Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
    Нищо не крием, вие да не би да криете нещо? Зоните са тествани и са подходящи за класовете . Малко остана, форумите са едно, трасето е съвсем различно нещо.
    Правилно. Не им обръщайте внимание на пречещите
    Samurai Gemax

    Коментар


    • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

      Я то се напълнило с клавиатурни мишки Аз предлагам да се накаже краси и да не кара и готово,щом е престъпил закона нека бъде наказан.или да почне старта с наказателни точки.
      Или може да го глобите 1000лв. той и на повече носва ама по компетентните да кажат.
      Последно редактирано от Z_I_P_O; 22-08-16, 21:55.
      ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
      0879 86 85 87
      ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

      Коментар


      • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

        Първоначално публикуван от Z_I_P_O Преглед на мнение
        Аз предлагам да се накаже краси и да не кара и готово,щом е престъпил закона нека бъде наказан...
        Не го е престъпил.В сега действащия правилник,няма забрана.
        Не е спортсменско.
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

          Първоначално публикуван от Z_I_P_O Преглед на мнение
          Я то се напълнило с клавиатурни мишки Аз предлагам да се накаже краси и да не кара и готово,щом е престъпил закона нека бъде наказан.или да почне старта с наказателни точки.
          Или може да го глобите 1000лв. той и на повече носва ама по компетентните да кажат.
          Ами Краси се е самонаказал като ни подкрепи състезанието с немалка сума пари,отделно си амортизира машината,но го прави за да е в помощ на всички нас,организатори и състезатели!
          ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

          Коментар


          • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

            Що да го наказваме бе ? Трябва му само една непревзимаема врата и тои сам ще си накаже джипа .

            Коментар


            • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

              Първоначално публикуван от Светозар Стеев Преглед на мнение
              Ами Краси се е самонаказал като ни подкрепи състезанието с немалка сума пари,отделно си амортизира машината,но го прави за да е в помощ на всички нас,организатори и състезатели!
              Абе Зари те повечето СЪСТЕЗАТЕЛИ не ги мислят тея неща те мислят как да се за ядат или ДА ИЗБИЯТ НЯКОЙ КОМПЛЕКС С МАЛОУМЕН ПОСТ.Аз просто нямам думи за тая дискусия.
              ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
              0879 86 85 87
              ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

              Коментар


              • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                ,,,
                Последно редактирано от Георги Донев; 22-08-16, 22:53.
                Георги Донев, 0889 437 687
                Nissan Patrol Y60

                Коментар


                • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                  Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                  Що да го наказваме бе ? Трябва му само една непревзимаема врата и тои сам ще си накаже джипа .
                  А павка повярвай ми джипа е с доживотна гаранция за такива врати.
                  ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                  0879 86 85 87
                  ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                  Коментар


                  • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                    Чета и не вярвам на очите си .Какво трасе е пробвал като няма нито колчета нито ленти нито врати.

                    Коментар


                    • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                      Имаме лек напредък с бронята, трябва още да я мислим...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1245.jpg
Прегледи:1
Размер:127.7 КБ
ID:5723698
                      Георги Донев, 0889 437 687
                      Nissan Patrol Y60

                      Коментар


                      • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                        Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                        Колев, просто замълчи. Аман от "дялани камъни" като тебе във форума. Трасе ли направи, на състезания ли участваш, спонсор ли си, организатор ли си... Повече няма да те коментирам.
                        Ти справи ли се с алкохола?Та раздаваш квалификации?Всички знаем,как брат ми е карал вместо тебе на Варна,и как надигаше бирата преди старта на втория ден в Нови пазар...Между другото,правих зоните на Ивански,част от които не успя да минеш.Казах каквото имам да казвам.
                        Нищо не мога,и нищо не знам...

                        Коментар


                        • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                          Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                          Ти справи ли се с алкохола?Та раздаваш квалификации?Всички знаем,как брат ми е карал вместо тебе на Варна,и как надигаше бирата преди старта на втория ден в Нови пазар...Между другото,правих зоните на Ивански,част от които не успя да минеш.Казах каквото имам да казвам.
                          Вземи Франко и иди пробвай зоните, кой ти пречи.

                          Коментарите ти по почти всички теми за състезания са абсурдни.

                          Коментар


                          • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                            Ами така е две снимки и става тема съдията БОГ 2 ама ШЕФЧЕТО ДОНЕВ няма да го храните еи тои е ГОТИН.Вижда се че няма нито ленти нито колчета мисля че всеки грамотен състезател ще разбере че този спор е напълно излишен.
                            Последно редактирано от valerisuper; 22-08-16, 23:07.

                            Коментар


                            • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                              Хора, хора, мир!
                              Аз се избъзиках с онзи пост, а виж ти каква станала.
                              Лапетата имаха банкетче в съседната стая, име поканиха, и ми беше много кеф, и не съм поглеждал компютъра, а трябвало....

                              За брата разбирам-винаги ще ме защитава(както и аз него), ни нещо не ме е разбрал, а уж толкова години ме познава, и трябва да знае кога се бъзикам и кога съм сериозен.

                              Относно тестването на зоните-не виждам никаква нужда от това, защото всички организатори са много в час с това кое за кой клас е, на всичко отгоре много добре се знае, че сега може да минеш врати за прото а утре да се изложиш на трасето за стандарт.
                              Писах поста си с чувство, че всички ще разберат закачката ми, ама явно е трябвало да сложа един ред зелени ухилени маймунки...

                              Нейсе, забравете кой какво е писал на пиян акъл тази вечер(а най-добре Стоян да изтрие ненужното), и да се видим на трасето в Зверино.

                              А с Краси ще се борим за класиране то се знае.
                              Дано да се паднем в една група с него, та да му викам "Дай му газ бееее...), та да се стрОши и да мина пред него. Щото друг шанс нямам.

                              Айде, бъдете големи хора и забравете за дребнавостите.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2016 /26-28 август/

                                В Програмата дамското трасе беше грешно обявено за събота в 17:00, ще бъде в събота от 15:30

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X