Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сливен 4х4 Екстрийм 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

    Не си е пил кафето брат ми
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • #92
      От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

      Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
      Това ли е подаръка от "Великите" организатори на RFB?
      Тръбна рама просто няма. Момчетата са доста разочаровани и така. Това от снимката е на Камен клетката.

      Записахме ги е джип Имагинер (нещо дето го няма) за да дадем гласност. Момчетата имаха огромно желание да се включат тази година в клас Прототип.

      Сега правят една Тойота за клас Модифициран с частите приготвени за тръбната рама.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-0-02-05-2512d6ddb0cc10a58142a6e6cd044cf162f450845c2eac27dc39d010c68c3cd8-V.jpg
Прегледи:1
Размер:92.7 КБ
ID:5749119

      Ще ги видим на Сливен.

      Коментар


      • #93
        От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

        Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
        На теб пък, кво ти станА рано сутринта. Що така краен.
        Всичко е ОК. На вчерашната тренировка с дългия Патрол изпаднаха някои излишни стопове, пластмасови брони, уширители, и т.н. И ми се скараха леко, че не можело така да карам... тази нова кола!
        Наско, не съм краен. Иска ми се да няма мрънкачи, още не сме почнали състезанията.
        Чакам с диво нетърпение да започнем! Успех на всички съдии/щото сте много важни, за да стават нещата/, благодарности на организаторите //, и конкуренцията в Стандарта да му мисли, вече съм с нови Силвърстони!
        Георги Донев, 0889 437 687
        Nissan Patrol Y60

        Коментар


        • #94
          От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

          Само да кажа че мрънкачите са жизнено важни, те ни правят силни, по силни правят така че да се старем повече, много повече, така че мрънкаите си на воля градивно е. Успех на вички организатори, колеги, състезатели и си подгответе машините перфектно спрямо пеавилника за да не биете път до Сливен за компетентна публика.

          Коментар


          • #95
            От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
            Тръбна рама просто няма. Момчетата са доста разочаровани и така.
            Това е много жалко.Нали уж..............
            Хайде няма да коментирам,че пак ще ме заплашват и карат да трия.
            "АСК ЗАГОРА 4х4"
            0897937797....по всяко време!

            Коментар


            • #96
              От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

              Аз само да попитам, г-нДонев в модифициран ли ще карате?
              Terrano 1 CRV ski doo formula 500
              И ЛУАЗ за един ден.О898678333

              Коментар


              • #97
                От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                подгответе машините перфектно спрямо пеавилника за да не биете път до Сливен за компетентна публика.
                Що така с лошо.Миналата година ги пускаше въпреки,че не отговарят на изискванията.

                Коментар


                • #98
                  От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                  Първоначално публикуван от Георги Бозаджиев Преглед на мнение
                  Пламка, не бива така с лошата!
                  Организаторите са си организатори. Дали са велики - времето ще покаже. Дали всичко, което ти си направил за развитието на любимият ни спорт офроуд е правилно, пак времето ще покаже.
                  Радвай се на такива Организатори като близнаците и всички останали, които се отдават на спорта (без да търсят възвращаемост) и се стреми следващата година да си едно ниво над тях.
                  Тогава "критиката" ти ще е градивна...
                  Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                  Тръбна рама просто няма. Момчетата са доста разочаровани и така. Това от снимката е на Камен клетката.
                  Записахме ги е джип Имагинер (нещо дето го няма) за да дадем гласност. Момчетата имаха огромно желание да се включат тази година в клас Прототип.
                  Аз може да съм никой,но си държа на думата.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                    Тони,прати ми няколко плаката,да разлепим по ямболско.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17862603_414732168876445_5733063647664329637_n.jpg
Прегледи:1
Размер:156.6 КБ
ID:5749164
                      Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                      Що така с лошо.Миналата година ги пускаше въпреки,че не отговарят на изискванията.
                      Забележките бяха дребни .Първо състезание за годината и момчетата ги коригираха и бяха перфектни цялата година .
                      Последно редактирано от valerisuper; 16-04-17, 08:30.

                      Коментар


                      • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                        Христос Воскресе. Бъдете здрави Всички. Как с един пост в тази тема промених без да искам, мнението на един от големите спонсори на шампионата и сега има еднакви награди за всички класове. Браво . Това обаче ме задължава и аз да предприема нещо и то е .....ще слагам предпазна арка и ще трябва да участвам . Ако усвоя телепортацията, може и да се класирам за абитуриентската. Сега остава и "дългия" организатор да ме подмами с нещо актуално /не бутилка уиски която ми дължи от м.г./ и направо да се записвам . П.С. Може и стек лимонада, но той да е плюс бонуса.
                        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                        Коментар


                        • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                          Христос воскресе , весел празник на всички . Стоянчо ,този пост // Евала за клетката на Радостин, да изпълниш обещанието си - безценно.// е за темата РФЧ 2017 . За да имат в предвид колегите които ще участват какво се случва с Радостин . Радостин ми е приятел близнаците Ивайло и Петър също . Аз бях човека който убеждаваше Радостин че всичко ще е наред и няма да има проблеми с обещаното от тяхна страна .
                          Антон каквото е обещал е изпълнил , нека не му цапаме хубавата тема на състезанието .

                          Коментар


                          • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                            Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                            Христос Воскресе. Бъдете здрави Всички. Как с един пост в тази тема промених без да искам, мнението на един от големите спонсори на шампионата и сега има еднакви награди за всички класове. Браво . Това обаче ме задължава и аз да предприема нещо и то е .....ще слагам предпазна арка и ще трябва да участвам . Ако усвоя телепортацията, може и да се класирам за абитуриентската. Сега остава и "дългия" организатор да ме подмами с нещо актуално /не бутилка уиски която ми дължи от м.г./ и направо да се записвам . П.С. Може и стек лимонада, но той да е плюс бонуса.

                            Воистина ВОСКРЕСЕ Ванка !
                            Живи и здрави на всички !

                            Ванка ,имаш и бутилката уиски ,имаш и стека лимонада ,който ще получи и всеки екипаж ,участващ в състезанието .

                            Имай предвид ,че наградите за клас Стандарт и клас Прототип ги осигурява ОФРОУД КЛУБ СЛИВЕН 4Х4 с подкрепата на POWERWINCH ,така ,че тряЯ най-вече мен да черпиш .

                            Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                            Христос воскресе , весел празник на всички . Стоянчо ,този пост // Евала за клетката на Радостин, да изпълниш обещанието си - безценно.// е за темата РФЧ 2017 . За да имат в предвид колегите които ще участват какво се случва с Радостин . Радостин ми е приятел близнаците Ивайло и Петър също . Аз бях човека който убеждаваше Радостин че всичко ще е наред и няма да има проблеми с обещаното от тяхна страна .
                            Антон каквото е обещал е изпълнил , нека не му цапаме хубавата тема на състезанието .
                            Макар да ме " плюха " в една друга тема ,предпочитам наистина да не се цапа тази .Иначе в другата защо не пишете ?
                            Може да не съм велик офроудър и супер организатор ,но правя това ,което е по силите ми .

                            Павка ,надявам се да се случат нещата и да покарате при нас .

                            Да не говорим пък ,че Илиян /обявил е ,че тази година няма да участва на всички състезания /няма да кара и конкуренцията ще е голяма !
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                              Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                              Аз само да попитам, г-нДонев в модифициран ли ще карате?
                              Стандарт, като го отъркалям два пъти, тогава модифициран...
                              Георги Донев, 0889 437 687
                              Nissan Patrol Y60

                              Коментар


                              • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                                Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                                Стандарт, като го отъркалям два пъти, тогава модифициран...
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160730_060533_748.jpg
Прегледи:2
Размер:34.3 КБ
ID:5749230
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X