Здравейте!
Приветстваме всички приятели,състезатели,съдии,фенове и семкаджии на първият кръг от откриването на Националния траялен шампионат на България за 2019г.
Под организацията на клуб “Yambol 4х4 extreme” се организира състезание в два състезателни дни с GPS координати на трасето: 42°32'19.4"N 26°24'45.9"E ,което се намира в непосредствена близост до магистралния възел Сливен-Ямбол.
Състезанието ще се проведе в познатите три класа: Стандарт/Модифициран/Прототип и нововъведения клас Отворен,който е на две подразделения.Относно правилник и технически изисквания за автомобилите: https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=232359
Такси за участия:
Клас Стандарт: до 06.04 -70лв./до 13.04 – 80лв./на място до 20.04 – 90лв.
Клас Модифициран: до 06.04 -70лв./до 13.04 – 80лв./на място до 20.04 – 90лв.
Клас Прототип: до 06.04 -70лв./до 13.04 – 80лв./на място до 20.04 – 90лв.
Клас Отворен и за двата класа: до 06.04 -60лв./до 13.04 -70лв./на място до 20.04 -80лв.
Изключение правят състезатели ,които ще карат Траялния шампионат за първи път! (Не се отнася за клас Отворен).
Плащането на таксите ще се извършва по Еконт, офис Батак, гр.Ямбол
Тел: 0897876505 Милен Златев
Записването на участници за състезанието ще се провежда тук в темата!
ОТНОСНО НАСТАНЯВАНЕ И ВЕСЕЛАТА ЧАСТ
ХОТЕЛ „ТУНДЖА“– Предлага голяма леглова база с тарифа по 20 лв. на човек.
Телефони за резервация:
046/624433
046/662771
0896 69 05 65
0894 48 12 68
ХОТЕЛ „КАБИЛЕ“ – предлага:
Двойна стая – 60лв.
Апартамент - 3 лица 72лв.
Телефони за резервация:
046/68 00 00
0894 70 52 61
Относно веселата част( банкет).
Механа „Орестиада“ предлага празнична вечеря с куверт от 25лв. в който се включва:
Аперитив
Безалкохолно
Салата (Овчарска)
Основно ястия (пържола в гъбен сос и ризото)
Десерт (празнична торта)
Оркестър (жива музика)
В механата се допуска внасяне на мезета и алкохол.
Заплащането на куверта се извършва по Еконт, офис Батак, гр.Ямбол
Тел: 0897876505 Милен Златев
За допълнителна информация: тел.0897876505 или тук в темата!
Приветстваме всички приятели,състезатели,съдии,фенове и семкаджии на първият кръг от откриването на Националния траялен шампионат на България за 2019г.
Под организацията на клуб “Yambol 4х4 extreme” се организира състезание в два състезателни дни с GPS координати на трасето: 42°32'19.4"N 26°24'45.9"E ,което се намира в непосредствена близост до магистралния възел Сливен-Ямбол.
Състезанието ще се проведе в познатите три класа: Стандарт/Модифициран/Прототип и нововъведения клас Отворен,който е на две подразделения.Относно правилник и технически изисквания за автомобилите: https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=232359
Такси за участия:
Клас Стандарт: до 06.04 -70лв./до 13.04 – 80лв./на място до 20.04 – 90лв.
Клас Модифициран: до 06.04 -70лв./до 13.04 – 80лв./на място до 20.04 – 90лв.
Клас Прототип: до 06.04 -70лв./до 13.04 – 80лв./на място до 20.04 – 90лв.
Клас Отворен и за двата класа: до 06.04 -60лв./до 13.04 -70лв./на място до 20.04 -80лв.
Изключение правят състезатели ,които ще карат Траялния шампионат за първи път! (Не се отнася за клас Отворен).
Плащането на таксите ще се извършва по Еконт, офис Батак, гр.Ямбол
Тел: 0897876505 Милен Златев
Записването на участници за състезанието ще се провежда тук в темата!
ОТНОСНО НАСТАНЯВАНЕ И ВЕСЕЛАТА ЧАСТ
ХОТЕЛ „ТУНДЖА“– Предлага голяма леглова база с тарифа по 20 лв. на човек.
Телефони за резервация:
046/624433
046/662771
0896 69 05 65
0894 48 12 68
ХОТЕЛ „КАБИЛЕ“ – предлага:
Двойна стая – 60лв.
Апартамент - 3 лица 72лв.
Телефони за резервация:
046/68 00 00
0894 70 52 61
Относно веселата част( банкет).
Механа „Орестиада“ предлага празнична вечеря с куверт от 25лв. в който се включва:
Аперитив
Безалкохолно
Салата (Овчарска)
Основно ястия (пържола в гъбен сос и ризото)
Десерт (празнична торта)
Оркестър (жива музика)
В механата се допуска внасяне на мезета и алкохол.
Заплащането на куверта се извършва по Еконт, офис Батак, гр.Ямбол
Тел: 0897876505 Милен Златев
За допълнителна информация: тел.0897876505 или тук в темата!
ПРОГРАМА
Петък - 19.04.2019
17:00 - 20:00 -записване и технически преглед на бивака
Събота - 20.04.2019
08:00-09:00 -записване и технически преглед на бивака
09:30 - 10:00 - откриване на състезанието
10:00 - 14:00 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
14:00 - 14:30 - почивка
14:30 - 18:30 - отваряне на трялни зони за следобедна сесияоколо
21:00 - обявяване на класирането за ден 1 - в интернет и в бивака
Неделя - 21.04.2019
10:00 - 14:00 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00/16:00 - награждаване на победителите
ЗАПИСАНИ УЧАСТНИЦИ
КЛАС СТАНДАРТ:
101.Райко Райчев/Христо Георгиев/Чероки/Смолян
102.Георги Донев/навигатор...../Патрол/Разград
103.Светлин Илиев/навигатор...../Сузуки Самурай/Силистра
104.Йордан Фотев/навигатор..../Лада Нива/Смолян
105.Георги Радев/Милен Дечев-Сузуки Витара/бакшишите / АСК ЗАГОРА 4Х4
106. Красимир Григоров/ Стилян Валериев/ Самурай/ АСК Зверино 4х4 Екстрийм - такса платена
107.Румен Манолев/ Захари Манолев/Самурай/Смилян-такса платена
108.Боян Христов/Иван Христов-Сузуки витара -offroad 4x4 Sevlievo team
МОДИФИЦИРАН:
201.Иван Еленков/Ники Акробата/Боа пустиняк/ОФК СЛИВЕН 4x4 - такса платена
202.Антон Донев/Радко Стоянов/Питоня/ОФК СЛИВЕН 4x4 - такса платена
203.Цветан Найденов/Христо Александров/Лада Нива/Монтана
204.Милен Златев/Георги Тихов/Сузуки кърпел/АСК Ямбол4x4екстрийм-такса платена
205.Красимир Юлзари /Генади Георгиев -ГАЗ 69 /Плевен
206 .Ивайло Джанов /Янислав Николов -Сузуки Самурай /Горна Оряховица
ПРОТОТИП:
301.Илиан Илиев/Светозар Петров/Паяк/Разград
302.Цоньо Христов/Здравко Дамянов/Желязната бобулечка/Плевен
303.Никола Кузманов/Н.Божанов/Сузуки джимни(Мамбиньо)/ОФК 4x4 Павликени
304. Евгени Янкулов /Ричи Янкулов - Таласъм - Велинград
305.Мартин Методиев / Мартин Георгиев -Червения Кръвопиец; Нови Искър
КЛАС ОТВОРЕН:
401.Георги Георгиев(индианеца)/ навигатор....../Сузуки самурай/Исперих - такса платена
402.Ивайло Димитров/Илиян Ралчев/Паджеро/Варна - такса платена
403.Георги Георгиев/навигатор...../Сузуки Самурай/ОФК СЛИВЕН 4Х4 - такса платена
404.Спас Лазаров/навигатор......./Сузуки Витара/ОФК СЛИВЕН 4Х4 - такса платена
405.Георги Георгиев/Джемал Мустафа/Даихатсу роки/Разград
406.Дамян Милев/Херзин Хам-Мемиш/Витара/Исперих - такса платена
407.Иван Попов - Сузуки Витара - Самоков 4х4 клас отворен.
408.Михаил Бакърджиев /Димитър Симеонов -Нисан Терано /ОФК СЛИВЕН 4Х4
Петък - 19.04.2019
17:00 - 20:00 -записване и технически преглед на бивака
Събота - 20.04.2019
08:00-09:00 -записване и технически преглед на бивака
09:30 - 10:00 - откриване на състезанието
10:00 - 14:00 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
14:00 - 14:30 - почивка
14:30 - 18:30 - отваряне на трялни зони за следобедна сесияоколо
21:00 - обявяване на класирането за ден 1 - в интернет и в бивака
Неделя - 21.04.2019
10:00 - 14:00 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00/16:00 - награждаване на победителите
ЗАПИСАНИ УЧАСТНИЦИ
КЛАС СТАНДАРТ:
101.Райко Райчев/Христо Георгиев/Чероки/Смолян
102.Георги Донев/навигатор...../Патрол/Разград
103.Светлин Илиев/навигатор...../Сузуки Самурай/Силистра
104.Йордан Фотев/навигатор..../Лада Нива/Смолян
105.Георги Радев/Милен Дечев-Сузуки Витара/бакшишите / АСК ЗАГОРА 4Х4
106. Красимир Григоров/ Стилян Валериев/ Самурай/ АСК Зверино 4х4 Екстрийм - такса платена
107.Румен Манолев/ Захари Манолев/Самурай/Смилян-такса платена
108.Боян Христов/Иван Христов-Сузуки витара -offroad 4x4 Sevlievo team
МОДИФИЦИРАН:
201.Иван Еленков/Ники Акробата/Боа пустиняк/ОФК СЛИВЕН 4x4 - такса платена
202.Антон Донев/Радко Стоянов/Питоня/ОФК СЛИВЕН 4x4 - такса платена
203.Цветан Найденов/Христо Александров/Лада Нива/Монтана
204.Милен Златев/Георги Тихов/Сузуки кърпел/АСК Ямбол4x4екстрийм-такса платена
205.Красимир Юлзари /Генади Георгиев -ГАЗ 69 /Плевен
206 .Ивайло Джанов /Янислав Николов -Сузуки Самурай /Горна Оряховица
ПРОТОТИП:
301.Илиан Илиев/Светозар Петров/Паяк/Разград
302.Цоньо Христов/Здравко Дамянов/Желязната бобулечка/Плевен
303.Никола Кузманов/Н.Божанов/Сузуки джимни(Мамбиньо)/ОФК 4x4 Павликени
304. Евгени Янкулов /Ричи Янкулов - Таласъм - Велинград
305.Мартин Методиев / Мартин Георгиев -Червения Кръвопиец; Нови Искър
КЛАС ОТВОРЕН:
401.Георги Георгиев(индианеца)/ навигатор....../Сузуки самурай/Исперих - такса платена
402.Ивайло Димитров/Илиян Ралчев/Паджеро/Варна - такса платена
403.Георги Георгиев/навигатор...../Сузуки Самурай/ОФК СЛИВЕН 4Х4 - такса платена
404.Спас Лазаров/навигатор......./Сузуки Витара/ОФК СЛИВЕН 4Х4 - такса платена
405.Георги Георгиев/Джемал Мустафа/Даихатсу роки/Разград
406.Дамян Милев/Херзин Хам-Мемиш/Витара/Исперих - такса платена
407.Иван Попов - Сузуки Витара - Самоков 4х4 клас отворен.
408.Михаил Бакърджиев /Димитър Симеонов -Нисан Терано /ОФК СЛИВЕН 4Х4
Коментар