Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

    Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
    С надежда да стават и по-трудни занапред.
    Тоз пък, тоз пък...
    Аз се оплаквам от хард зони, а Гошо иска по-трудни...
    Ми отивай в по-горния клас бе, като искаш по-сериозни трасета.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

      Уникално беше голямо БЛАГОДАРЯ!
      NISSAN Terrano II 2.4 i 12v
      Колкото ви е по проходим джипа толкова повече ще ходите пеша за трактор

      Коментар


      • От: Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

        Чакаме класиране.
        ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
        0879 86 85 87
        ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

        Коментар


        • От: Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Тоз пък, тоз пък...
          Аз се оплаквам от хард зони, а Гошо иска по-трудни...
          Ми отивай в по-горния клас бе, като искаш по-сериозни трасета.
          Коле,не разбрах от коя страна на лентите беше?
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • От: Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

            Искам да благодаря на всички, които дойдоха и уважиха труда ни. Благодаря на всички съдии, които дойдоха от всички краища на България, за да се случи всичко това. Специални благодарности на Свилен Стефанов и Бай Матьо, които последните две седмици буквално живяха на трасето. Благодаря на всички, които участваха в направата на зоните и всички социално-битови неща около състезанието.
            Недоволни винаги ще има, но съм сигурен, че доволните са повече.
            Готов съм да поема всички критики, свързани със зоните, трудността и от сорта.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • От: Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

              Във връзка с трудността на зоните ще кажа следното :
              Разгледах съдийските карти. След като средното време за преминаване е от седем до дванадесет минути, мисля че всичко е наред. За мен не е нормално, траялна зона да се преминава за минута и половина. Това не е състезание за скорост, а за техника. Не е нормално да дойдеш от другия край на България и да караш шест зони по минута и половина. Не е сериозно.
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

                Крайно класиране Стандартен

                1 101 Георги Георгиев / Недялко Неделчев Сузуки Самурай Разград 284
                2 109 Румен Манолев / Захари Манолев Сузуки Самурай Смилян 379
                3 108 Иван Попов / Николай Колев Сузуки Витара Самоков 537
                4 107 Евгени Андреев / Георги Георгиев Исузу Трупър ОФК Сливен 4х4 644
                5 103 Райко Райчев / Христо Георгиев Jeep Cherokee Смолян 825
                6 106 Светлин Илиев / Илия Колев Сузуки Джимни Силистра 1258
                7 105 Георги Радев / Милен Дечев Сузуки Витара АСК Загора 4х4 Бакшишите 1390
                8 102 Георги Донев / Никола Кузманов Нисан Патрол Разград 1557
                9 111 Денислав Чавдаров / Пламен Петров Гранд Чероки Термокинг рейсинг 2049
                10 112 Емил Методиев / Георги Георгиев Дайхацу Роки Термокинг рейсинг 2266
                11 104 Йордан Фотев / Дечо Чакъров Лада Нива Смолян 2283
                12 113 Тодор Иванов / Мариан Манолов Нисан Патрул Силистра 2344
                13 110 Владимир Попов / Димитър Димитров Мерцедес Пух Русе 2757

                Крайно класиране Модифициран

                1 206 Радостин Димитров / Мартин Димитров Toyota Трудовец 1000
                2 205 Кристин Заимов / Костадин Гергьовски ГАЗ 69 Смилян 1203
                3 203 Антон Донев / Андрей Андреев Витара Оригинал ОФК Сливен 4х4 1597
                4 204 Иван Еленков / Ники Акробата Мустанг Пустиняк ОФК Сливен 4х4 2293
                5 202 Милен Златев / Георги Тихов Сузуки Самурай Power Winch Team Bulgaria 2315

                Крайно класиране Прототип

                1 305 Павел Павлов / Светослав Христов-Ети Шумер с.Рашково/София 1591
                2 307 Емилиян Петров / Красимир Славов Сузуки Вамп Прото Вълчи Дол 1767
                3 302 Костадин Георгиев / Борко Вапцаров ГАЗ 69- Звярът София 2324
                4 301 Цоньо Христов / Здравко Дамянов Желязната буболечка Плевен 2882
                5 303 Радомир Йорданов / Венелин Бонев Скакалец София 3280
                6 306 Калин Митов / Нико Митов Вамп Прото 2 Зверино Съпорт 3911

                Коментар


                • От: Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

                  Браво брово много добро състезание перфектни зони точната дума- ТРАЯЛ.
                  ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                  0879 86 85 87
                  ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                  Коментар


                  • От: Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

                    Да благодарим и ние на организатори,съдии и спонсори иии Дени браво!Спрямо зони премерени и аз съм за предложението на Жоро-Гемакса!Единственото което може да е минус мислете и за по дългите корабите защото имаше непревземаеми врати както и за нас и за другите по дълги!Беше страхотно състезание!Поздрави
                    Христо Георгиев-0889022988
                    Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

                    Коментар


                    • От: Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

                      Да обобщим - страхотно състезание, браво на всички организатори!!!
                      Огромно благодаря на силистренската група, че в неделя сутринта ми ремонтираха несчупяемия Патрол!!! Благодаря и на бай Матьо, че донесе резервните части!!!
                      И пак за силистренската група - м.... да е... за нощта срещу неделя... Вашта ... Нататък го знаете!
                      Браво, супер състезание!
                      Георги Донев, 0889 437 687
                      Nissan Patrol Y60

                      Коментар


                      • От: Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

                        Първоначално публикуван от madshpic Преглед на мнение
                        Да благодарим и ние на организатори,съдии и спонсори иии Дени браво!Спрямо зони премерени и аз съм за предложението на Жоро-Гемакса!Единственото което може да е минус мислете и за по дългите корабите защото имаше непревземаеми врати както и за нас и за другите по дълги!Беше страхотно състезание!Поздрави
                        Ицо, вече мисля за Самурай. Ама трябва да е дълъг и широк като Патрола и Черока...
                        Георги Донев, 0889 437 687
                        Nissan Patrol Y60

                        Коментар


                        • От: Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

                          Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                          Ицо, вече мисля за Самурай. Ама трябва да е дълъг и широк като Патрола и Черока...
                          Ела на преговори!Имам два!
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • От: Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

                            Боре, аз "сипвам" за трудността на зоните, щото нали трябва да има някой да мърмори...

                            Иначе щом се преминаха всички врати във всички зони-значи са били умерени.
                            Но може да са малко по-леки, няма нужда от врати които да са трошачки. Имаше доста счупени джипове.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

                              И сега да напиша и аз нещо.Първо,това до този момент за мен беше единственото състезание на което нито карам,нито съм съдия или някакъв от оргата.И в качеството си на зрител ми хареса много.Ама наистина ми хареса,защото/с уговорката,че през цялото време се движех при прототипите/ нямаше мрънкачи,с изключение на навигатора на Цонко от Плевен./Отива при съдиите и почва:ама колче записахте ли,ама еди си коя врата не е премината,я да видя дали сте отразили/.Млад е още ,нахъсан и си мисли,че всичко знае и може-е ще се научи,има време.Пиша го без никакви лоши чувства към момчето-не го познавам изобщо,но каквото съм видял,видял.Спортсменството между екипажите беше най-доброто от всичко.Всеки помагаше на другите с идеи,с жестове,с викане дори.Ами това е истината.Какво като вземеш награда една тенекиена купа,а в същото време не си човек.Не се борите за 100000$ награден фонд,утре пак ще се състезавате-важното е да се виждате,да се уважавате,напивате дори и да ви е хубаво.
                              Времето отново беше жестоко спрямо всички екипажи,съдии и публика.Мисля,че всички ще са доволни,ако този кръг се премести например през есента-няма да има чак такива жеги,може и дъждец да превали и да се получи още по-мъжко състезание.
                              Браво на бай Матьо,Тошко и Мехата за изграждането на зоните!Имаше за всеки по нещо.
                              Браво на Свилен,човека,който на 90% понесе финансирането на състезанието-поклон!/който не е организирал,идея си няма за какво иде реч/
                              Браво на Борко,че все пак успя да убеди спонсори да има и предметен награден фонд.
                              Поклон и на Наско,който просто не знам как все пак успява и да работи за себе си,освен,че се е нагърбил с тези състезания!/Някой да не го е виждал тази година на трофи или траял?/
                              Кмета на Бабово-Пламен?!Ами човека прекара ток,вода,направи кетъринга куп още работи.Помислете само декари колко са окосили при тия дъждове преди старта?
                              Много мога да пиша,но запомнете моя девиз,че:"Всичко се прави за кефа на състезателите и публиката!" И който не го разбира и оценява,да .........знаете!
                              И последно.В съботната вечер една дама,видимо учудена от липсата на пиянски простотии похвали всички участници,че "все едно сте като читалище?!"И на мен ми хареса даже.
                              Последно редактирано от чаро 4х4; 26-06-17, 16:42.
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • От: Русе 4х4 Екстрийм 2017/ 24-25 юни/

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Боре, аз "сипвам" за трудността на зоните, щото нали трябва да има някой да мърмори...

                                Иначе щом се преминаха всички врати във всички зони-значи са били умерени.
                                Но може да са малко по-леки, няма нужда от врати които да са трошачки. Имаше доста счупени джипове.
                                Коле,има една дума СТРАТЕГИЯ.И не е задължително всички врати да са превземаеми.Нека ,този,който му стиска и може да "вземе" и тези врати.Вярно,че има голям риск да счупи джипа,ама бай Матьо казва така:"Телеграма да съм ти пращал или покана във фейса?Щом си дошъл-ще караш,ако си мъж"
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X