Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

    Първоначално публикуван от николос Преглед на мнение
    като гледах в съботата състезанието видях че сте прекалили с зоните.бяхте ги направили многто сложни и потрошихте джипките на участниците!То бива развитие на траяла в бг ама вие се оляхте!
    Имам и още една критика: защо хора които участват в изграждане на трасета(зони) след това участват в състезанието и се качват на стълбата???Нали сте организатори бе? Ама гледам не сте само вие така!И миналата година на разград наблюдавах същото!Извода е че нямате никакъво уважение към състезателите които идват да уважат вас!
    Хайде Витан се появи.
    Сега сериозно:дали сме прекалили със зоните и сме се оляли могат да кажат само състезателите.
    А втората критика е лично към мен.Та като не сте запознат с нещата недейте да критикувате.Но не мисля и да ви обяснявам.

    Коментар


    • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

      Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
      Хайде Витан се появи.
      Сега сериозно:дали сме прекалили със зоните и сме се оляли могат да кажат само състезателите.
      А втората критика е лично към мен.Та като не сте запознат с нещата недейте да критикувате.Но не мисля и да ви обяснявам.
      Молба към всички във форума - не обръщайте внимание на тролове! Този пък е и неграмотен, на всичкото отгоре...
      Георги Донев, 0889 437 687
      Nissan Patrol Y60

      Коментар


      • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

        На никой не е пращана молба или покана,който не е доволен да си избере друго хоби,този формат е за мъже със смели сърца.Имаше екипажи от стандарт,които доидоха на ход и на ход си тръгнаха.Ако някой си мисли,че от първото си участие трябва да вземе купа,то трябва доста да се е потрудил преди това.Големия проблем са финансите,но повечето от състезателите имат хъс и яко дупе и дори с недотам подготвени машини се състезават в най тежкия клас.Като пример мога да посоча много,но за мен в прото Асенчо беше най смелия и безтрашен,а моя син Краси надмина много от съперниците си.Пожелавам на всички заразени от тази неизличима болест много адреналин и успешни финали.

        Коментар


        • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

          Да споделя,че такива остри и заядливи постове,които имат за цел само провокация и нищо друго освен заяждане не се толерират ВЕЧЕ !!!
          Призовавам,модераторите да НЕ позволяват опорочаването на труда положен от организаторите на траялният шампионат 4х4Екстрийм!
          МОЛЯ !

          Коментар


          • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

            Зоните на модифициран не бяха тежки за цялото състезание ползвахме само една пътека . За другия път искаме по върли зони . Аз обещавам за свикна с новите габарити на машината и да не бутам колчетата напразно .

            Коментар


            • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

              Много добра организация,беше много добре!Браво на организаторите и на участниците
              Христо Георгиев-0889022988
              Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

              Коментар


              • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                Коментар


                • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                  Понеже не го разбирах и все още не го разбирам този вид състезания не давам мнение за организацията. Но от прочетените до сега изключително положително коментари ми става ясно, че всичко е било на ниво. Искам да поздравя Иван Попов който без съединител още на първата зона, преден мост и накрая заден мост не се отказа!!!
                  Видео:


                  Май ще взема да приема и поканата за състезанието в Бабово.
                  TT-Tuning Team
                  АСК Добрич

                  Коментар


                  • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                    Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение


                    Май ще взема да приема и поканата за състезанието в Бабово.

                    Още ли не си я приел?

                    Коментар


                    • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                      Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                      Хайде Витан се появи.
                      .
                      Не е той. Витан пише грамотно и на високо ниво. Това е някой мрънкач, на който не му стиска да се покаже кой е.

                      Коментар


                      • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                        Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
                        Май ще взема да приема и поканата за състезанието в Бабово.
                        Не е покана- ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                          Последно редактирано от КРАСИМИР ПЕТКОВ; 30-06-15, 22:40.

                          Коментар


                          • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                            Първоначално публикуван от николос Преглед на мнение
                            като гледах в съботата състезанието видях че сте прекалили с зоните.бяхте ги направили многто сложни и потрошихте джипките на участниците!То бива развитие на траяла в бг ама вие се оляхте!
                            Имам и още една критика: защо хора които участват в изграждане на трасета(зони) след това участват в състезанието и се качват на стълбата???Нали сте организатори бе? Ама гледам не сте само вие така!И миналата година на разград наблюдавах същото!Извода е че нямате никакъво уважение към състезателите които идват да уважат вас!
                            Не е лошо първо да се научиш кога се пише с главна и кога с малка буква, пък после критикувай. Като са ти сложни зоните- смени хобито. Ходи на театър, на готварски курсове, събирай салфетки...
                            Де си тръгнал да си чупиш джипката по тия камънаци...
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                              Да взема да се оплача и аз на свой ред:
                              -Първата вечер преядох с торта.
                              -Втората вечер преядох с агнешко и дробсърма...
                              Е, това вече на нищо не прилича, отиде ми диетата
                              Благодаря на оргатима, че ме направи част от това събитие! За мен беше чест и удоволствие!
                              Чакам ви на Бабово. Торта няма да има, щото захарта е вредна. Особено за възрастни
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                                Първоначално публикуван от николос Преглед на мнение
                                като гледах в съботата състезанието видях че сте прекалили с зоните.бяхте ги направили многто сложни и потрошихте джипките на участниците!То бива развитие на траяла в бг ама вие се оляхте!
                                Имам и още една критика: защо хора които участват в изграждане на трасета(зони) след това участват в състезанието и се качват на стълбата???Нали сте организатори бе? Ама гледам не сте само вие така!И миналата година на разград наблюдавах същото!Извода е че нямате никакъво уважение към състезателите които идват да уважат вас!
                                НЕ опорочавай шампионата това е сьстезание а не туризьм а за Рязград не ми говори какво видя миналата година поледица иглоч
                                О

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X