За 11-та година имаме удоволствието да ви поканим на Лазарово. Тази година ще открием Траялния Шампионат при нас.
Състезанието ще се проведе в 3 класа - Стандартен, Модифициран и Прототип.
Желаещи за клас Отворен, който ще бъде по затворено трасе също могат да се записват тук. Трябва да съберем поне 10 участника за да проведем този състезателен клас. Трасето за този клас много ще напомня първите години на Лазарово.
Основени спонсор тази година е PowerWinch.Пари за провеждане на състезанието засега няма налични. Обещаните от вас средства може да пращате вече заедно с таксите.
Таксите са: 50 лв - платени до 30 април
60 лв - платени от 1 май до 11 май
70 лв - при плащане на при регистрацията на място
плащането може да стане по Еконт: гр. София, офис Лагера, 0886 739 026 Яна Францова
Подходящи места за настаняване не са се променили с времето
1. Палатковият лагер ще бъде близо дo къщичката (както всяка година). GPS координатите са:N 43 24.880 E 24 05.925
На google maps: Decimal Deg. Latitude: 43.414667 Decimal Deg. Longitude: 24.09875
2. хотел VillagePark, гр. Кнежа, ул. "Димитър Бутански" № 32, тел. за резервации: 09132 98 20 и 0894 414 415.
3. хотел "Лъки", гр. Бяла Слатина
хотелът се намира в центъра на града до пощата, ул. "Хан Крум" № 56, тел. за резервации: 0885 368 520 и 0887 200 700.
4. мотел Сарая Макади, гр. Бяла Слатина, ул. Захари Стоянов №3Г, тел. за резервации: 091583090, 0888 011632
5. хотел Тачев (http://hoteltachev.com/) - гр. Червен Бряг, ул. Цар Асен 30, намира се на 20 км. от Лазарово, тел. за резервации: 0659 929 03 и 0878 895 748ул. "Цар Асен I" № 30
6. хотел Дипломат Плаза (http://www.diplomatplaza.com), гр. Луковит, ул. „Д. Талев” № 2, тел. за резервации: 0697 5 50 86 и 0885 20 52 52
Програма
Петък - 11.05.2018
17:00 - 20:00 - записване и технически преглед на бивака
Събота - 12.05.2018
09:30 - 10:00 - откриване на състезанието
10:00 - 14:00 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
14:00 - 14:30 - почивка
14:30 - 18:30 - отваряне на трялни зони за следобедна сесияоколо
21:00 - обявяване на класирането за ден 1 - в интернет и в бивака
Неделя - 13.05.2018
10:00 - 14:00 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00 - награждаване на победителите
Записани участници:
клас Стандартен
101. Йордан Фотев / Дечо Чакъров; Лада Нива; Смолян
102. Райко Райчев / Христо Георгиев; Jeep Cherokee; Смолян
103. Георги Донев / ... ; Нисан Патрол; Сортови Тикви - Разград
104. Янко Попов / Емил Тодоров; Паджеро; Суходол
105. Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Витара; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
106. Красимир Григоров; Стилян Валериев; Сузуки Самурай; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
107. Бени Бенев / Пепи Марковски; Сузуки Витара; Нови Искър
108. Светлин Илиев / Мариян Манолов; Сузуки Самурай; Силистра
клас Модифициран
201. Цветан Найденов / Христо Александров; Лада Нива; Монтана
203. Милен Златев / Георги Тихов; Сузуки Самурай; Power Winch Team 2018 / Ямбол
204. Иван Еленков /Николай АкробатОВ; Форд Мустанг ПУСТИНЯК; ОФК СЛИВЕН 4Х4
205. Антон Донев / ...; Витара; ОФК СЛИВЕН 4Х4
206. Н.Кузманов / Н. Божанов; Сузуки Джимни-малкия Вампир; Офроуд клуб 4х4 Павликени
207. Иван Иванов / Ивайло Василев; Сузуки Самурай; Самоков
208. Радостин Димитров / Георги Христов; Тойота; Трудивец
клас Прототип
301. Стоян Францов / Светозар Стеев; Вамп Прото II; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
302. Илиян Илиев / Светлозар Петров; Паяк; Разград
303. Цоньо Христов / Здравко Дамянов; Желязната Буболечка; Плевен
304. Евгени Янкулов / Ричи Янкулов; Таласъм; Офроуд клуб 4х4 Велинград
305. Емилиян Петров / ...; Вамп Прото; Вълчи дол
306. Радомир Йорданов / Венелин Бонев; Скакалец; София
клас Отворен
401. Денислав Димитров / Владимир Шопов; TOYOTA LC120; София
402. Георги Георгиев - Gemax / ......; Samurai; Разград
403. Александър Демирджиев / ..., Опел Фронтера, София
404. Багрян Бахнев/ ......, ТЛК 90, Търговище
405. Владимир Христов / Кирил Захаринов; Нисан Патрол; София
406. Деян Котов / Петър Георгиев; Suzuki Samurai; Своге
407. Ивайло Котов / Мартин Петров; Jeep Cherokeе; Своге
408. Любомир Ангелов / Мария Иванова; Мерцедес G; ''ЕКСПРЕС''1 Пирдоп
409. Любо Анатоли / Анатоли Александров; Jeep Cherokeе; Червен бряг
410. Пламен Исаев / Ангел Исаев; Сузуки Витара; Горна Оряховица
Състезанието ще се проведе в 3 класа - Стандартен, Модифициран и Прототип.
Желаещи за клас Отворен, който ще бъде по затворено трасе също могат да се записват тук. Трябва да съберем поне 10 участника за да проведем този състезателен клас. Трасето за този клас много ще напомня първите години на Лазарово.
Основени спонсор тази година е PowerWinch.Пари за провеждане на състезанието засега няма налични. Обещаните от вас средства може да пращате вече заедно с таксите.
Таксите са: 50 лв - платени до 30 април
60 лв - платени от 1 май до 11 май
70 лв - при плащане на при регистрацията на място
плащането може да стане по Еконт: гр. София, офис Лагера, 0886 739 026 Яна Францова
Подходящи места за настаняване не са се променили с времето
1. Палатковият лагер ще бъде близо дo къщичката (както всяка година). GPS координатите са:N 43 24.880 E 24 05.925
На google maps: Decimal Deg. Latitude: 43.414667 Decimal Deg. Longitude: 24.09875
2. хотел VillagePark, гр. Кнежа, ул. "Димитър Бутански" № 32, тел. за резервации: 09132 98 20 и 0894 414 415.
3. хотел "Лъки", гр. Бяла Слатина
хотелът се намира в центъра на града до пощата, ул. "Хан Крум" № 56, тел. за резервации: 0885 368 520 и 0887 200 700.
4. мотел Сарая Макади, гр. Бяла Слатина, ул. Захари Стоянов №3Г, тел. за резервации: 091583090, 0888 011632
5. хотел Тачев (http://hoteltachev.com/) - гр. Червен Бряг, ул. Цар Асен 30, намира се на 20 км. от Лазарово, тел. за резервации: 0659 929 03 и 0878 895 748ул. "Цар Асен I" № 30
6. хотел Дипломат Плаза (http://www.diplomatplaza.com), гр. Луковит, ул. „Д. Талев” № 2, тел. за резервации: 0697 5 50 86 и 0885 20 52 52
Програма
Петък - 11.05.2018
17:00 - 20:00 - записване и технически преглед на бивака
Събота - 12.05.2018
09:30 - 10:00 - откриване на състезанието
10:00 - 14:00 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
14:00 - 14:30 - почивка
14:30 - 18:30 - отваряне на трялни зони за следобедна сесияоколо
21:00 - обявяване на класирането за ден 1 - в интернет и в бивака
Неделя - 13.05.2018
10:00 - 14:00 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00 - награждаване на победителите
Записани участници:
клас Стандартен
101. Йордан Фотев / Дечо Чакъров; Лада Нива; Смолян
102. Райко Райчев / Христо Георгиев; Jeep Cherokee; Смолян
103. Георги Донев / ... ; Нисан Патрол; Сортови Тикви - Разград
104. Янко Попов / Емил Тодоров; Паджеро; Суходол
105. Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Витара; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
106. Красимир Григоров; Стилян Валериев; Сузуки Самурай; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
107. Бени Бенев / Пепи Марковски; Сузуки Витара; Нови Искър
108. Светлин Илиев / Мариян Манолов; Сузуки Самурай; Силистра
клас Модифициран
201. Цветан Найденов / Христо Александров; Лада Нива; Монтана
203. Милен Златев / Георги Тихов; Сузуки Самурай; Power Winch Team 2018 / Ямбол
204. Иван Еленков /Николай АкробатОВ; Форд Мустанг ПУСТИНЯК; ОФК СЛИВЕН 4Х4
205. Антон Донев / ...; Витара; ОФК СЛИВЕН 4Х4
206. Н.Кузманов / Н. Божанов; Сузуки Джимни-малкия Вампир; Офроуд клуб 4х4 Павликени
207. Иван Иванов / Ивайло Василев; Сузуки Самурай; Самоков
208. Радостин Димитров / Георги Христов; Тойота; Трудивец
клас Прототип
301. Стоян Францов / Светозар Стеев; Вамп Прото II; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
302. Илиян Илиев / Светлозар Петров; Паяк; Разград
303. Цоньо Христов / Здравко Дамянов; Желязната Буболечка; Плевен
304. Евгени Янкулов / Ричи Янкулов; Таласъм; Офроуд клуб 4х4 Велинград
305. Емилиян Петров / ...; Вамп Прото; Вълчи дол
306. Радомир Йорданов / Венелин Бонев; Скакалец; София
клас Отворен
401. Денислав Димитров / Владимир Шопов; TOYOTA LC120; София
402. Георги Георгиев - Gemax / ......; Samurai; Разград
403. Александър Демирджиев / ..., Опел Фронтера, София
404. Багрян Бахнев/ ......, ТЛК 90, Търговище
405. Владимир Христов / Кирил Захаринов; Нисан Патрол; София
406. Деян Котов / Петър Георгиев; Suzuki Samurai; Своге
407. Ивайло Котов / Мартин Петров; Jeep Cherokeе; Своге
408. Любомир Ангелов / Мария Иванова; Мерцедес G; ''ЕКСПРЕС''1 Пирдоп
409. Любо Анатоли / Анатоли Александров; Jeep Cherokeе; Червен бряг
410. Пламен Исаев / Ангел Исаев; Сузуки Витара; Горна Оряховица
411. Петко Петков / ....; Сузуки Витара; Велико Търново
412. Ивайло Джанов / ...; Jeep Grand Cherokee; Велико Търново
413. Красимир Данаилов / Иван Валериев; Тойота 73; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
414. Николай Георгиев / ...; Сузуки Витара; Бяла Слатина
412. Ивайло Джанов / ...; Jeep Grand Cherokee; Велико Търново
413. Красимир Данаилов / Иван Валериев; Тойота 73; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
414. Николай Георгиев / ...; Сузуки Витара; Бяла Слатина
Коментар