Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • DINI
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Браво!!! Прекрасен репортаж. Прекрасното е и това, че там е бил правилния човек - Петър Близнака, заради което и всичкото това стига и до нас.
    Немога да кажа нищо друго освен едно голямо браво!

    Остави коментар:


  • kokoff
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Страхотен репортаж!!!

    Остави коментар:


  • JC_Явор
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Мога да кажа само едно РЕСПЕКТ!!!

    Остави коментар:


  • miler
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Благодаря.

    Остави коментар:


  • cveti
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Браво! Страшно много ми хареса! Евала, че си оцелял!

    Остави коментар:


  • stojan_defender-a
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Не мога да си събера мислите, за да напиша нещо смислено
    Важното е, че си ОЦЕЛЯЛ

    Остави коментар:


  • zenit
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    браво страхотен репортаж си направил там не е било шега работа искасе доста смелост за да тръгнеш пеш и отразиш това състезание.
    айде дано до година да има и български учасници и най вече времето да позволи това състезание да бъде завършено.
    поздрави

    Остави коментар:


  • валентин попов
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Браво,била е страхотна седмица.И освен всичко, изпод калта си успял и да снимаш.Супер!!
    поздравления

    Остави коментар:


  • banjo
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
    На една от снимките в репортажа има координати, въведи ги в търсачката на Google Earth
    Мерси, намерих мястото , само да беше качествена снимката

    Остави коментар:


  • Peppy
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Разказа със снимковия материал ме заинтересува,четох го с интерес. Ако не те затруднява покажи в коя част на картата се развива разказа ти .
    На една от снимките в репортажа има координати, въведи ги в търсачката на Google Earth
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • kolonal-Васил Гергов
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Наистина страхотен материал и уникално преживяване. Браво.

    Остави коментар:


  • Аватар за гости
    Гост отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Петре не съм чел с такъв интерес от доста време насам, БЛАГОДАРЯ ти.

    Остави коментар:


  • giorgio
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Благодаря ти, Петре!

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Близнак, я стига се лигави !
    Догодина и аз мисля да предприема едно такова пътешествие из Манхатън.

    Сори, ама каквото и да кажа, те другите вече ще са го казали, така че от мен имаш само едно родно, българско: АШКОЛСУН !

    Остави коментар:


  • spark & ivo
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Браво Петре, нямам думи а и освен това вече ме разбислед като изживях два неуспешни опита в Rainforestportugal, да се класираме за RAINFOREST CHALLINGE в Малайзия, тази година ще отидем още по надъхани на квалификациите в Португалия дано да имаме късмет да развеем българския флаг като участници в Малайзия още един път благодарности за репортажа-НЕВЕРОЯТЕН Е, а на тези , които даваха определения / КАКВО Е OFFROAD/ в една друга тема на този форум, нека да разгледат добре снимките и писаното от теб
    Поздрави Иво.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X