Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Няма абсолютно никакъв проблем.

    Отправям директно предложение към Свилен, Борко и останалите организатори:

    Казвате колко пържоли и колко кюфтета трябват, тази година те ще са от мен.

    Напълно съм сериозен, искам само бройката.
    Браво бе Коле!
    Мога да обявя,че трялния шампионат има още един спонсор !

    Коментар


    • #47
      От: Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

      Б...х маааа му !Бях почнал да отслабвам ,ама толкова прасета и пържоли ...,ще станат зян !
      Отлагам за 11 юни .
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • #48
        От: Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

        [QUOTE=Кольо;3326907]Няма абсолютно никакъв проблем.

        Отправям директно предложение към Свилен, Борко и останалите организатори:

        Казвате колко пържоли и колко кюфтета трябват, тази година те ще са от мен.
        Последно редактирано от meha1971; 24-05-18, 15:20.
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • #49
          От: Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

          От мен ще има бонус...жаби,рибки полу умрели,змиичета и кал....

          Коментар


          • #50
            От: Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

            Г-н Арабаджиев, гледах клиповете. Бай Матю кара без каска и колан. Много моля това повече да не го допускате. Каската и колана трябва да са задължителни и за тези, които ще "прогонват" трасето в събота и неделя. Сериозно го казвам! Правилата за каране по време на състезанието трябва да важат и за тренировките. Защото зоните са едни и същи.
            Георги Донев, 0889 437 687
            Nissan Patrol Y60

            Коментар


            • #51
              От: Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

              Диян Данаилов /Христо Улайбев Сузуки Витара стандартен

              Коментар


              • #52
                От: Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

                Гено Йорданов-.......-Сузуки Витара-Горна Оряховица-Отворен

                Коментар


                • #53
                  От: Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

                  Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                  Г-н Арабаджиев, гледах клиповете. Бай Матю кара без каска и колан. Много моля това повече да не го допускате. Каската и колана трябва да са задължителни и за тези, които ще "прогонват" трасето в събота и неделя. Сериозно го казвам! Правилата за каране по време на състезанието трябва да важат и за тренировките. Защото зоните са едни и същи.
                  Споко. Първо Бай Матьо е безсмъртен. Второ има много опит с таркалите без каска при правене на трасета. Главата му е по твърда от каска OMP. Ако случайно главата му поддаде при обръщането, притичва до спешното, правят му 21 шева, полицията идва в болницата, правят му акт и той продължава. Друг път пада от тавана на джип на глава и пак продължава. Цели орехови дървета му падат на главата съборени с крана...
                  Освен това чува трудно, когато не му изнася, а с каската не чува изобщо.
                  Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                  SSang Yong Kyron 2.0xdi
                  Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                  Коментар


                  • #54
                    От: Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

                    Наско, аз за бай Матю не се притеснявам. За другите казвам... А за бай Матю ти предлагам да направиш нова тема-"Изпълненията бай-Матюви". И да качиш каквото има. И другите да качват...
                    Георги Донев, 0889 437 687
                    Nissan Patrol Y60

                    Коментар


                    • #55
                      От: Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

                      В знак на уважение към целия орга тим и най-вече към Бате Наско и Баща ми, Зверинската бригада прави организация да се включи активно в пълненето на Русински дупки по трасето с 4 броя екипажи и тенекета!
                      Разбира се и във веселата част, като Стоянчо обещава да си развали диетата и да сгъне минимум 2 прасенца с буре рикийкя!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

                        Слава Богу е само духовна!!
                        Христо Георгиев-0889022988
                        Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

                        Коментар


                        • #57
                          От: Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

                          Първоначално публикуван от Krasimir Danailov Преглед на мнение
                          В знак на уважение към целия орга тим и най-вече към Бате Наско и Баща ми, Зверинската бригада прави организация да се включи активно в пълненето на Русински дупки по трасето с 4 броя екипажи и тенекета!
                          Разбира се и във веселата част, като Стоянчо обещава да си развали диетата и да сгъне минимум 2 прасенца с буре рикийкя!
                          Краси, благодаря за уважението.
                          Готов е плаката за състезанието:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Plakat.jpeg
Прегледи:1
Размер:1.93 МБ
ID:5789363
                          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                          SSang Yong Kyron 2.0xdi
                          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                          Коментар


                          • #58
                            От: Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

                            За нас е удоволствие!
                            И аз Благодаря за готиния плакат!
                            Ама страшен тоя зеления дзвер долу в дясно ейййй...��������

                            Коментар


                            • #59
                              От: Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

                              Сега вече сериозно: Кольо от Шумен ще черпи в петък!!! Ако не се обърка нещо, ще има 100 пържоли и 300 кюфтета. Понеже сам се набутах в тази история, поемам някаква отговорност. Ще ви държа в течение.
                              Последно редактирано от Георги Донев; 25-05-18, 17:15.
                              Георги Донев, 0889 437 687
                              Nissan Patrol Y60

                              Коментар


                              • #60
                                От: Русе 4х4 Екстрийм 2018 /9-10 юни/

                                Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                                Краси, не пиши от телефона, докато си в тоалетната... Щото излизат само въпросителни, вместо емотикони. От собствен опит го казвам...

                                Сега вече сериозно: Кольо от Шумен ще черпи в петък!!! Ако не се обърка нещо, ще има 100 пържоли и 300 кюфтета. Понеже сам се набутах в тази история, поемам някаква отговорност. Ще ви държа в течение.
                                За мен да са агнешки или телешки .
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X