[COLOR=#000000]За 12-та година имаме удоволствието да ви поканим на Лазарово.
Състезанието ще се проведе в 3 класа - Стандартен, Модифициран и Прототип.
Желаещи за клас Отворен, който ще бъде по затворено трасе също могат да се записват тук.
Основен спонсор тази година е PowerWinch.
Таксите са: 70 лв - платени до 5 май
80 лв - платени от 6 май до 16 май
90 лв - при плащане при регистрацията на място
Клас Отворен
Таксата е: 60 лв
плащането може да стане по Еконт: гр. София, офис Лагера, 0886 739 026 Яна Францова
Подходящи места за настаняване не са се променили с времето
1. Палатковият лагер ще бъде близо дo къщичката (както всяка година). GPS координатите са:N 43 24.880 E 24 05.925
На google maps: Decimal Deg. Latitude: 43.414667 Decimal Deg. Longitude: 24.09875
2. хотел VillagePark, гр. Кнежа, ул. "Димитър Бутански" № 32, тел. за резервации: 09132 98 20 и 0894 414 415.
3. хотел "Лъки", гр. Бяла Слатина
хотелът се намира в центъра на града до пощата, ул. "Хан Крум" № 56, тел. за резервации: 0885 368 520 и 0887 200 700.
4. мотел Сарая Макади, гр. Бяла Слатина, ул. Захари Стоянов №3Г, тел. за резервации: 091583090, 0888 011632
5. хотел Тачев (http://hoteltachev.com/) - гр. Червен Бряг, ул. Цар Асен 30, намира се на 20 км. от Лазарово, тел. за резервации: 0659 929 03 и 0878 895 748ул. "Цар Асен I" № 30
6. хотел Дипломат Плаза (http://www.diplomatplaza.com), гр. Луковит, ул. „Д. Талев” № 2, тел. за резервации: 0697 5 50 86 и 0885 20 52 52
Програма
Петък - 17.05.2019
17:00 - 20:00 - записване и технически преглед на бивака
Събота - 18.05.2019
09:30 - 10:00 - откриване на състезанието
10:00 - 14:00 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
14:00 - 14:30 - почивка
14:30 - 18:30 - отваряне на трялни зони за следобедна сесияоколо
21:00 - обявяване на класирането за ден 1 - в интернет и в бивака
Неделя - 19.05.2019
10:00 - 14:00 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00 - награждаване на победителите
Записани участници:
клас Стандартен
101. Красимир Григоров / Стилиян Валериев; Сузуки Самурай; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
102. Георги Донев / ... ; Нисан Патрол /Корабът-майка/; Разград
103. Светлин Илиев/ ...; Самурай; Силистра
104. Янко Попов / Емил Тодоров; Паджеро; Суходол
105. Йордан Фотев / Георги Инглизов; Лада Нива; Смолян
106. Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Самурай; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
107. Бени Бенев / Петър Марковск; Сузуки Витара; Нови Искър
клас Модифициран
201. Иван Еленков / Ники Акробата; БОА ПУСТИНЯК; ОФК СЛИВЕН 4Х4
202. Антон Донев / Радко Стоянов; ПИТОНЯ; ОФК СЛИВЕН 4Х4
203. Н.Кузманов / Светослав Христов; Сузуки Джимни Вамп; Офроуд клуб 4х4 Павликени
204. Милен Златев / Георги Тихов; Сузуки Кърпел; Power Winch Team 2019; Ямбол
205. Цветан Найденов / Христо Александров; Лада Нива; Монтана
206. Красимир Юлзари / Генади Георгиев; ГАЗ 69; Плевен
207. Данаил Костадинов / Християн Георгиев; Вранглер; Плевен
208. Ивайло Джанов / Янислав Николов - Сузуки Самурай, Горна Оряховица
клас Прототип
302. Цоньо Христов / Здравко Дамянов; Желязната буболечка; Плевен
303. Радомир Йорданов / Ясен Тодоров; Скакалец; София
304. Мартин Методиев / Мартин Иванов; Червения кръвопиец; Нови Искър
клас Отворен
401.Георги Георгиев / Джемал Мустафа; Вранглер; Разград
402. Ивайло Димитров / Илиян Ралчев; Митсубиши Паджеро; Варна
403. Георги Георгиев-Индианеца / ... ,Сузуки Самурай; гр. Исперих
Състезанието ще се проведе в 3 класа - Стандартен, Модифициран и Прототип.
Желаещи за клас Отворен, който ще бъде по затворено трасе също могат да се записват тук.
Основен спонсор тази година е PowerWinch.
Таксите са: 70 лв - платени до 5 май
80 лв - платени от 6 май до 16 май
90 лв - при плащане при регистрацията на място
Клас Отворен
Таксата е: 60 лв
плащането може да стане по Еконт: гр. София, офис Лагера, 0886 739 026 Яна Францова
Подходящи места за настаняване не са се променили с времето
1. Палатковият лагер ще бъде близо дo къщичката (както всяка година). GPS координатите са:N 43 24.880 E 24 05.925
На google maps: Decimal Deg. Latitude: 43.414667 Decimal Deg. Longitude: 24.09875
2. хотел VillagePark, гр. Кнежа, ул. "Димитър Бутански" № 32, тел. за резервации: 09132 98 20 и 0894 414 415.
3. хотел "Лъки", гр. Бяла Слатина
хотелът се намира в центъра на града до пощата, ул. "Хан Крум" № 56, тел. за резервации: 0885 368 520 и 0887 200 700.
4. мотел Сарая Макади, гр. Бяла Слатина, ул. Захари Стоянов №3Г, тел. за резервации: 091583090, 0888 011632
5. хотел Тачев (http://hoteltachev.com/) - гр. Червен Бряг, ул. Цар Асен 30, намира се на 20 км. от Лазарово, тел. за резервации: 0659 929 03 и 0878 895 748ул. "Цар Асен I" № 30
6. хотел Дипломат Плаза (http://www.diplomatplaza.com), гр. Луковит, ул. „Д. Талев” № 2, тел. за резервации: 0697 5 50 86 и 0885 20 52 52
Програма
Петък - 17.05.2019
17:00 - 20:00 - записване и технически преглед на бивака
Събота - 18.05.2019
09:30 - 10:00 - откриване на състезанието
10:00 - 14:00 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
14:00 - 14:30 - почивка
14:30 - 18:30 - отваряне на трялни зони за следобедна сесияоколо
21:00 - обявяване на класирането за ден 1 - в интернет и в бивака
Неделя - 19.05.2019
10:00 - 14:00 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00 - награждаване на победителите
Записани участници:
клас Стандартен
101. Красимир Григоров / Стилиян Валериев; Сузуки Самурай; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
102. Георги Донев / ... ; Нисан Патрол /Корабът-майка/; Разград
103. Светлин Илиев/ ...; Самурай; Силистра
104. Янко Попов / Емил Тодоров; Паджеро; Суходол
105. Йордан Фотев / Георги Инглизов; Лада Нива; Смолян
106. Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Самурай; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
107. Бени Бенев / Петър Марковск; Сузуки Витара; Нови Искър
клас Модифициран
201. Иван Еленков / Ники Акробата; БОА ПУСТИНЯК; ОФК СЛИВЕН 4Х4
202. Антон Донев / Радко Стоянов; ПИТОНЯ; ОФК СЛИВЕН 4Х4
203. Н.Кузманов / Светослав Христов; Сузуки Джимни Вамп; Офроуд клуб 4х4 Павликени
204. Милен Златев / Георги Тихов; Сузуки Кърпел; Power Winch Team 2019; Ямбол
205. Цветан Найденов / Христо Александров; Лада Нива; Монтана
206. Красимир Юлзари / Генади Георгиев; ГАЗ 69; Плевен
207. Данаил Костадинов / Християн Георгиев; Вранглер; Плевен
208. Ивайло Джанов / Янислав Николов - Сузуки Самурай, Горна Оряховица
клас Прототип
302. Цоньо Христов / Здравко Дамянов; Желязната буболечка; Плевен
303. Радомир Йорданов / Ясен Тодоров; Скакалец; София
304. Мартин Методиев / Мартин Иванов; Червения кръвопиец; Нови Искър
клас Отворен
401.Георги Георгиев / Джемал Мустафа; Вранглер; Разград
402. Ивайло Димитров / Илиян Ралчев; Митсубиши Паджеро; Варна
403. Георги Георгиев-Индианеца / ... ,Сузуки Самурай; гр. Исперих
404. Иван Попов / ...; Сузуки Витара; Самоков
405. Георги Симеонов /......................... -Сузуки Самурай /ОФК СЛИВЕН 4Х4
406. Иво Ивков / Светлин Димитров -клас Отворен - Ленд Роувър Дифендър
407. Красимир Джантов / ........................... - Мерцедес Г; Плевен
408. Яна Кирова / ....; Нисан Патрол; Нови Искър
409. Кристина Чухалова / ....; Турбо Самурай; Нови Искър
410. Красимир Цолов / Цветослав Владиславов; Нисан Патол В8 ; Нови Искър
405. Георги Симеонов /......................... -Сузуки Самурай /ОФК СЛИВЕН 4Х4
406. Иво Ивков / Светлин Димитров -клас Отворен - Ленд Роувър Дифендър
407. Красимир Джантов / ........................... - Мерцедес Г; Плевен
408. Яна Кирова / ....; Нисан Патрол; Нови Искър
409. Кристина Чухалова / ....; Турбо Самурай; Нови Искър
410. Красимир Цолов / Цветослав Владиславов; Нисан Патол В8 ; Нови Искър
Коментар