Обява

Свий
Няма добавени обяви.

King of hammers 2014 LIVE!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • King of hammers 2014 LIVE!

    Ето тук от 02.02 до 07.02 ще можете да се кефите на живо, на това култово състезание:http://ultra4racing.com/live/

    Saturday, February 1st – 2 PM PST – King of the Motos presented by Trail Tech Qualifying
    Sunday, February 2nd 8 AM PST – King of the Motos presented by Trail Tech Race
    Monday, February 3rd 6 PM PST – SRRS ULTRA4 King Shocks Shoot Out
    Tuesday, February 4th 8 AM PST – 4 Wheel Parts Qualifying – UTV, Spec, Mod & ULTRA4s
    Wednesday, February 5th 8 AM PST – KOH UTV Race & 4 Wheel Parts Qualifying
    Thursday, February 6th 8 AM PST – Smittybilt Every Man Challenge Race
    Friday, February 7th, 8 AM PST – Griffin King of the Hammers Presented by Nitto Tire

    П.П. Моля мод да добави "the" в заглавието, че съм го изял нещо! Благодаря!
    Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 28-01-14, 05:44.

  • #2
    От: King of hammers 2014 LIVE!

    "Bad day racing... Good day flying.."

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:koh.jpg
Прегледи:1
Размер:84.9 КБ
ID:5560952

    Добри толупи направиха, аз преброих към шест или седем.
    Жалко за "Big Ugly", най-вероятно ще са дотук въпреки седмото време в квалификацийте (неофициално).

    Едно само се чудя гледайки "развитието" на темите относно това състезание специално (пък и не само) - бе тук има ли изобщо повече от 10-20 човека дето да са фенове на оффроуда?
    Няма друго състезание в света, което да е направило такъв качествен скок в развитието си само за 3-4 издания. Да не говорим, че наложи възникването на цяло едно течение и развитие на автомобилите в оффа.
    И абсолютно пък няма такова, което да можеш да го гледаш в реално време докато си лежиш в кревата!

    P.S.: Истински ми е любопитно какво ще направят е тия тази година (изобщо the rock bouncers... )



    И другия който ще следя с интерес е Wayland Campbell - сина на Shannon Campbell (ся който следи какво, що става из прахта го знае тоя ). Момчето мисля че няма още 18 години, пък взе вече да мачка по състезанията ...
    Последно редактирано от BulAf; 05-02-14, 01:38.

    Коментар


    • #3
      От: King of hammers 2014 LIVE!

      Тези пичове са извънземни в сравнение с нас и като конструктори, и като пилоти! Какво да им коментираме..?! Лично аз гледам и си се кефя...

      Коментар


      • #4
        От: King of hammers 2014 LIVE!

        И (неофициално) новия Крал е Лорън Хейли (Loren Healy). Тази победа ме зарадва, защото този е невероятен веселяк, няма надутост и прочие ... (къвто е например този на второто място - Дерек Уест /Derek West/ ).
        Трети е Тони Пелегрино (Tony Pellegrino), а четвъртият - Бил Бейрд (Bill Baird) също ме зарадва - щото ... е на 64 години! Най-възрастния участник, със страхотен дух и емоции.

        Другите двама основни претенденти - Кемпбъл и Милер отпаднаха (Милер все още е в трасето всъщност, ама победа - нанайси), въпреки закачките :



        и отговора:



        Малкия Кемпбъл все още се бори. Дано успее
        Рокбоунсъра от клипа дето бях сложил и той все още е в боя.
        "Много грозните" ("The Big Ugli" - снимката по-горе) дето катастрофираха на квалификацията, се поправиха и днес стартираха също.

        П.П.: Малко спам: Марто, догодина на Форума що не направите едно такова :
        /скоро не бях с смял така ) /

        Последно редактирано от BulAf; 08-02-14, 03:29.

        Коментар


        • #5
          От: King of hammers 2014 LIVE!

          Гледайки надпреварата през последните 3 години стигнах до извода, че машините на "King of the hamers" са най-близко до "българската мечта" - универсалния джип (стават да си ги караш и с 200 по асфалта или по черни пътища, стават и за сериозен траял, или трофи). За американците остава само да измислят и как да запазят комфорта на купето, за да стават джиповете и за пред кафето, а на всички нас остава да проумеем, че тая работа не е за бедни хора (и в нея няма място за тръби от парно, "тракторки", руска и/или селскостопанска техника и инвентар..). Предполагам, че заради това и няма коментари в темите за това състезание - докато го гледаш, просто няма как да не осъзнаеш, на колко грешен и изсъхнал клон на офроуд еволюцията си седнал!

          Що се отнася до идеята за "даунхил" с детски камиончета (дори и да няма ирония в нея, аз я намирам и ми харесва) по време на фестивала - ще трябва да се огледаме за спонсор (някоя голяма верига детски магазини), който да осигури камиончетата, щото ако трябва да разчитаме на това - всеки да си дойде със свое, състезание няма да има, или най-много да спретнем някакво спускане с найлони (нищо, че е през лятото и сняг няма)...

          Коментар


          • #6
            От: King of hammers 2014 LIVE!

            Марто , много си прав , че си требват паре , но още повече требват мноооого паре. При нас за съжаление липсват. Не си прав за "тракторките" там си ги карат и по състезания .
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • #7
              От: King of hammers 2014 LIVE!

              Марти, има принципна разлика при състезанията между производители с откровено рекламни и PR цели, каквото е KOH и селските кушии за кеф от типа на тези в БГ. В България няма производители в автомобилната индустрия и логично никой не налива в мероприятия с рекламна цел. Тук вероятно ще се намерят мераклий за високобюджетно състезание по търкалане на пити кашкавал, защото има много производители и тия на които им е най-твърд кашкавала питите му ще се търкалят най-бързо. След това на победителя ще му потръгне по-добре бизнеса. KOH, Dakar, Baja и т.н. за теб са зрелище, но не забравяй, че за организаторите му и за участниците е просто бизнес, подразбира се с цел печалба - пряка или косвена от рекламата. Кажи ми к'во да рекламира бай ти Пешо фена от Горно Нанадолнище с УАЗ-а и за чий уй да му купи амортисьори за $20 000, като така или иначе има шанс за победа само ако състезанието е организирал той самия... или комшията. Все тая, важното да е от наше село. Е.... може и да не е от наше село ама ако си къркат заедно пак бива. С няколко думи всичко тук е ташак работа, а хората с пари не се интересуват от подобни мероприятия в които не става дума за пари, а само се мерят къси пишки и след това независимо коя е победилата къса пишка се друсат кючеци и се лее "Пещерска"

              едит/

              последна справка на Ванката колчето в СЗ
              Последно редактирано от elbgt; 08-02-14, 10:02.
              My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

              Коментар


              • #8
                От: King of hammers 2014 LIVE!

                Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                Не си прав за "тракторките" там си ги карат и по състезания .
                Недей така, че Пеко и Иво дебнат...!

                Коментар


                • #9
                  От: King of hammers 2014 LIVE!

                  Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                  Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                  0885 660 613

                  Коментар


                  • #10
                    От: King of hammers 2014 LIVE!

                    Понеже темата отиде към финансите, да отбележа и аз че на горния клип има 4-ри камери само на дясната колонка на машината. Правете изводи вие за под-капака, на дедо за Уаз-а и на баба за Газ-а и т.н.
                    От 1-2 год. чакам да ми дойде ред за едно "Go prrrrrr" а той като кино студио.........

                    Коментар


                    • #11
                      От: King of hammers 2014 LIVE!







                      Откачалки!!!



                      И нещо от преди 2 седмици-дъщерята Bailey Campbell.


                      Последно редактирано от Валентин Исаев; 20-05-14, 17:02.
                      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                      0885 660 613

                      Коментар


                      • #12
                        От: King of hammers 2014 LIVE!

                        Започна .... - http://ultra4racing.com/live/

                        /заради смотания сняг изтървах старта...., затова догодина - съвсем "на живо" /

                        P.S.: На Livestream / http://new.livestream.com/accounts/1...events/3743385 / качеството е по-добро.
                        Последно редактирано от BulAf; 06-02-15, 19:26.

                        Коментар


                        • #13
                          От: King of hammers 2014 LIVE!

                          Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
                          Започна .... - http://ultra4racing.com/live/

                          /заради смотания сняг изтървах старта...., затова догодина - съвсем "на живо" /
                          Благодаря за напомнянето,че с работата и ги бях забравил.
                          Последно редактирано от Валентин Исаев; 06-02-15, 19:02.
                          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                          0885 660 613

                          Коментар


                          • #14
                            От: King of hammers 2014 LIVE!

                            Голямо чакане на JACKHAMMER.
                            Фаворитите ми вървят добре-фамилията Campbell,Cameron също е тук,губи ми се другата ми любимка Jessi Combs.
                            Последно редактирано от Валентин Исаев; 06-02-15, 21:23.
                            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                            0885 660 613

                            Коментар


                            • #15
                              От: King of hammers 2014 LIVE!

                              Не е минала квалификацийте. Вчера е написала, че има повреда в двигателя на 61 миля - липса на компресия...

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1509774_1040058402677573_5974355047088867153_n.jpg
Прегледи:1
Размер:142.8 КБ
ID:5640445

                              Яд ме е за отпадането на един от любимците ми - миналогодишния крал Лорън Хийли. Шанън също имаше проблеми...

                              Едно от нещата които най ми харесват в това състезание е точно борбата в "тапите" - екшъна и адреналина е на мах . Малко моторджийска черта е това - да се сбудаш в "тишмата'' (тълпата ) .
                              Последно редактирано от BulAf; 06-02-15, 21:43.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X