Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

    И от PowerWinch и Денислав
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vaucher-3.jpg
Прегледи:3
Размер:164.7 КБ
ID:5709509

    Коментар


    • #92
      От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

      https://www.youtube.com/watch?v=U4tZ...ature=youtu.be

      пп.Хонорара е по една тениска от състезание,и друго може-лебедка например
      Нека силата да бъде с нас!
      Suzuki Grand Vitara
      +34 642 91 4154

      Коментар


      • #93
        От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

        Ето мнението на моята дъщеря за шампионата:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0211 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:49.2 КБ
ID:5712492

        Поздрави!
        PowerWinchBulgaria
        TOYOTA 4RUNNER
        0899727443

        Коментар


        • #94
          От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

          Първоначално публикуван от denny_mir Преглед на мнение
          Ето мнението на моята дъщеря за шампионата:
          [ATTACH=CONFIG]864791[/ATTACH]

          Поздрави!
          Супер
          "АСК ЗАГОРА 4х4"
          0897937797....по всяко време!

          Коментар


          • #95
            От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

            Първоначално публикуван от denny_mir Преглед на мнение
            Ето мнението на моята дъщеря за шампионата:
            [ATTACH=CONFIG]864791[/ATTACH]

            Поздрави!
            Браво!
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • #96
              От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

              Това дЕте щях да го возя на Сливен, ама нищо, за Лазарово трябва да съм по-здрав(Франко де), и да си изпълня обещанието.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #97
                От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

                Браво!
                Това се казва фен .

                Коментар


                • #98
                  От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

                  Браво беше като духче,имах чувството че е на всяка зона на всеки клас!

                  Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk
                  Христо Георгиев-0889022988
                  Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

                  Коментар


                  • #99
                    От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

                    Генерално Класиране след 3-ти кръг:

                    Прототип (за генерално класиране се взимат 5-те най-добри класирания от 6-те състезания)

                    Място Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Сливен Лазарово Лясковец Русе Зверино Разград Общо
                    1 Илиян Илиев / Светлозар Петров Паяк Разград 30 30 30 90
                    2 Костадин Георгиев / Борко Вапцаров / Кирил Цветанов Газ 69 - Зварът София 19 24 19 62
                    3 Калин Митов / Красимир Илиевски Vamp Витара Враца 24 12 12 48
                    4 Светлин Димитров / Владислав Миков TALASYM Proto Offroad TALASYM Тeam - Видин 15 15 10 40
                    5 Емилиян Петров / Красимир Славов Vamp Proto Вълчи Дол 19 15 34
                    6 Пламен Исаев / Йордан Йорданов Вранглер Протитип АСК "Боляри 4х4" - Горна Оряховица 24 24
                    Последно редактирано от Стоян Францов; 27-06-16, 20:52.

                    Коментар


                    • От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

                      Модифициран (за генерално класиране се взимат 5-те най-добри класирания от 6-те състезания)
                      Място Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Сливен Лазарово Лясковец Русе Зверино Разград Общо
                      1 Кристин Заимов / Костадин Гергьовски Газ Racing Team Смилян 30 19 30 79
                      2 Радостин Димитров / Георги Христов Сузуки Самурай Трудовец 30 24 54
                      3 Иван Калпачки / Васил Калпачки / Любомир Крушарски Сузуки Джимни Самоков 24 10 34
                      4 Красимир Йорданов / Николай Колев / Велик Казаков Сузуки Самурай АСК Ямбол 4x4 Еxtreme 15 15 30
                      5 Красимир Данаилов / Иван Валериев VAMP Самурай АСК Зверино 4х4 Екстрийм 10 19 29
                      6 Николай Колев / Тихомир Тончев / Димитър Колев / Никола Кузманов Сузуки Франко АСК "Стари столици" - Шумен 10 9 9 28
                      7 Иван Иванов / Ивайло Василев Сузуки Самурай Самоков 4х4 24 24
                      8 Павел Павлов / Георги Вълчев Сузуки Краз Рашково 19 19
                      9 Данаил Костадинов / Генади Георгиев Сузуки Самурай Плевен 15 15
                      10 Росен Томов / Райко Райчев Сузуки Самурай Асеновград 12 12
                      Светослав Христов / Антоний Янев Бертоне София 12 12
                      Антон Донев / Емил Георгиев Сузуки F16 Сливен 12 12
                      Последно редактирано от Стоян Францов; 27-06-16, 21:46.

                      Коментар


                      • От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

                        Стандартен (за генерално класиране се взимат 5-те най-добри класирания от 6-те състезания)
                        Място Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Сливен Лазарово Лясковец Русе Зверино Разград Общо
                        1 Стефан Стояновски / Крум Алексиев Сузуки Витара София 15 24 30 69
                        2 Евгени Андреев / Георги Георгиев Исузу Гавраилово 30 9 24 63
                        3 Милен Златев / Георги Тихов Сузуки Самурай АСК Ямбол 4x4 Еxtreme 19 30 12 61
                        4 Тома Келевски / Стефан Мутафов Сузуки Самурай Смолян 24 15 9 48
                        5 Георги Радев / Милен Дечев Сузуки Витара "Бакшиш Тийм" - Ст.Загора 1 12 19 32
                        6 Александър Ненов / Валери Симов Мицубиши Паджеро София 10 19 29
                        7 Камен Каменов / Ивайло Дамянов Сузуки Витара АСК Зверино 4х4 Екстрийм 9 3 15 27
                        8 Анастас Марински / Христо Георгиев Тойота Ланд Круизер Смолян 2 10 12
                        Красимир Данаилов / Цветомил Петров Мицубиши Паджеро АСК Зверино 4х4 Екстрийм 12 12
                        Стефан Артазов / Васил Димов Тойота Ланд Круизер Варна 7 4 1 12
                        Стефан Христов / Теодор Илиев Нисан Патрол гара Елин Пелин 5 7 12
                        12 Георги Донев / Деян Давидов / Георги Георгиев Нисан Патрол Сортови Тикви - Разград 3 8 11
                        13 Георги Георгиев / Йонко Иванов Сузуки Витара Бяла Слатина 10 10
                        14 Иван Попов / Ангел Попов Сузуки Витара /без тракторки/ Самоков 4Х4 8 8
                        Таньо Вълков / Даниел Вълкова Сузуки Витара Стара Загора 8 8
                        16 Георги Иванов / Стефан Тодоров Витара Велико Търново 7 7
                        Румен Андреев / Явор Борисов Нисан Патрол гара Елин Пелин 6 1 7
                        18 Йордан Фотев / Дечо Чакъров Лада Нива Смолян 4 2 6
                        Светилин Илиев / Илия Колев Терано Силистра 6 6
                        Станчо Василев / Христо Канъков Витара Велико Търново 6 6
                        21 Ивайло Иванов / Калоян Казаков Паджеро АСК Риск Габрово 5 5
                        Янко Попов / Емил Тодоров Мицубиши Паджеро Суходол 5 5
                        23 Захари Манолев / Румен Манолев / Валентин Заимов Нисан Патрол Манолеви тийм село Смилян 1 2 1 4
                        Пламен Иванов / Драгомир Димитров - Велико Търново 4 4
                        25 Станислав Русев / - Мерцедес G Драгижево 3 3
                        26 Димо Цонев / Мартин Радославов Лада Нива Лясковец 1 1
                        Златомир Петров / Николай Петров Сузуки Самурай Карнобат 1 1
                        s

                        Коментар


                        • От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

                          Първоначално публикуван от georgipetkov64
                          Виж класирането,ако изкараш още три състезания кой знае...
                          Що си мислиш, че не съм го видял, и не съм си направил сметката.

                          Но в това класиране и да съм в средата-не ме топли, понеже от тези които ходим редовно на състезания-пак ще съм последен. Даже и 20 човека да направят по едно-две състезания, и да съм доста горе в класирането-пак не ме топли, по същата причина.

                          Но като направя новата машина ще се борим за място в тройката
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Що си мислиш, че не съм го видял, и не съм си направил сметката.

                            Но в това класиране и да съм в средата-не ме топли, понеже от тези които ходим редовно на състезания-пак ще съм последен. Даже и 20 човека да направят по едно-две състезания, и да съм доста горе в класирането-пак не ме топли, по същата причина.

                            Но като направя новата машина ще се борим за място в тройката
                            КОГАААААА
                            Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                            И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                            Коментар


                            • От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

                              Когато намеря спонсори за финансиране на проекта.

                              Ако чакам на моите възможности-някъде към 2026-2028 трябва да съм готов
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2016, с подкрепата на PowerWinch

                                Класирането след Русе: http://4x4extreme.bg/ratings/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X