Офроуд клуб "Самоков 4х4" ви кани на трети кръг от Трялния шампионат 14 и 15 Юли . Трасето ще бъде на познатата писта Ридо.
Изискванията и правилата са утвърдените за всички състезания. Класовете са 3: Стандартен, Модифициран и Прототип. + клас ОТВОРЕН - Това са джипове, който не отговарят на критериите за клас Стандартен, както и критерии в другите класове.
Таксите са:
50 лв - платени до 30 Юни
60 лв - платени от 01 до 12 Юли
70 лв - при плащане на място
Плащането може да стане по Еконт: гр. Самоков, офис Македония , 0889097959 Димитър Дренски
Очаквайте скоро допълнителна информация и снимков материал.
клас Стандартен
101. Светлин Илиев / Мариян Манолов; Сузуки Самурай; Силистра
102. Райко Райчев / Христо Георгиев; Jeep Cherokee; Смолян
103. Георги Донев /................; Нисан Патрол; Сортови Тикви - Разград
104. Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Витара; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
105. Красимир Григоров / Стилян Валериев; Сузуки Самурай; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
106. Петър Статев / ... / Велинград
107. Веско Сеферов / ... / Велинград
108. Янко Попов / Емил Тодоров; Паджеро; Суходол
109. Йордан Пиндев /...............; Велинград
клас Модифициран
201. Красимир Данаилов / Иван Валериев ; Сузуки Самурай - Модифицирана Анаконда; АСК Зверино 4X4 Екстрийм
202. Милен Златев / Георги Тихов; Сузуки Кърпел; PowerWinch Team Ямбол
203. Никола Кузманов - The Blask Mamba /Н.Божанов; Джимни-малкия Вампир; Офроуд клуб 4х4 Павликени
204. Иван Еленков / Ники Акробатов; БОА ПУСТИНЯК; ОФК СЛИВЕН 4Х4
205. Антон Донев /Радко Стоянов; ПИТОНЯ; ОФК СЛИВЕН 4Х4
206. Цветан Найденов / Христо Александров; Lada NIVA; Монтана
207. Иван Калпачки / Коста; Сузуки Джимни, Говедарци
208. Васил Калпачки / Иван Калпачки; Сузуки Джимни; Говедарци
209. Петър Каймаканов / Валери; Нисан Патрол; Самоков
клас Прототип
302. Стоян Францов / Светозар Стеев; Вамп Витара; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
303. Евгени Янкулов / РичиЯнкулов; Таласъм; Офроуд клуб 4х4 Велинград
304. Цоньо Христов / Генади Георгиев; Желязната буболечка; Плевен
305. Радомир Йорданов / Венелин Бонев; Скакалец; София
клас Отворен
401. Стойчо Котларски / ...../ Велинград
402. Хасан Садък/ ...../ Велинград
403. Георги Шейнов / Даниел Шейнов; Suzuki Vitara; Самоков 4x4
404. Георги Вуков / Георги Шейнов; Nissan Patrol; Самоков 4x4
405. Димитър Любенов /...............; Grand Vitara; Самоков 4x4
406. Благовест Гамалов / ...............; Suzuki Vitara; Самоков 4x4
407. Сейфи Чобан / ...............; Велинград
408. Даниел Цветанов / ..............; Suzuki Vitara; Самоков 4x4
409. Виктор Керезов / Цветан Цветанов; Suzuki Vitara; Ихтиман
410. Константин Тодоров / Васил Симеонов; Самоков, Дайхатсу Роки.
411. Алекс Бажданов/ Александър Бажданов; Сузуки Витара; Самоков
Програма на съсезанието:
13.07.2018
17:00-19:30 - Административен и технически преглед(бивак мотополигон Ридо)
20:00-Официално откриване (площад Захарий Зограф)
14.07.2018
8:30-9:30 - Административен и Технически преглед.(бивак мотополигон Ридо)
9:30-9:50 - Брифинг на състезателите.
10:00 - Начало на състезанието - отваряне на траялните зони за трите класа
- Старт на първия екипаж в клас Отворен
14:00 - Затваряне на траялните зони за трите класа.
14:00- 14:30 - Почивка за състезатели и съдии.
14:30- Отваряне на следобедните зони за трите класа
18:30 - Затваряне на всички траялни зони за всички класове.
20:00 - Обявяване класирането за деня за всички класове.
15.07.2018
9:30 - Брифинг на състезателите
10:00 - Отваряне на траялните зони за трите класа
- Старт на първия екипаж в клас Отворен
14:00 - Затваряне на траялните зони.
15:00 - Обявяване класирането за деня и за състезанието.
16:00 - Награждаване на победителите.
Изискванията и правилата са утвърдените за всички състезания. Класовете са 3: Стандартен, Модифициран и Прототип. + клас ОТВОРЕН - Това са джипове, който не отговарят на критериите за клас Стандартен, както и критерии в другите класове.
Таксите са:
50 лв - платени до 30 Юни
60 лв - платени от 01 до 12 Юли
70 лв - при плащане на място
Плащането може да стане по Еконт: гр. Самоков, офис Македония , 0889097959 Димитър Дренски
Очаквайте скоро допълнителна информация и снимков материал.
клас Стандартен
101. Светлин Илиев / Мариян Манолов; Сузуки Самурай; Силистра
102. Райко Райчев / Христо Георгиев; Jeep Cherokee; Смолян
103. Георги Донев /................; Нисан Патрол; Сортови Тикви - Разград
104. Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Витара; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
105. Красимир Григоров / Стилян Валериев; Сузуки Самурай; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
106. Петър Статев / ... / Велинград
107. Веско Сеферов / ... / Велинград
108. Янко Попов / Емил Тодоров; Паджеро; Суходол
109. Йордан Пиндев /...............; Велинград
клас Модифициран
201. Красимир Данаилов / Иван Валериев ; Сузуки Самурай - Модифицирана Анаконда; АСК Зверино 4X4 Екстрийм
202. Милен Златев / Георги Тихов; Сузуки Кърпел; PowerWinch Team Ямбол
203. Никола Кузманов - The Blask Mamba /Н.Божанов; Джимни-малкия Вампир; Офроуд клуб 4х4 Павликени
204. Иван Еленков / Ники Акробатов; БОА ПУСТИНЯК; ОФК СЛИВЕН 4Х4
205. Антон Донев /Радко Стоянов; ПИТОНЯ; ОФК СЛИВЕН 4Х4
206. Цветан Найденов / Христо Александров; Lada NIVA; Монтана
207. Иван Калпачки / Коста; Сузуки Джимни, Говедарци
208. Васил Калпачки / Иван Калпачки; Сузуки Джимни; Говедарци
209. Петър Каймаканов / Валери; Нисан Патрол; Самоков
клас Прототип
302. Стоян Францов / Светозар Стеев; Вамп Витара; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
303. Евгени Янкулов / РичиЯнкулов; Таласъм; Офроуд клуб 4х4 Велинград
304. Цоньо Христов / Генади Георгиев; Желязната буболечка; Плевен
305. Радомир Йорданов / Венелин Бонев; Скакалец; София
клас Отворен
401. Стойчо Котларски / ...../ Велинград
402. Хасан Садък/ ...../ Велинград
403. Георги Шейнов / Даниел Шейнов; Suzuki Vitara; Самоков 4x4
404. Георги Вуков / Георги Шейнов; Nissan Patrol; Самоков 4x4
405. Димитър Любенов /...............; Grand Vitara; Самоков 4x4
406. Благовест Гамалов / ...............; Suzuki Vitara; Самоков 4x4
407. Сейфи Чобан / ...............; Велинград
408. Даниел Цветанов / ..............; Suzuki Vitara; Самоков 4x4
409. Виктор Керезов / Цветан Цветанов; Suzuki Vitara; Ихтиман
410. Константин Тодоров / Васил Симеонов; Самоков, Дайхатсу Роки.
411. Алекс Бажданов/ Александър Бажданов; Сузуки Витара; Самоков
Програма на съсезанието:
13.07.2018
17:00-19:30 - Административен и технически преглед(бивак мотополигон Ридо)
20:00-Официално откриване (площад Захарий Зограф)
14.07.2018
8:30-9:30 - Административен и Технически преглед.(бивак мотополигон Ридо)
9:30-9:50 - Брифинг на състезателите.
10:00 - Начало на състезанието - отваряне на траялните зони за трите класа
- Старт на първия екипаж в клас Отворен
14:00 - Затваряне на траялните зони за трите класа.
14:00- 14:30 - Почивка за състезатели и съдии.
14:30- Отваряне на следобедните зони за трите класа
18:30 - Затваряне на всички траялни зони за всички класове.
20:00 - Обявяване класирането за деня за всички класове.
15.07.2018
9:30 - Брифинг на състезателите
10:00 - Отваряне на траялните зони за трите класа
- Старт на първия екипаж в клас Отворен
14:00 - Затваряне на траялните зони.
15:00 - Обявяване класирането за деня и за състезанието.
16:00 - Награждаване на победителите.
Коментар