След много успешното начало на сезона в Сливен дойде време да обявия и втория кръг.
За 10-та година имаме удоволствието да ви поканим да премерите сили по нашите трасета.
Класовете и правилниците са ясни. Надявам се да се съберем достатъчно участници във всеки клас за да почетем юбилея.
Основени спонсори тази година са PowerWinch и община Кнежа.
Таксите са:
50 лв - платени до 9 май
60 лв - платени от 10 до 19 май
70 лв - при плащане на място
плащането може да стане по Еконт: гр. София, офис Лагера, 0877 50 32 66 Стоян Францов
Класираните на 4-то място на Сливен в трите класа участват без такса.
Подходящи места за настаняване
1. Палатковият лагер ще бъде близо дo къщичката (както всяка година). GPS координатите са:
N 43 24.880
E 24 05.925
На google maps:
Decimal Deg. Latitude: 43.414667
Decimal Deg. Longitude: 24.09875
2. хотел VillagePark, гр. Кнежа, ул. "Димитър Бутански" № 32, тел. за резервации: 09132 98 20 и 0894 414 415.
3. хотел "Лъки", гр. Бяла Слатина
хотелът се намира в центъра на града до пощата, ул. "Хан Крум" № 56, тел. за резервации: 0885 368 520 и 0887 200 700.
4. мотел Сарая Макади, гр. Бяла Слатина, ул. Захари Стоянов №3Г, тел. за резервации: 091583090, 0888 011632
5. хотел Тачев (http://hoteltachev.com/) - гр. Червен Бряг, ул. Цар Асен 30, намира се на 20 км. от Лазарово, тел. за резервации: 0659 929 03 и 0878 895 748
ул. "Цар Асен I" № 30
6. хотел Дипломат Плаза (http://www.diplomatplaza.com), гр. Луковит, ул. „Д. Талев” № 2, тел. за резервации: 0697 5 50 86 и 0885 20 52 52
Програма
Петък - 19.05.2016
17:00 - 20:00 - записване и технически преглед на бивака
Събота - 20.05.2016
09:30 - 10:00 - откриване на състезанието
10:00 - 14:00 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
14:00 - 14:30 - почивка
14:30 - 18:30 - отваряне на трялни зони за следобедна сесия
около 21:00 - обявяване на класирането за ден 1 - в интернет и в бивака
Неделя - 21.05.2016
10:00 - 14:00 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00 - награждаване на победителите
Записани участници:
клас Стандартен
101. Георги Радев / Милен Дечев; Сузуки Витара; АСК ЗАГОРА 4х4
102. Георги Донев / Бай Илия; Нисан Патрол; Сортови Тикви Разград
103. Евгени Андреев / Георги Георгиев; Исузо Трупър; ОФК Сливен 4х4
104. Георги Георгиев / ...; Сузуки Самурай; Разград
105. Райко Райчев / Христо Георгиев; Jeep Cherokee; Смолян
106. Цветан Донов / Цветелин Трендафилов; Нисан Патрол; Бяла Слатина
107. Георги Георгиев / Йонко Иванов; Сузуки Витара; Бяла Слатина
108. Янко Попов/Емил Тодоров; Паджеро; Суходол
109. Любомир Малинов / Мартин Величков; Сузуки Витара; с.Церово
110. Йордан Фотев / Дечо Чакъров; Лада Нива; Смолян
111. Румен Андреев / Явор Борисов; Нисан Патрол; гара Елин Пелин
112. Иван Попов / Иван Попов; Сузуки Витара; Самоков 4х4
113. Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Витара; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
114. Красимир Григоров; Сузуки Самурай; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
115. Тома Келевски / Стефан Мутафов; Сузуки Самурай; Смолян
клас Модифициран
201. Стефан Стояновски / Крум Алексиев; Лилавия Самурай; София
202. Антон Донев /...; Витара Оригинал; ОФК СЛИВЕН 4Х4
203. Иван Еленков / Ники Акробата; Мустанг Пустиняк; ОФК Сливен 4х4
204. Милен Златев / Георги Тихов; Suzuki samurai; Power Winch Team 2017
205. Красимир Данаилов / Иван Валериев; Сузуки Самурай; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
206. Калин Митров / Владислав Велков; Чероки; Своге
207. Иван Иванов / Ивайло Василев; Сузуки Самурай; Самоков
208. Ивайло Павлов /Стефан Банков ;Сузуки Самурай; Габрово
209. Кристин Заимов / Костадин Гергьовски; Газ Racing Team; c.Cмилян
клас Прототип
301. Стоян Францов / Светозар Стеев; Вамп Прото II; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
302. Костадин Георгиев / Борко Вапцаров; ГАЗ69 Звярът; София
303. Цоньо Христов / Здравко Дамянов; Желязната Буболечка; Плевен
304. Павел Павлов / Георги Вълчев; Шумер; с. Рашково
305. Светлин Димитров / Владислав Миков; OFFROAD TALASYM TEAM; Видин
306. Емилиян Петров / Драго Янев; Вамп Прото; Вълчи дол
За 10-та година имаме удоволствието да ви поканим да премерите сили по нашите трасета.
Класовете и правилниците са ясни. Надявам се да се съберем достатъчно участници във всеки клас за да почетем юбилея.
Основени спонсори тази година са PowerWinch и община Кнежа.
Таксите са:
50 лв - платени до 9 май
60 лв - платени от 10 до 19 май
70 лв - при плащане на място
плащането може да стане по Еконт: гр. София, офис Лагера, 0877 50 32 66 Стоян Францов
Класираните на 4-то място на Сливен в трите класа участват без такса.
Подходящи места за настаняване
1. Палатковият лагер ще бъде близо дo къщичката (както всяка година). GPS координатите са:
N 43 24.880
E 24 05.925
На google maps:
Decimal Deg. Latitude: 43.414667
Decimal Deg. Longitude: 24.09875
2. хотел VillagePark, гр. Кнежа, ул. "Димитър Бутански" № 32, тел. за резервации: 09132 98 20 и 0894 414 415.
3. хотел "Лъки", гр. Бяла Слатина
хотелът се намира в центъра на града до пощата, ул. "Хан Крум" № 56, тел. за резервации: 0885 368 520 и 0887 200 700.
4. мотел Сарая Макади, гр. Бяла Слатина, ул. Захари Стоянов №3Г, тел. за резервации: 091583090, 0888 011632
5. хотел Тачев (http://hoteltachev.com/) - гр. Червен Бряг, ул. Цар Асен 30, намира се на 20 км. от Лазарово, тел. за резервации: 0659 929 03 и 0878 895 748
ул. "Цар Асен I" № 30
6. хотел Дипломат Плаза (http://www.diplomatplaza.com), гр. Луковит, ул. „Д. Талев” № 2, тел. за резервации: 0697 5 50 86 и 0885 20 52 52
Програма
Петък - 19.05.2016
17:00 - 20:00 - записване и технически преглед на бивака
Събота - 20.05.2016
09:30 - 10:00 - откриване на състезанието
10:00 - 14:00 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
14:00 - 14:30 - почивка
14:30 - 18:30 - отваряне на трялни зони за следобедна сесия
около 21:00 - обявяване на класирането за ден 1 - в интернет и в бивака
Неделя - 21.05.2016
10:00 - 14:00 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00 - награждаване на победителите
Записани участници:
клас Стандартен
101. Георги Радев / Милен Дечев; Сузуки Витара; АСК ЗАГОРА 4х4
102. Георги Донев / Бай Илия; Нисан Патрол; Сортови Тикви Разград
103. Евгени Андреев / Георги Георгиев; Исузо Трупър; ОФК Сливен 4х4
104. Георги Георгиев / ...; Сузуки Самурай; Разград
105. Райко Райчев / Христо Георгиев; Jeep Cherokee; Смолян
106. Цветан Донов / Цветелин Трендафилов; Нисан Патрол; Бяла Слатина
107. Георги Георгиев / Йонко Иванов; Сузуки Витара; Бяла Слатина
108. Янко Попов/Емил Тодоров; Паджеро; Суходол
109. Любомир Малинов / Мартин Величков; Сузуки Витара; с.Церово
110. Йордан Фотев / Дечо Чакъров; Лада Нива; Смолян
111. Румен Андреев / Явор Борисов; Нисан Патрол; гара Елин Пелин
112. Иван Попов / Иван Попов; Сузуки Витара; Самоков 4х4
113. Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Витара; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
114. Красимир Григоров; Сузуки Самурай; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
115. Тома Келевски / Стефан Мутафов; Сузуки Самурай; Смолян
клас Модифициран
201. Стефан Стояновски / Крум Алексиев; Лилавия Самурай; София
202. Антон Донев /...; Витара Оригинал; ОФК СЛИВЕН 4Х4
203. Иван Еленков / Ники Акробата; Мустанг Пустиняк; ОФК Сливен 4х4
204. Милен Златев / Георги Тихов; Suzuki samurai; Power Winch Team 2017
205. Красимир Данаилов / Иван Валериев; Сузуки Самурай; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
206. Калин Митров / Владислав Велков; Чероки; Своге
207. Иван Иванов / Ивайло Василев; Сузуки Самурай; Самоков
208. Ивайло Павлов /Стефан Банков ;Сузуки Самурай; Габрово
209. Кристин Заимов / Костадин Гергьовски; Газ Racing Team; c.Cмилян
клас Прототип
301. Стоян Францов / Светозар Стеев; Вамп Прото II; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
302. Костадин Георгиев / Борко Вапцаров; ГАЗ69 Звярът; София
303. Цоньо Христов / Здравко Дамянов; Желязната Буболечка; Плевен
304. Павел Павлов / Георги Вълчев; Шумер; с. Рашково
305. Светлин Димитров / Владислав Миков; OFFROAD TALASYM TEAM; Видин
306. Емилиян Петров / Драго Янев; Вамп Прото; Вълчи дол
Коментар