Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

    Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
    Колега,мисля че не те познавам лично или поне не се сещам но много искам да те видя,стисна ръката и почерпя за поста ти!
    Най-после още някой да му го каже на "професора"
    Милене мисля,че вече прекаляваш.Ако имаш нещо към Бакалов не го изтъквай във всяка тема.

    Коментар


    • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

      Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
      Милене мисля,че вече прекаляваш.Ако имаш нещо към Бакалов не го изтъквай във всяка тема.
      Аааа нямам нищо към него....аз си го обичам много
      "АСК ЗАГОРА 4х4"
      0897937797....по всяко време!

      Коментар


      • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

        МИЛЕНЕ привет бях там и БАКАЛОВ СЕ СПРАВИ перфектно ,евакуира екипажа и подсигурихме пожарогасители имаше вече достатъчно и съдии да помогнем радвам се че не се наложи така че във професионалните качества не се съмняваи а личните на по бира вЛЯСКОВЕЦ АКО НИ ПОКАНЯТ ВЕЧЕ НЯКЪДЕ.

        Коментар


        • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          Искам да повдигна един друг проблем за който не се говори и се завоалира въпреки , че става пред очите на всички - поведението участници и зрители и движението в района на бивака и палатковия лагер .
          Първи случай - в петък през нощта някакъв голям "юнак" или пилот / не можах да науча кой е , а много държа / се опитваше да убие колата си като я държи на прекъсвач . Това продължи до 5 сутринта и когато Дида е отишла до горичката да му направи забележка да спре поне за малко , въпросния тарикат се е проявил като голям мъж и я е подгонил с колата ... Жалко че не е успял да стигне до мен да си поприказваме за "прекъсвачи" , още щеше да прекъсва като говори ...
          Втори случай - в събота вечерта някакво синьо Субаро мисля че беше , си въртеше обиколки с висока скорост през караваните и палатки край които играеха деца ! Имаше късмет че бях зает с друго , но накрая бях седнал в джипа със запален двигател и го чаках за поредната обиколка да си пробваме колко са здрави ламарините когато " случайно " го засека отстрани ... Много съжалявах че не мина повече , щеше да стане много весело ...
          Та трябва да се измисли някакъв начин да не се допускат повече такива неща - полиция ли , частна охрана наета за състезанието ли , но трябва да има контрол иначе ще стане инцидент и тогава ще е късно за какво и да е било !
          Не е местен елемента - столичанин е. Или по-скоро СО... Хем не съм бил тази година Повдигал съм темата за предишни състезания, не му е сефте.
          И по състезания сте карали заедно.
          Манталитет...
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

            Поздрави на всички от екипаж 209 на нас всичко ни хареса.
            няма начин да няма начин
            http://album.bg/offroad_
            0878 613 163

            Коментар


            • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

              Коментар


              • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                Първоначално публикуван от Z_I_P_O Преглед на мнение
                .А и да помоля някои садии да си сферяват хронометрите за напред нищо лично към никои,просто нормално е 5 или 6 отбора които се борят за челната 3-ка някои от тези да замерва времената и да ги гледат под лупа или с камера за грешки на конкурентните отбори.Все пак сме на състезание а не на съботно неделен излет в гората
                Колега, все пак говорим за верига ЛЮБИТЕЛСКИ състезания, не за WRC Тук организатори и сАдии са на доброволни начала. Всеки от нас е бил стотици километри за своя сметка, за да може ВИЕ да карате и да си правите кефа. Адекватно времеизмерване, камери, клипове, лупи... това го има по разните му федерации , ама струва кинти и то бая. Сам знаеш, колко струва едно състезание с професионални съдии, професионално времеизмерване и от сорта. Колко от джиповете, които видя на Лазарово биха покрили стандарти на FIA ,колко би била таксата участие и дали биха се събрали повече от три джипа на състезание?
                Ай да слезем вече на земята и да се поогледаме къде сме а?
                Поздрави.
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                  Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                  Тук организатори и сАдии са на доброволни начала.
                  Като чета какво се случва на следващите състезания кой ли ще се съгласи да съдийства се чудя...А и Стоян не е със железни нерви. Ще дойде момента да му писне и да захвърли всичко и докато се намери кой да се нагърби ще си карате по селските поляни. Що не се разбрахте на живо като мъже, а се хапете във форума?

                  Коментар


                  • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                    Първоначално публикуван от ionko68 Преглед на мнение
                    ... съдията има задължения и след като не може физически да ги изпълнява значи нему е мястото там.
                    Тъй ли, Я да ги чуем тези задължения, че и на мен ми е интересно. Щото бидейки съдия в последните две години във всяко едно състезание без изключение, никой не ми е дал длъжностна характеристика, какво аджеба съм длъжен.
                    А не се ли сещате, че всички сме дошли доброволно и то съвсем безвъзмездно и ако в един момент ни писне от вашите мрънкания, няма да има кой?
                    Тук петнадесетина човека си скъсваме гъзовете, за да създадем някакви състезания, за да може ВИЕ, да има къде да карате. И пак има пет-шест зрънца, дето голямо мрънкане и все недоволни. Когато се дискутираше правилника, къде бяхте, че не дойдохте да си дадете ценните съвети?
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                      Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                      Като чета какво се случва на следващите състезания кой ли ще се съгласи да съдийства се чудя...А и Стоян не е със железни нерви. Ще дойде момента да му писне и да захвърли всичко и докато се намери кой да се нагърби ще си карате по селските поляни. Що не се разбрахте на живо като мъже, а се хапете във форума?
                      Едно от най-стонйостните мнения напоследък в състезателните теми!
                      Браво Даниелке, дано да те чуят, че така като гледам-започва началото на края на веригата.
                      А всичко върви много добре засега, дано да съм лош пророк.

                      И да ви кажа, че сегашните заяжданици и недоволства са детските болести на всички видове шампионати. Не само в моторните спортове, а изобщо.
                      Затова е измислена дисциплината!
                      Състезателите не могат и гък да кажат на съдиите. Разбира се, и съдиите могат да сгрешат, но всичко е уредено как да стане по културен, човешки начин, без нападки и обвинения кой бил виновен.
                      Или и тук ще стане така, или няма да имаме шампионат, този път е извървян от много спортове, и това се е наложило като единствено работещото решение.

                      С други думи-ако състезател пита съдията защо е взел това и това решение, а не друго, а съдията му отговори "Щото така!", състезателя трябва да се задоволи с отговора. И ако не е съгласен-да действа по официалния ред, а не да се пишат купища постове с обвинения и оправдания.

                      Докато съдията не стане "малък Господ" за състезателите-все ще има дрязги.

                      Огледайте се по другите спортове(най-вече в моторните), и вижте дали не съм прав.

                      Поне на Траял Ивански съдиите винаги ще са силната страна, и няма да бъде толерирана разправията с тях, и искане на отчет за решенията им.
                      Естествено, при съмнение за добра работа-ще бъдат разследвани, и резултатите анулирани и поправени, ама като си знам хората-надали ще се стигне до такова.

                      Поздрави, и стига сте се драчили. Все едно залога е няколко милиона евро, та сте се натопрчили да спорите.
                      Просто се забавлявайте, а ако толкова искате да сте на стълбичката-това с писане не става.
                      Just drive. Hard!
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                        Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                        Точно тука се сещам да помоля Краси да пусне видео , да видим как Сашо минава 7 зона - на Валери - със талпите. Видяхме как се счупи предната щанга и колелета се събраха. Та въпроса ми е как успя Сашо да има всички врати и изход включително ? Това не успях да видя, само видях резултатите
                        Успя, лично го гледах

                        Коментар


                        • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                          абе КОЛЕ тои гледа клипа и вижда че не е прав и ти казва манипулиран е

                          Коментар


                          • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                            Щом и Борко успяхте да изкарате от равновесие, значи е сериозно. Нека спазим добрия тон на форума. Съжалявам, че не можах да бъда полезен на Лазарово, ама друго яйце ми се пече на за....ка.
                            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                            SSang Yong Kyron 2.0xdi
                            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                            Коментар


                            • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                              Ако толкова хора се запишат за Лясковец, колкото спорове има тук ще е супер. Стига се карахте записвайте се за Лясковец. И там ще е яко.

                              Коментар


                              • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                                Предлагам над всяка зона по един дрон да записва и после при контестация да се гледат!!!!!!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X