Здравейте приятели на офроуда !
На 22 и 23 април ви очакваме на нашето 7 -мо поред състезание .То ще се проведе на миналогодишното място ,а именно на кариерата на " Кераминвест " край с .Блатец .
https://www.google.bg/maps/place/42%....5352222?hl=bg
Очаквайте скоро подробности около провеждането .
Записани участници:
клас Стандартен:
101. Йордан Фотев / Дечо Чакъров; Лада Нива; Смолян
102. Георги Донев / ...; Нисан Патрол; Сортови Тикви Разград
103. Райко Райчев / Христо Георгиев; Jeep Cherokee; Смолян
104. Евгени Андреев / Георги Георгиев; Исузо Трупър; ОФК Сливен 4х4
105. Светлин Илиев / Иван Огнев; Сузуки Джимни; Силистра
106. Георги Радев / Милен Дечев; Сузуки Витара; АСК ЗАГОРА 4х4
107. Румен Манолев / Захари Манолев; Самурай /Жълтия Рездавак/; Манолеви тийм
108. Христо Улайбев / Диян Данаилов; Сузуки Джимни; АСК БОЛЯРИ -В.Търново
109. Иван Попов / Иван Попов; Сузуки Витара; Самоков
клас Модифициран:
201. Иван Еленков / Ники Акробата; Сузуки Пустиняк; ОФК Сливен 4х4
202. Златев / Георги Тихов; Сузуки Самурай; Power Winch Team 2017 - Ямбол
203. Никола Кузманов / Н.Божанов; Джимни - Малкия Вампир; Офроуд клуб 4х4 Павликени
204. Николай Йорданов / Велик Казаков; Сузуки Самурай; Ямбол
205. Кристин Заимов / Костадин Гергьовски; Газ Racing Team; с.Смилян
206. Стефан Стояновски / Крум Алексиев Лилавия Самурай; София
207. Иван Калпачки / Васил Калпачки; Сузуки Джимни; Говедарци
208. Ангел Попов / Огнян Георгиев; Джийп Чероки; Самоков
209. Радостин Димитров / Георги Маркуча; RFC Прототип Имагинер; Трудовец (Бялата Магия - http://www.home-max.bg/static/media/...ffaf5c55dc.jpg)
клас Прототип:
301. Пламен Исаев / Симеон Петров; Вранглер; АСК Боляри 4х4 - Горна Оряховица
302. Светлин Димитров / Златко Борисов; OFFROAD TALASYM TEAM; Видин
303. Цоньо Христов / Здравко Дамянов; Желязната Буболечка; Плевен
304. Костадин Георгиев / Борко Вапцаров; ГАЗ69 Звярът; София
305. Павел Павлов / Георги Вълчев; Шумер; с. Рашково
На 22 и 23 април ви очакваме на нашето 7 -мо поред състезание .То ще се проведе на миналогодишното място ,а именно на кариерата на " Кераминвест " край с .Блатец .
https://www.google.bg/maps/place/42%....5352222?hl=bg
Очаквайте скоро подробности около провеждането .
Записани участници:
клас Стандартен:
101. Йордан Фотев / Дечо Чакъров; Лада Нива; Смолян
102. Георги Донев / ...; Нисан Патрол; Сортови Тикви Разград
103. Райко Райчев / Христо Георгиев; Jeep Cherokee; Смолян
104. Евгени Андреев / Георги Георгиев; Исузо Трупър; ОФК Сливен 4х4
105. Светлин Илиев / Иван Огнев; Сузуки Джимни; Силистра
106. Георги Радев / Милен Дечев; Сузуки Витара; АСК ЗАГОРА 4х4
107. Румен Манолев / Захари Манолев; Самурай /Жълтия Рездавак/; Манолеви тийм
108. Христо Улайбев / Диян Данаилов; Сузуки Джимни; АСК БОЛЯРИ -В.Търново
109. Иван Попов / Иван Попов; Сузуки Витара; Самоков
клас Модифициран:
201. Иван Еленков / Ники Акробата; Сузуки Пустиняк; ОФК Сливен 4х4
202. Златев / Георги Тихов; Сузуки Самурай; Power Winch Team 2017 - Ямбол
203. Никола Кузманов / Н.Божанов; Джимни - Малкия Вампир; Офроуд клуб 4х4 Павликени
204. Николай Йорданов / Велик Казаков; Сузуки Самурай; Ямбол
205. Кристин Заимов / Костадин Гергьовски; Газ Racing Team; с.Смилян
206. Стефан Стояновски / Крум Алексиев Лилавия Самурай; София
207. Иван Калпачки / Васил Калпачки; Сузуки Джимни; Говедарци
208. Ангел Попов / Огнян Георгиев; Джийп Чероки; Самоков
209. Радостин Димитров / Георги Маркуча; RFC Прототип Имагинер; Трудовец (Бялата Магия - http://www.home-max.bg/static/media/...ffaf5c55dc.jpg)
клас Прототип:
301. Пламен Исаев / Симеон Петров; Вранглер; АСК Боляри 4х4 - Горна Оряховица
302. Светлин Димитров / Златко Борисов; OFFROAD TALASYM TEAM; Видин
303. Цоньо Христов / Здравко Дамянов; Желязната Буболечка; Плевен
304. Костадин Георгиев / Борко Вапцаров; ГАЗ69 Звярът; София
305. Павел Павлов / Георги Вълчев; Шумер; с. Рашково
Коментар