Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0073.jpg
Прегледи:2
Размер:208.7 КБ
ID:5686312Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0034.jpg
Прегледи:2
Размер:290.6 КБ
ID:5686313Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0015.jpg
Прегледи:2
Размер:277.3 КБ
ID:5686314

    Малко снимки от нас. Още на адрес:
    http://www.rallypulse.com/gallery/in...p?/category/64
    Rally Sport - News and Video - www.RallyPulse.com/Bulgaria

    Коментар


    • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

      Браво! Много добра организация, много добри зони!
      Благодаря на целия екип, изработил шампионата! Живот и здраве, догодина пак!
      /И обещавам да подаря вълнена шапка на Валери Бисеров, да не го боли главата, докато ни съдийства. Той единствен се оплака, може би само в неговата има нещо.... Както каза една позната, случайно попаднала на трасето: "За пръв път виждам толкова идиоти, събрани на едно място!" Каза го с уважение. А аз изпитах огромна гордост!/
      Георги Донев, 0889 437 687
      Nissan Patrol Y60

      Коментар


      • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

        Благодарности и от нашият екипаж към всички колеги потрудили се за това мероприятие!
        Много се забавлявахме,прекарахме си чудесно.
        ТЛК-120 Николай Колев
        0898521295

        Коментар


        • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

          И от мен Благодарности кьм Оргатима технични зони коректно сьдийктво всичко беше на ниво!

          Коментар


          • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

            Аз имам само една снимка от Разград
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20151011_042251.jpg
Прегледи:1
Размер:127.3 КБ
ID:5686359
            "АСК ЗАГОРА 4х4"
            0897937797....по всяко време!

            Коментар


            • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

              Добра организация, касаеща трасето, но за останалото нещата не бяха така!!!
              Браво Иляне и за зонете и за мъжката постъпка!
              Спецялни поздрави за Бай Коста - напълни ми душата!!!

              Коментар


              • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                Бе в хотела нещо не е било докрай изпипано... За да няма място за Бай Матю?
                Георги Донев, 0889 437 687
                Nissan Patrol Y60

                Коментар


                • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                  Организацияга на трасето беше перфектна , зоните бяха много имаше голмо разнообразие от врати за всеки вкус по много .От нас едно гомямо благодаря . Фотографи имаше много а снимките тук са малко . Що така ? От последната зона на прототипа тази със стръмните изкачвания .Има ли някой клипове че ми е много интересно да видя какво се случва отвън ?

                  Коментар


                  • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                    Поздравления на организаторите и от мен. Състезанието беше на ниво, зоните бяха труднички, но това може би се дължеше на влажното време. Все пак ми хареса много, защото имаше доста адреналин. Единственото което не ми хареса беше обръщането ни, но май беше време и аз да се разпиша. Отново поздравления и очакваме кадри.

                    Коментар


                    • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                      Багодарности и от Павликенския екипаж към ОРГА тима? Разград и Зверино според мен бяха най-балансираните трасета на който сме карли тази година.

                      Коментар


                      • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                        Писах,писах,но го изтрих.Само две думи стигат.
                        БЛАГОДАРЯ ВИ.
                        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                        0885 660 613

                        Коментар


                        • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                          Първоначално публикуван от minkupar Преглед на мнение
                          Единственото което не ми хареса беше обръщането ни,
                          На мен пък точно то ми направи голям кеф. Моето обръщане де, не вашето, даже не знам кой стои зад ник-а.

                          Две кълбета настрани. Беше ми ясно, че ще се обърна, дали след като подходя за вратата, но без шанс да я взема(ако имаше шанс-бих прежалил кълбото настрани), дали след като се отказах да я вземам(както и стана), но това ми обръщане е най-готиното като изживяване от всичките ми.
                          Виждам как земята е много близо, после само небе, и си викам-това беше. Да, ама още веднъж същото преживяване. Знам, че клетката е здрава, коланите ме държат, няма никаква опасност, освен за ламарините и стъклата, и се кефя на изживяването. А то се оказа, че нито ламарини, нито стъкла са постарадали, така,ч е остава само чистия кеф от адреналина.

                          Благодаря на хората които организираха и осъществиха това състезание, за мен беше удоволствие да го карам, нищо, че сме последни. По кеф може да сме и първи...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                            Изключително добре премерени зони за прототипа(за другите не можах да разгледам)- по една, две непревзимаеми с нашата техника врати, а другите врати трудни но възможни! Разнообразни зони! Много труд и ресурс е хвърлен за направата на това състезание!!! Браво!!! Много добро решение за съкращаване на състезанието в еднодневно!! Прекрасно закриване на сезона!!!!!!

                            п.п.Хотела-добре, ресторанта -среден, но циганския оркестър ми дойде в повече(особено, когато започнаха да се упражняват върху руските емигрантски песни и Сигнал).
                            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                            Коментар


                            • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                              но циганския оркестър ми дойде в повече(особено, когато започнаха да се упражняват върху руските емигрантски песни и Сигнал).
                              Нали ме видя в колко си тръгнах от ресторанта, именно заради мангалите, и мазните кючекчийки.

                              Предупреждавайте друг път, че ще има такива гадости, та да не...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                                Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                                Организацияга на трасето беше перфектна , зоните бяха много имаше голмо разнообразие от врати за всеки вкус по много .От нас едно гомямо благодаря . Фотографи имаше много а снимките тук са малко . Що така ? От последната зона на прототипа тази със стръмните изкачвания .Има ли някой клипове че ми е много интересно да видя какво се случва отвън ?
                                От клас прототип имам доста видео ( и не само) включително и обръщанията им. Само кажете къде да ги пратя/кача, че размера е доста голям и директно във форума или youtube/vbox7 няма как да стане.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X