Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китайските джипки печелят ралита /вече/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Китайските джипки печелят ралита /вече/

    http://www.greatwall.su/index.php?id=59
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    Re: Китайските джипки печелят ралита /вече/

    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
    На всички тези състезателни джипове само предната решетка им е оргиналната, не мисля че марката е определяща
    [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

    Коментар


    • #3
      Re: Китайските джипки печелят ралита /вече/

      Първоначално публикуван от tZv3t0zAr
      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
      На всички тези състезателни джипове само предната решетка им е оргиналната, не мисля че марката е определяща
      определящото е, че са го направили китайците от тая фирма и е спечелил с/у "вносните" също състезателни...

      между другото, попаднах на тоя линк като разглеждах линковете за "Патриот 2007" - оказва се, че и той е спечели вече доста състезания...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Re: Китайските джипки печелят ралита /вече/

        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
        Първоначално публикуван от tZv3t0zAr
        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
        На всички тези състезателни джипове само предната решетка им е оргиналната, не мисля че марката е определяща
        определящото е, че са го направили китайците от тая фирма и е спечелил с/у "вносните" също състезателни...

        между другото, попаднах на тоя линк като разглеждах линковете за "Патриот 2007" - оказва се, че и той е спечели вече доста състезания...
        Абе хора никой ли не е гледал спецификациите на състезателни коли?
        Диференциали X-trak, скорости Sadev .... пък иначе Митсубиши Пажеро, БМВ X5/X3... Рекламен трик

        Коментар


        • #5
          До: Китайските джипки печелят ралита /вече/

          Средата на 80-те няколко години подред в "Париж-Дакар" на челни места се класираха Самари-специално подготвени от фирмата-вносител във Франция. Даже мисля,че имаха и победа. Та на тия коли само емблемата им беше ладова...Двигател-Порше,задвижване 4х4-незнам си какво,турбо-от тир...Бяха над 300 коня.
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • #6
            До: Китайските джипки печелят ралита /вече/

            Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
            Средата на 80-те няколко години подред в "Париж-Дакар" на челни места се класираха Самари-специално подготвени от фирмата-вносител във Франция. Даже мисля,че имаха и победа. Та на тия коли само емблемата им беше ладова...Двигател-Порше,задвижване 4х4-незнам си какво,турбо-от тир...Бяха над 300 коня.
            мдааа

            имам още един плакат с една такава френска Самара..
            красота..

            като фолк-певица

            това, дето е отвън, няма нищо общо с това, дето е вътре...

            Коментар


            • #7
              До: Китайските джипки печелят ралита /вече/

              Е, тази самара има общо с оригиналната точно толкова колкото пежата и ситроените които я заместиха имаха общо с оригиналните.

              За сметка на това си имаше една самара за рали, на Стасис Брундза, която си беше май на оригиналната база, и беше над 300 коня. Още помня интервюто му в За Рулем, или дали не беше в Паралели, разправяше как като тръгнали да я правят се нуждаели от титан, молили, искали, заплашвали, отникъде не им дали, накрая се разбрали с някакъв старшина от поделение което било морга за изтребители и си взели титан колкото щеш.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X