Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Rainforest Challenge 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Rainforest Challenge 2012

    Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение

    Едва ли, но му отваря възможността сам да си ги намери
    Дори при повече късмет може да си намери и телефона!
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • #17
      От: Rainforest Challenge 2012

      Опааа, тамън щях да почна тема по молба на Събин, пък той не издържал на напрежението
      И така, бих кръстил тази тема "RFC - 5 години по-късно"

      Дали е съдба или съвпадение, или пък тактика от страна на Пеко и Съби, но 5 години след юбилейното 10-о издание на Rainforest Challenge, списание OFF-road.BG и OFFroad-Bulgaria.com отново ще разкажат за приключенията на българи в дъждовните гори на Малайзия. Пак в юбилейно, 15-о издание на "трофито на всички трофита".
      Тази година, която отново е празнична за RFC, организаторите са подготвили уникален спектакъл. И както винаги, очаква се по някое време състезанието да се превърне в истинско бедствие
      Ще бъде кално, ще бъде тежко (меко казано), ще бъде зрелищно, ще бъде Rainforest Cahllenge!!!
      Стискам палци на нашите момчета да издържат мъжки (всъщност вярвам, че ще издържат) и да ни залеят с поредната доза блатни оф-роуд изживявания от другия край на света
      Очаквана прогноза: десетки мм дъжд на квадратен километър.
      Ще се опитам да ви държа в течение.

      P.S. Нашите юнаци летят в понеделник 15:50, демек ако в 14 ч. сме там, можем да ги изпратим подобаващо.

      Коментар


      • #18
        От: Rainforest Challenge 2012

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Айде и да ви вьрви като по вода
        Не се е*авай с ентусиастите бе серсемин

        Ето ви този златен репортаж за загрявка.
        Последно редактирано от izo4x4; 23-11-12, 22:03.

        Коментар


        • #19
          От: Rainforest Challenge 2012

          А ебавам се,това горе 3 пьти сьм го гледал,още помня пиявиците,идеше ми да им пожелая НАСЛУКА

          Понеже за 5 години и горница нещата се променят,излизат нови и нови фифели ще помоля за списьк с оборудването което си носят,че на снимката виждам някои познати неща,но фенерите да речем им губя модел и марка та................списька с оборудването моля?
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Rainforest Challenge 2012

            Забележка в екипировката имам само една.
            Количеството на капки за очи да е повече от уискито

            Коментар


            • #21
              От: Rainforest Challenge 2012

              Ей, успех момчета. Пожелавам ви повече кал и по-малко пиявици!

              Коментар


              • #22
                От: Rainforest Challenge 2012

                Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                Забележка в екипировката имам само една.
                Количеството на капки за очи да е повече от уискито

                Ха ха хии.. Венци правилно си забелязал и лично аз мисля да добавя още от нужната екипировка там на място.
                По традиция при първата вечер на лагер в джунглата има нещо като представяне на различните нации който ще вземат участие в състезанието.Като всеки които е за първи път пее народна песен или химна на държавата от която идва.Поднасят се за дегустация и домашно направени питиета и други огнени води+= ––.Като само малайзииците не участват в този ритуал.Сами се досещате че там най дейни са поляците и руснаците.
                За първи път когато го преживях си помислих че това е някаква смешна игра.Но това е добре премислен ход от страна на организаторите...по този начин хората от различни националности се запознават и сплотяват преди несгодите и лишенията в дъждовната гора.Това е единственото състезание на земята в което преди личното класиране на екипажа се поставя приятелската взаимопомощ и общата борба на конкурентите срещу трасето.Това е и единствения възможен начин конвоя да се измъкне от джунглата.Та тази първа вечер завършва в 00.00 като всички малаизийци скачат и изпълняват техния химн и песен за джунглата.Това е някакво тяхно поверие и по този начин те се молят на майката природа да бъде благосклонна към хората дръзнали да обеспокоят с присъствието си дъждовната гора. Мисля че Събин си е приготвил този малък помагач преди да започне да пее песента която си е избрал

                А иначе снощи съкратихме известна част от обурудването поради невъзможност да носим всичко това което Събин бе приготвил да вземе.Беше се подготвил все едно ще ходим на Марс.Дори съвсем сериозно ме попита дали ще ни трябва полеви душ.Аз лично най много се радвам на снимачната техника с която сме тръгнали този път.Довечера ще ви представим част от интересните джаджи и хай техниката за снимане.Едва ли обаче ще може да покажем всяко нещо по отделно ...

                Радвам се че в тази тема има такъв интерес..Защото от известно време се забелязва че темите за международни състезания буквално замират.Благодаря на всички за добрите пожелания.
                Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 24-11-12, 12:02.

                Коментар


                • #23
                  От: Rainforest Challenge 2012

                  Ще следя темата с много интерес един съвет ако може. Гледах екипировката от снимката. ТъндерСтиковете ги счупете на 2 и ги приберете във вакумно пликче и го омотайте със пвц лента. Така ще се запазят максимално сухи и ще имате пвц лента ако потрябва. Паракорда голямата намотка мисля че е 30 метра, Ако имате възможност я омотайте около нещо друго или около колан така ще я носите по вас и няма да заема ненужно място в багажа. Не видях феро запалка може и да съм недоскф .. но е по добрия начин от запалки и мокри кибрити. Ако нямате утре ще ви донеса където кажете подарък. Видях бутилки за вода... но не и мехур мисля че ще ви е по удобно с него. Ако нямате кажете къде да донеса 2 да ги сложите в раниците по 2.5 литра е по лесно носенето от колкото 4-5 бутилки. Ако има с какво още мога да бъда полезен кажете на драго сърце ще го направя !
                  Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                  A POS
                  0885600200
                  За момента пасажер

                  Коментар


                  • #24
                    От: Rainforest Challenge 2012

                    Ще следя с интерес.
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • #25
                      От: Rainforest Challenge 2012

                      Успех !

                      Коментар


                      • #26
                        От: Rainforest Challenge 2012

                        И аз следя с интерес.
                        Успех!
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Rainforest Challenge 2012

                          Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                          Ще следя темата с много интерес един съвет ако може. Гледах екипировката от снимката. ТъндерСтиковете ги счупете на 2 и ги приберете във вакумно пликче и го омотайте със пвц лента. Така ще се запазят максимално сухи и ще имате пвц лента ако потрябва. Паракорда голямата намотка мисля че е 30 метра, Ако имате възможност я омотайте около нещо друго или около колан така ще я носите по вас и няма да заема ненужно място в багажа. Не видях феро запалка може и да съм недоскф .. но е по добрия начин от запалки и мокри кибрити. Ако нямате утре ще ви донеса където кажете подарък. Видях бутилки за вода... но не и мехур мисля че ще ви е по удобно с него. Ако нямате кажете къде да донеса 2 да ги сложите в раниците по 2.5 литра е по лесно носенето от колкото 4-5 бутилки. Ако има с какво още мога да бъда полезен кажете на драго сърце ще го направя !
                          Благодаря за съветите!

                          Имам мех, но Пеко няма. За въжето е идея, ще помисля на какво да го намотая ако имам проблем с обема. За разпалките също ще ги увия с фолио да са максимално сухи. Фето запалка не знам какво е. Имам една магнезиева дето стъргаш и после палиш с искра- същото ли е? Благодаря за помощта

                          Коментар


                          • #28
                            От: Rainforest Challenge 2012

                            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                            Благодаря за съветите!

                            Имам мех, но Пеко няма. За въжето е идея, ще помисля на какво да го намотая ако имам проблем с обема. За разпалките също ще ги увия с фолио да са максимално сухи. Фето запалка не знам какво е. Имам една магнезиева дето стъргаш и после палиш с искра- същото ли е? Благодаря за помощта
                            Кажи къде да донеса утре едно мяхче за Пеко. Ферото е малко по различно от магнезиевата .. щото тя има проблеми с водицата и влагата. Но като се видим ще ти дам и феро. Кажете ако имате нужда от още нещо като екипировка ако трябва да помагам. Аптечки направихте ли си ? Я давайте снимки да видим как сте стъкмили денковете
                            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                            A POS
                            0885600200
                            За момента пасажер

                            Коментар


                            • #29
                              От: Rainforest Challenge 2012

                              Здраве и успех!!!
                              Ще ви следим в джунглата ако има връзка.
                              Ако имате захранване на гопрото може да го пускате да снима таймлапси през цялото време на по- ниска резолюция през 2 или 5 секунди- така ще уловите повече интересни моменти, а и е неангажиращо..
                              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                              Коментар


                              • #30
                                От: Rainforest Challenge 2012

                                http://www.canadadrugs.com/group/Mal...20100mg/12698/

                                Е що не казахте по-рано за тоя Маларон? Щяхме да го поръчаме през Интернет, като го няма при вас. Това там на снимката на Iridium сателитен телефон ми прилича. Ако ще мъкнете нещо такова, да ви дам номера на нашия телефон, за аварийна свръзка?

                                P.C Вие сте ненормални, пак при тия пиявици...
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X