито
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dakar2015_guerlean_fire.jpg
Прегледи:1
Размер:102.0 КБ
ID:5633776

              Впечатлен съм от Язид и всички Тойоти.

              Коментар


              • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                Не забравяйте ,че Язед и Насър карат WRC и са родени в пустинята. Гледал съм почти всички клипове на Язед ....няма такова каране . Това е човека рали.
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                  Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                  Не забравяйте ,че Язед и Насър карат WRC и са родени в пустинята. Гледал съм почти всички клипове на Язед ....няма такова каране . Това е човека рали.

                  Голям сладур е..Преди две години купи от Гордън един от старите му Хамъри за милка и половина в зелено.. на едно от техните състезания се хвърлили с 120км.ч. от 20 метрова дюна. Бяха в болница после. Има бъдеще в моторните спортове това момче. Малкия Насър му казваме на майтап.

                  Коментар


                  • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                    Докато чакаме репортажа от днес ...
                    Очаквания - Реалност
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:expectations_reality.jpg
Прегледи:1
Размер:74.6 КБ
ID:5633796
                    Гордън и неговия волан (от откриването)
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RobbysSteeringWheel2.jpg
Прегледи:1
Размер:111.4 КБ
ID:5633797
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RobbysSteeringWheel1.jpg
Прегледи:1
Размер:131.4 КБ
ID:5633798
                    Това е приятелката му от няколко години.

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                      Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                      Голям сладур е..Преди две години купи от Гордън един от старите му Хамъри за милка и половина в зелено.. на едно от техните състезания се хвърлили с 120км.ч. от 20 метрова дюна. Бяха в болница после. Има бъдеще в моторните спортове това момче. Малкия Насър му казваме на майтап.
                      Същия спечели миналогодишното издание на Баха Северний Лес, едно състезание което традиционно се печели от местните и ако не се бъркам и Италианската Баха.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:images.jpg
Прегледи:1
Размер:13.9 КБ
ID:5633801
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                        "Гледане на карти" по "камазмастерски".



                        В началото малко ми звучи като подигравка с останалите тимове,но да видим до къде ще стигнат и с новия проект на Екото в Африка-Камаз с двигател Либхер на газ,поне на клиповете много черен дим изкарва.
                        Последно редактирано от Валентин Исаев; 09-01-15, 22:30.
                        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                        0885 660 613

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                          6-ти етап.
                          1.Едуард Николаев
                          2.Айрат Мардеев
                          3.Андрей Каргинов

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                            Шишери завършва етап 6 на 22-а позиция.

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                              Емо спомена нашия форум по Евроспорт

                              П.С. Момчета, аз май съм пропуснал нещо! Утре почивен ден за мотористите ... това означава ли, че всички останали карат или маратонските етапи ще са само за мотори и автомобили?! Моля обяснете .....
                              Последно редактирано от Жоро Танев; 09-01-15, 23:49.
                              Георги Танев (0+)
                              Land Rover Discovery 1 300 TDi
                              Land Rover Club Bulgaria
                              0887 930 238, 0878 797 768

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                                Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                                Емо спомена нашия форум по Евроспорт

                                П.С. Момчета, аз май съм пропуснал нещо! Утре почивен ден за мотористите ... това означава ли, че всички останали карат или маратонските етапи ще са само за мотори и автомобили?! Моля обяснете .....
                                Тази година почивните дени за мотори/АТВ и коли/камиони ще са различни, както и съответните маратонски етапи...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X