Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

    Обществения Съвет на OFFRoad-Bulgaria.com официално и единодушно одобри стартирането от името на Форума на кампания за подпомагане на първия български отбор на Рейнфорест Челиндж Малайзия. Данните на сметката за финансово подпомагане на отбора са:

    IBAN: BG54FINV91501015030337
    BIC: FINVBGSF
    Първа инвестиционна банка
    Валута: BGN
    Основание за внасянето - Захранване на сметка, не е нужно да се пише друго


    Скоро ще има и ПейПал за преводи и пълна информация освен от пари какво още ще е нужно и с какво да помогнем. Тук ще има и пълен отчет за приходите от кампанията и описание в детайли за какво са харчат средствата
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 11-09-13, 18:38.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

    С парите ясно, чакам Пей Пал. С друго май не мога да помогна.
    Ааааа, мога да стоя дневален на сателитния телефон. Ще им изпратя номера на Иридиума на лични. Дано не се налага!
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #3
      От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

      Ето Пей-Пала teodora.veleva@gmail.com
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

        Искам да се обърна към всички приятели, съмишленици и доброжелатели във този форум! Невероятно съм БЛАГОДАРЕН и възхитен от готовността на всички да ни помогнат! Искрени благодарности и за доверието ви, че ни трябва помощ! Както и за бързата и навременна организация от модераторите и членовете на управителния съвет на форума... Също така да отбележа и факта, че съзнавам каква отговорност поемаме като се обръщаме към всички вас да ни подадете ръка в този момент и ще направя, както аз така и целия отбор, ВСИЧКО възможно да оправдаем доверието ВИ и да ви се отблагодарим както и колкото можем! Нека да разкажа и аз нещо за да разберете как стигнахме до тук. Не е прав Ивайло близнака, че идеята да се ходи на Rainforest Challenge в Малайзия е нова..... Напротив идеята се зароди непосредствено след като Петър близнака се върна 2007ма година. Още тогава той каза, че е преживял невероятни неща, че иска да отиде пак и най-вече, че нашата кола е Перфектна точно за там. Още тогава по коледа 2007ма година ние започнахме да кроим планове как да отидем да караме. За наше съжаление финансовата криза беше вече настъпила и 2008ма година се разрази с пълната си сила. От тогава до преди няколко месеца ние, или по-скоро аз - вечно отлагах и казвах - "Момчета положението е тежко, незнам дали ще се оправиме финансово, нека изчакаме другата година - като се пооправят нещата малко и ще отидем". Та 5 години обещавам ...обещавам..... да ама нещата изобщо не се оправиха.....даже напротив. Най накрая решихме, че така може и цял живот да чакаме и решихме че е време просто да действаме. ТА ето ни на в днешната ситуация. Лошото е че колата ЕСТЕСТВЕНО глътна ДОСТА повече пари отколкото си представяхме и мислехме (някой от вас съмнявал ли се е че така ще стане - или по-скоро - Не става ли винаги така?)... и накрая видяхме, че просто сами явно Няма да смогнем финансово да се оправиме със това тежко начинание. И така стигнахме до етапа - да търсим финансова помощ от външни спонсори и от всички вас.... За мене лично това начинание е странно... Аз винаги съм бил от другата страна - вечно ме търсеха да помагам, извинявам се на тези на които не успях да помогна, но и на много помогнах. Спонсорирал съм дълги години Близнаците да карат в БГ и в чужбина. Други оф-роудъри също поне с малко. Много състезания също съм спонсорирал. Федерацията по драг рейсинг дълги години.... Български отбор по таекуон-до.... Състезатели по драг рейсинг, Рали, Атв итн.... И ето по ирония на съдбата сега и на мене ми трябва помощ.... Още веднъж - БЛАГОДАРЯ на всички които ни симпатизират - НЕЗАВИСИМО от това дали ще помогнат или не!!!! Номер едно сте всички да знаете....

        Коментар


        • #5
          От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

          Пропуснали сте да напишете титуляр на сметката.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

            Титуляра е Теодора Велева. В касичката вече има 500 лева от бай Иван, нека който може да дава, независимо колко, че нещата са наистина на косъм и трябва да дадем едно рамо. Да, знам че можем, тук сме събирали по много за различни инициативи и състезания, сега е момента да помогнем отново да се развее българското знаме на един от световните офроуд върхове. И то от най-достойния екип.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #7
              От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

              Може ли примерно с запис по Еконт примерно да се изпрати някоя сума?
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • #8
                От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

                Ако искаш, изпрати ги до мен по Еконт, имам офис до блока. София, Стрелбище, улица Тулча, до Злати Златев - 0887590528. Аз ще ги предам лично на тях от твое име.
                Доброто дело не може да се подмине, въпреки скромността на дарителя. Спарки също се включи дари 200 лева, така че капка по капка трупаме. Но моля настоятелно който може и е решил да помогне, да действа бързо, че още тази седмица Близнаците и Иван ги натискта срочни плащания и наистина ние можем да помогнем.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #9
                  От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

                  Нещо не мога да си подредя финансите тази есен. Ходи ми се и на състезание в Габрово, а бях си обещал да даря 50 лв за лечение на Ники, исках и форумна чекия за спомен...

                  В крайна сметка внесох за калната джунгла 100 лв. Малко са, ... но са дадени с голям мерак.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Нещо не мога да си подредя финансите тази есен. Ходи ми се и на състезание в Габрово, а бях си обещал да даря 50 лв за лечение на Ники, исках и форумна чекия за спомен...

                    В крайна сметка внесох за калната джунгла 100 лв. Малко са, ... но са дадени с голям мерак.
                    Напротив - МНОГО СА!!! Много добре знам колко много са тези пари за всички днешно време!!! ИСКРЕНО БЛАГОДАРЯ!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Ако искаш, изпрати ги до мен по Еконт, имам офис до блока. София, Стрелбище, улица Тулча, до Злати Златев - 0887590528. Аз ще ги предам лично на тях от твое име.
                      Доброто дело не може да се подмине, въпреки скромността на дарителя. Спарки също се включи дари 200 лева, така че капка по капка трупаме. Но моля настоятелно който може и е решил да помогне, да действа бързо, че още тази седмица Близнаците и Иван ги натискта срочни плащания и наистина ние можем да помогнем.
                      След малко ще прибягам до Еконта.....
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • #12
                        От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

                        Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                        След малко ще прибягам до Еконта.....
                        Дано помогнем!
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • #13
                          От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

                          Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                          Дано помогнем!
                          Номер 1 Сте всички!!! Благодаря!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

                            http://www.360mag.bg/posts/24721 - Ето я и новата статия за RainForest Challenge в списание 360!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Кампания на Форума за подпомагане на Първия български отбор на Рейнфорест Челиндж

                              Айде и от мене малко помощ..
                              Желая ви всичкия късмет, пичове!
                              Дано всичко по подготовката върви с нормални темпове, че да имате малко време и за почивка..
                              Нямам търпение да започне състезанието и да се наслаждавам на представянето ви!

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0489.jpg
Прегледи:1
Размер:85.9 КБ
ID:5521513

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X