От: Павликени 4х4 Екстрийм 2018
Заявили участие до момента
Клас Стандарт:
100. Георги Донев/
Нисан Патрол
Разград
101. Румен Манолев/Захари Манолев
Сузуки Самурай
Смилян
102. Райко Райчев/Христо Георгиев
Чероки
Смолян
103. Мартин Методиев/Мартин Милчев
Тоьота
Нови Искър
104. Красимир Григоров/Стилян Валериев
Сузуки Самурай
АСК Зверино 4х4 Екстрийм
105. Йордан Фотев/
Лада Нива
Смолян
106. Янко Попов/ Емил Тодоров
Митсубиши Паджеро
Суходол
107. Ивайло Мишев/ Камен Каменов
Сузуки Витара
АСК Зверино 4х4 Екстрийм
108. Иван Попов/Николай Колев
Сузуки Витара
Самоков
Клас Модифициран :
201. Иван Еленков/Ники Акработов
,,Боата,, Пустиняк
ОФК Сливен
202. Антон Донев/ Радко Стоянов
Сузуки Витара ,, Питоня,,
ОФК Сливен 4х4
203. Красимир Данаилов/ Иван Драганов
Аноконда Тийм -Сузуки Вамп Самурай
АСК Зверино 4х4
204. Милен Златев/ Георги Тихов
Сузуки Самурай- Пепелянката
Powerwinch
205. Стоян Стоянов/ Генади Георгиев
Сузуки Самурай
АСК 4х4 Ямбол
206. Цветан Найденов/Христо Александров
Лада Нива-Кобрата
Монтана
Клас Прототип :
302.Цонислав Христов/ Здравко Дамянов
Желязната Буболечка
Плевен
303. Евгени Янкулов/ Ричи Янкулов
Таласъм
Офроуд клуб 4х4 Велинград
304. Стефан Стояновски/ Крум Алексиев
Шумер
София
305. Стоян Францов/ Светозар Стеев
Вамп Прото
АСК Зверино 4х4 Екстрийм
306. Пламен Исаев/ Кирил Киров
Вранглер
Г. Оряховица
307.Радомир Йорданов/ Венелин Бонев
Скакалец
София
Клас Отворен:
1. Пламен Исаев/ Кирил Киров
Сузуки Витара-ПОТРУШ
Г.Оряховица
2.Виктор Стоянов/ Ренета Митева
Сузуки Витара
Габрово
3. Ивайло Джанов/
Чероки
Г.Оряховица
4.Петко Петков/
Сузуки Витара
Елена
5. Мирослав Петков/
Сузуки Витара
Елена
6. Евгени Янкулов/ Ричи Янкулов
Таласъм
Офроуд клуб 4х4 Велинград
7.Стойчо Котларски /Веско Сеферов
Сузуки Витара
Офроуд клуб 4х4 велинград
8.Надежда Владимирова/
Нисан Патрол
Габрово
9.Ивайло Велчев/Велина Христова
Нисан Патрол
Габрово
10.Веселин Стоянов/ Бай Прес
Нисан Патрол
Габрово
11. Георги Георгиев/ Джамал
Дайхатсу Роки
Разград
12. Георги Георгиев/
Сузуки Самурай
Исперих
13. Дамян Милев/
Сузуки Витара
14.Мирослав Арапов/
Чероки
Офроуд клуб 4х4 Велинград
15. Здравко Филипов/
Нисан Терано
Офпоуд клуб 4х4 Велинград
Иво Начев/ Ивайло Иванов
Митсубиши Паджеро
Габрово
Клас Офроуд дами:
1. Светла Димитрова
Powerwinch
София
2.Адриана Янкулова
Таласъм
Офроуд клуб 4х4 Велинград
3. Ина Дамянова
Желязната буболечка
Плевен
4.Александра Ковачева
Вранглер
5.Алеккандра Узунова
Шумер
София
Успех на всички и два дена финали !
Т
Заявили участие до момента
Клас Стандарт:
100. Георги Донев/
Нисан Патрол
Разград
101. Румен Манолев/Захари Манолев
Сузуки Самурай
Смилян
102. Райко Райчев/Христо Георгиев
Чероки
Смолян
103. Мартин Методиев/Мартин Милчев
Тоьота
Нови Искър
104. Красимир Григоров/Стилян Валериев
Сузуки Самурай
АСК Зверино 4х4 Екстрийм
105. Йордан Фотев/
Лада Нива
Смолян
106. Янко Попов/ Емил Тодоров
Митсубиши Паджеро
Суходол
107. Ивайло Мишев/ Камен Каменов
Сузуки Витара
АСК Зверино 4х4 Екстрийм
108. Иван Попов/Николай Колев
Сузуки Витара
Самоков
Клас Модифициран :
201. Иван Еленков/Ники Акработов
,,Боата,, Пустиняк
ОФК Сливен
202. Антон Донев/ Радко Стоянов
Сузуки Витара ,, Питоня,,
ОФК Сливен 4х4
203. Красимир Данаилов/ Иван Драганов
Аноконда Тийм -Сузуки Вамп Самурай
АСК Зверино 4х4
204. Милен Златев/ Георги Тихов
Сузуки Самурай- Пепелянката
Powerwinch
205. Стоян Стоянов/ Генади Георгиев
Сузуки Самурай
АСК 4х4 Ямбол
206. Цветан Найденов/Христо Александров
Лада Нива-Кобрата
Монтана
Клас Прототип :
302.Цонислав Христов/ Здравко Дамянов
Желязната Буболечка
Плевен
303. Евгени Янкулов/ Ричи Янкулов
Таласъм
Офроуд клуб 4х4 Велинград
304. Стефан Стояновски/ Крум Алексиев
Шумер
София
305. Стоян Францов/ Светозар Стеев
Вамп Прото
АСК Зверино 4х4 Екстрийм
306. Пламен Исаев/ Кирил Киров
Вранглер
Г. Оряховица
307.Радомир Йорданов/ Венелин Бонев
Скакалец
София
Клас Отворен:
1. Пламен Исаев/ Кирил Киров
Сузуки Витара-ПОТРУШ
Г.Оряховица
2.Виктор Стоянов/ Ренета Митева
Сузуки Витара
Габрово
3. Ивайло Джанов/
Чероки
Г.Оряховица
4.Петко Петков/
Сузуки Витара
Елена
5. Мирослав Петков/
Сузуки Витара
Елена
6. Евгени Янкулов/ Ричи Янкулов
Таласъм
Офроуд клуб 4х4 Велинград
7.Стойчо Котларски /Веско Сеферов
Сузуки Витара
Офроуд клуб 4х4 велинград
8.Надежда Владимирова/
Нисан Патрол
Габрово
9.Ивайло Велчев/Велина Христова
Нисан Патрол
Габрово
10.Веселин Стоянов/ Бай Прес
Нисан Патрол
Габрово
11. Георги Георгиев/ Джамал
Дайхатсу Роки
Разград
12. Георги Георгиев/
Сузуки Самурай
Исперих
13. Дамян Милев/
Сузуки Витара
14.Мирослав Арапов/
Чероки
Офроуд клуб 4х4 Велинград
15. Здравко Филипов/
Нисан Терано
Офпоуд клуб 4х4 Велинград
Иво Начев/ Ивайло Иванов
Митсубиши Паджеро
Габрово
Клас Офроуд дами:
1. Светла Димитрова
Powerwinch
София
2.Адриана Янкулова
Таласъм
Офроуд клуб 4х4 Велинград
3. Ина Дамянова
Желязната буболечка
Плевен
4.Александра Ковачева
Вранглер
5.Алеккандра Узунова
Шумер
София
Успех на всички и два дена финали !
Т
Коментар