Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

    Вашият джип е за горния клас. Аз мисля, че трасето за Стандартен беше точното.

    Относно инцидента със Самурая, няма нищо общо с клетката. Съдията на зоната трябва да организира изправянето по правилен и безопасен начин. Има асистиращи машини! Имаше и мерки да се предотвратят много кълбета в тази зона. Пак Господ ни опзи за щастие, но от това никой не е застрахован
    Състезателите трябва при онръщане да оставят машината на скорост!!!

    Клетката им си свърши работа, запази екипажа. Относно инспекцията има отговорник за всички състезания - Валери. Само той решава, никой не му се бърка.

    Това е правилният начин според мен. Всичко друго са спекулации.
    Последно редактирано от Стоян Францов; 01-09-15, 14:56.

    Коментар


    • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

      ....запази екипажа....добре, че нямаше екипаж когато хлътна с около 40-50 см. и да не разчитаме все Господ да ни пази.
      0897/833 689 - Николай Божков

      Коментар


      • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

        Всяка наша клетка ще поддаде при 20 метра засилка по склон. Важно е да се изправят правилно джиповете. Сами да се пазим.

        Доста клетки се огънаха и спукаха този сезон. Състезателите трябва сериозно да се замислят.

        Коментар


        • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

          Ей за тъз Мара говоря и аз .....замислят.
          0897/833 689 - Николай Божков

          Коментар


          • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
            Всяка наша клетка ще поддаде при 20 метра засилка по склон. Важно е да се изправят правилно джиповете. Сами да се пазим.

            Доста клетки се огънаха и спукаха този сезон. Състезателите трябва сериозно да се замислят.
            Аааааа чакай стоянчо аз направих хубаво зарче но нито 1мм не мръдна клетката ф50 безшевна на 3,5мм стена трудно ще мръдне по скоро ще ти излязат синкави отенаци от коланите За състезанието 1 от най добрите до сега като зони организация .Браво
            ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
            0879 86 85 87
            ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

            Коментар


            • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

              Много хубаво състезание, всичко беше на ниво и зоните за стандартен бяха така направени,че да не се чупят джиповете.

              Коментар


              • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

                Привет от Приморско,кофти че в дните за почивки ще трябва да обърна внимание и на хобито си но така е редно.Ники говорихме с теб по темата и там спор няма всичко е така както казваш и аз съм на твоето мнение.Първо да благодаря на всички присъствали на Зверино накарахте ни да се почувстваме Важни благодаря ви.Състезанието пеше проведено на високо ниво мисля че се справихме на ниво с изключение на това обръщане на жипа от екипажа и съдиитеПо време на прегледа казах на екипажа че това не е наи добрата клетка която съм виждал но по мое мнение и мнение на екипажа клетката ще издържи, и точно наи посредствената клетка се наложи да тестваме. Радвам се че екипажа няма дръскотина въпреки че клетката подаде сериозно.ще си взема поука и ще коригирам вижданията си.Но и самите състезатели проявят някаква отговорност и правят нещатата така че да запазят собствения си живот и живота и здравето на нас и публиката.Призовавам към повече отговорност. За инцидента видях само как жипа преследва публиката, каква точно работа имаше тя в трасето Незнам.Грешката е изцяло наша че необезопасихме жипа и не отцепихме публиката, по думите на екипажа и съдиите автомобила е бил включен на скорост но при падане е изключила рездатката,ППУБЛИКАТА НЯМАШЕ РАБОТА ТАМ.кофти че научихме още една ОПАСНА СИТУАЦИЯ по трудния начин но добре че нищо не се случи.Благодаря на господ и до скоро

                Коментар


                • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

                  Аз пък се учудих,че ключ масата е задължителна само за прото.Павликенския лъв замалко не изгоря,ще трябва да се помисли по тези въпроси.Дано Господ все така да ни пази от злополуки.

                  Коментар


                  • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

                    А за това парче от клетка какво ще кажете. Намерих го днес на трасето

                    .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150901_192646.jpg
Прегледи:1
Размер:166.4 КБ
ID:5678734


                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150901_192657.jpg
Прегледи:1
Размер:177.4 КБ
ID:5678735

                    Коментар


                    • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

                      Стоян е прав всеки сатезателен екипаж трябва сам да се погрижи за собствената си безопасност във и околу машината . Състезанието в Зверино ни е от любимите ако го има през 2016 пак ще дойдем . Можеби с две машини . Имам още няколко доработки по завиването на Краза и ще преминем в Прото .

                      Коментар


                      • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

                        А всичко започна от една разходка преди 5години.........за което и до ден днешен се радвам страшно много че се случи.
                        Браво. Всяка година става все по добре организирано състезание,за което благодарности на организаторите.поздравления момчета.

                        Коментар


                        • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

                          Статистиката на трите зони, които обслужвах на клас Стандартен е: 90% от екипажите преминаха всички врати без нито една лебедка, джак или пътеки за време между 2 и 6 минути. Помощни средства се използваха единствено от авариралите машини. Явно стандартните са станали всички мноого добри.
                          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                          SSang Yong Kyron 2.0xdi
                          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                          Коментар


                          • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

                            Абе оставете зоните и състезателите, я кажете-има ли някой видео от "словото" на свещеника?
                            Този човек направо ми скри шапката. Не стига дето не говореше на неразбираем "църковнославянски"(което си е почти чист руски), но и не се заплете в нито една фраза.
                            А и с толкова плам и мерак говореше, та накрая му ръкопляскахме... Нещо което не се прави след "пеенето" на попа...

                            Неее... Дайте някакво видео, този човек е наистина уникален, и заслужава да бъде показван.

                            П.П. Ако повечето попове бяха като този-нацията щеше да е доста по-единна, и по-сплотена. Този човек може без страх да бъде наречен "будител".
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

                              Ники техническия преглед се прави от хора който знаят какво да гледат.Обаче никой от тях неможе да види каква е дадена клетка и от какъв материял е направена.Никой не е пуснат само заради изминати километри до трасето.Самия Стоян спира участник ако има повреди по клетката в даден клас.
                              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                              Коментар


                              • От: Зверино 4х4 Екстрийм 2015 /29-30 август/

                                За организацията мисля всеки е доволен, аз не съм виждал такава скоро по състезания. Нямаше чакания и др.
                                Браво на организаторите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X