Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

    Правилникът се е доказал вече 4 сезона. Промени според мен не са необходими.

    Необходимо е трасетата да са малко по-проходими. Както знаете Сливен, Лазарово и Зверино залагат на такива трасета. Лясковец, Русе, а тази година и Разград на доста по-трудни трасета.

    Не разбирам защо за клас Стандартен всички искат непрекъснато да се повдига нивото?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14492324_314735062224728_89568065454100676_n.jpg
Прегледи:1
Размер:39.0 КБ
ID:5731139

    Харесва ли ви тази снимка, защото не мен изобщо не ми харесва.

    Конкретно за клас Стандартен, който иска по-трудни трасета, може да ги намери в клас Модифициран. Въпреки, че и там пркалено се вдигна нивото и според мен за 2017 е редно малко да се улесни.

    Ще ви дам и един критерии за проходимост на трасе в клас Прототип. Ако Жълтия Паяк е с повече от 2 пъти по-добри точки от втория значи нещо не е ОК.

    Ето и малко статистика:

    Сливен:
    1 301 Илиян Илиев / Светлозар Петров Паяк Разград 711
    2 305 Калин Митов / Красимир Илиевски Vamp Витара Враца 2991
    Лазарово:
    1 302 Илиян Илиев / Светлозар Петров Паяк Разград 1030
    2 301 Костадин Георгиев / Кирил Цветанов Газ 69 - Звярът София 1948
    Лясковец:
    1
    303 Илиян Илиев / Сверлозар Петров Паяк Разград 815
    2 301 Пламен Исаев / Йордан Йорданов Вранглер Протитип АСК "Боляри 4х4" - Горна Оряховица 2424

    Русе:
    1
    306 Емилиян Петров / Светозар Стеев VAMP PROTO Вълчи дол 1679
    2 309 Пламен Исаев / Йордан Йорданов Вранглер Прототип АСК Боляри 4х4 - Г. Оряховица 1980
    Зверино:
    1
    303 Илиян Илиев / Светлозар Петров Паяк Разград 668
    2 305 Калин Митов / Красимир Илиевски Vamp Proto Враца 894

    Разград:
    1
    303 Илиян Илиев / Светлозар Петров Паяк Разград 368
    2 305 Калин Митов / Красимир Илиевски Vamp Proto Враца 902
    Последно редактирано от Стоян Францов; 15-10-16, 17:46.

    Коментар


    • #62
      От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

      гемакса харесва ли ти снимката по горе такива кадри ли искаш да видиш след всяко състезание .АЗ карачи не казвам на състезатели камикадзета които адреналина ги пере и не знаят на кои свят са а състезатели които се предвижват безопасно с техника и правилна преценка за атака на всяка врата.А В ТРАЯЛА СЪМ ОТ 2009 И НАД 200 СЪСТЕЗАНИЯ ТА ГОРЕ ДОЛУ ДОКАРВАМ .

      Коментар


      • #63
        От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

        Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
        А В ТРАЯЛА СЪМ ОТ 2009 И НАД 200 СЪСТЕЗАНИЯ ТА ГОРЕ ДОЛУ ДОКАРВАМ .
        Валерка, ай да се поспреш малко, а?
        2009 година имаше само Лазарово и някоя друга кушия по ленти.
        Гемакса е карал на повече състезания, отколкото ти си гледал.
        Имай малко уважение към състезателите. Ако няма състезатели- всичкия ни труд отива в канала.
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • #64
          От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

          Аз откога казвам че състезателите са на първо място...без тях нищо не се случва!! Мое мнение!

          Коментар


          • #65
            От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

            АЗ със състезателите нямам никакви проблем УВАЖАВАМ ГИ МНОГО ,тарикатите имат проблем с мен и няма да се променя .НЕ робувам на имена и не правя свирки на баровци УВАЖАВАМ ВСИЧКИ ЕДНАКВО .А това че са много важни е така но си има правила и всички ние заедно трябва да се стараем да ги спазваме.

            Коментар


            • #66
              От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

              Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
              НЕ робувам на имена и не правя свирки на баровци
              Значи , ако има нещо общо с темата, аз свирки правя само и единствено на жена си!
              В случая споменах Гемакса, не щото ми е приятел, а защото има опит и мнението му е важно за мен.
              Ама пък кво разбирам аз... Аз съм в офроуда по-отскоро.
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • #67
                От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                В ТРАЯЛА СЪМ ОТ 2009 И НАД 200 СЪСТЕЗАНИЯ ТА ГОРЕ ДОЛУ ДОКАРВАМ .
                Че и аз имам над 200 по тази логика... Като зрител...

                Коментар


                • #68
                  От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                  АМИ КАТО Е ВАЖНО ЗАБРАНЕТЕ КОЛАНА ЗА ОСИГУРЯВАНЕ И ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД АЗ В ТРАЯЛ ЦИРК НЯМА ДА УЧАСТВАМ.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                    Аз казвам ако ме питате да се направи една среща между състезатели ,орга и съдии и там се решат спорните въпроси. Тук мисля няа се управят нещата.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                      Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                      АЗ В ТРАЯЛ ЦИРК НЯМА ДА УЧАСТВАМ.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13600310_1152099698179534_3601750578357928995_n.jpg
Прегледи:1
Размер:21.0 КБ
ID:5731175
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #71
                        От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                        Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                        АЗ със състезателите нямам никакви проблем УВАЖАВАМ ГИ МНОГО ,тарикатите имат проблем с мен и няма да се променя .НЕ робувам на имена и не правя свирки на баровци УВАЖАВАМ ВСИЧКИ ЕДНАКВО .А това че са много важни е така но си има правила и всички ние заедно трябва да се стараем да ги спазваме.
                        Вальо , дай да го даваме малко по кротко , никой не говори за орални умения ... Не бива да се конфронтират съдии и състезатели , защото с такива пререкания отблъскваме утвърдените вече състезатели и не привличаме нови хора .
                        Правилника е добър , може да се помисли само за малко повече безопастност на състезатели и публика - както каза Зари влачещи се колани зад джипа и въже в кабината не бива да има .
                        Предложението на Борко е доста интересно , проблема е че трябва да се правят нови , адекватни трасета а не навсякъде може да стане това .
                        Поздрави !
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • #72
                          От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                          Значи при перфектно работещ правилник със съвсем леки доработки за безопасност ние ще трябва да правим напълно нов правилник с нови трасета ,ЕИ МНОГО СМЕ НАДОБРЕЛИ А.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                            Ако трябва да сме честни към самурайи и патроли -трябва да наказваме коланите за осигуряването....това е лично мое мнение.Но ще има сбирка на организатори и състезатели и казосът може да бъде гласуван.
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • #74
                              От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                              Аха значи САМУРАИЧЕТО ИЗКАРВА КОЛАН НАКАЗАНИЕ ,нисаните не ,пажеро не исузо не ,и каталог при съдиите на кои модели наказание на кои не аааа и тебела до тех преглед и колко тежи ,

                              Коментар


                              • #75
                                От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                                Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                                Аха значи САМУРАИЧЕТО ИЗКАРВА КОЛАН НАКАЗАНИЕ ,нисаните не ,пажеро не исузо не ,и каталог при съдиите на кои модели наказание на кои не аааа и тебела до тех преглед и колко тежи ,
                                Сичките джипове които се осигоряват със колан получават наказание .Толкова е просто.
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X