Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сливен 4х4 Екстрийм 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

    Не знам, дали си разбрал, ама задните му пружини изпаднаха още в началото на първия ден. Изкараха цялото състезание без задни пружини. Задния мост беше през цялото време, само на тампоните.
    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
    SSang Yong Kyron 2.0xdi
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

    Коментар


    • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

      Това "момче" както го наричаш е Стефан Стояновски от София и заедно с навигатора си Крум Алексиев са шампиони в клас Стандарт за 2016г!
      Учудвам ти се,че не ги познаваш,а уж си на почти всяко състезание?!
      "АСК ЗАГОРА 4х4"
      0897937797....по всяко време!

      Коментар


      • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

        Знам го по физиономия, името не знаех. Не съм обръщал внимание на вашия клас, затова.

        А за пружините не знаех. То затова било толкова ниско самурайчето...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

          Браво и на двата нови екипажа в модифициран !Бориха се мъжки и се представиха на ниво .
          Миленчо и Гошо показаха класа ,а Стефчо и Крум щяха да са доста по -напред в класирането ,ако не бяха закъснели .
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
            Стефчо и Крум щяха да са доста по -напред в класирането ,ако не бяха закъснели .
            Е не всичко е състезание
            Нощите са дълги
            "АСК ЗАГОРА 4х4"
            0897937797....по всяко време!

            Коментар


            • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

              Що бе , нощеска пак си е състезание , сутринта също . Само , че дисциплините са различни .

              Коментар


              • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                Що бе , нощеска пак си е състезание , сутринта също . Само , че дисциплините са различни .
                Така е
                "АСК ЗАГОРА 4х4"
                0897937797....по всяко време!

                Коментар


                • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                  Отнесе си 700 точки наказание за закаснението и си съсипа състезанието но такива са правилата.

                  Коментар


                  • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                    От една страна можеше другите състезатели да гласуват да ги пуснете да карат /феърплей / ,но от друга страна взе да им става навик да закъсняват .
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                      Да сме си пили и пяли до сутринта ще се радвам да ни накажат за пример на другите. При положение, че сме правили голф количка до 3 през ноща и сме пътували 4 часа до Сливен, за да закъснеем, но все пак да дойдем да участваме и да има повече екипажи е вече друга история.Тя вече е много далече от феърплейя, който са получавали всички екипажи от наша страна в изминалите състезания.Това е било в друг клас и тук не ни познават. Ако някой има нещо да каже против това ще се радвам, но такъв няма да има защото не сме давали повод. Винаги съм търсел вариант и съм предлагал на съдиите да карат последни да се отремонтират и да карат. Това е било за да се насърчават хората да се борят и да не се отказват. Не веднъж съм поправял джип на конкурентен екипаж. И да не помислите, че се оплаквам, че са ни наказали и сме 7-ми, не по скоро изразявам позицията си против самозабравянето и тънките сметки. Елате да караме, който надкара другите ще спечели.

                      Коментар


                      • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                        Момчета има правила и трабва да се спазват, пробвахме с компромиси миналата година и екипажа с наи много такива скочи на бои на организаторите. Щом Кристин и компания смениха дифернциял за 20минути значи може. НЕ СЕ СЪРДЕТЕ ТАКА Е ПРАВИЛНО И ЧЕСТНО.

                        Коментар


                        • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                          Той Валерката така обича - да спазва точката. ама не винаги
                          Samurai Gemax

                          Коментар


                          • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                            Къде прочете, че се сърди някой и, че не е честно? Стремежите към про серий почват да надминават човещината у хората.

                            Коментар


                            • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                              На теб на място ти обясних че и в двете групи има хора които не са съгласни да нарушим правилника, това значеше че още първото състезаниее щеше да е скандал и аз и Бакалов бяхме категорични че състезанието ще тръгне без теб, чякахме 20 Мин а другата група вече караше зоната и трябваше да ае въртим.

                              Коментар


                              • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                                Благодаря, че потвърди липсата на спортменство и в двете групи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X