Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

    Задно салто със страничен аксел

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0631.jpg
Прегледи:1
Размер:208.8 КБ
ID:5658895


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0632.jpg
Прегледи:1
Размер:197.4 КБ
ID:5658896


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0633.jpg
Прегледи:1
Размер:213.4 КБ
ID:5658897


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0635.jpg
Прегледи:1
Размер:220.0 КБ
ID:5658898

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0638.jpg
Прегледи:1
Размер:198.6 КБ
ID:5658899

    Коментар


    • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

      Опит за летене

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0488.jpg
Прегледи:1
Размер:247.9 КБ
ID:5658900

      Коментар


      • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

        МНОГО ХУБАВО СЪСТЕЗАНИЕ, ОПОРОЧЕНО ОТ СЪДИИ , ТИПИЧНО БЪЛГАРСКО. ИМА ДА ЧАКАМЕ ДА ИДВАТ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЧУЖДЕНЦИ.
        АКО ПРОДЪЛЖАВАМЕ ТАКА, И БЪЛГАРСКИ МОЖЕ ДА НЕ ОСТАНАТ . . .
        Samurai Gemax

        Коментар


        • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

          Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
          МНОГО ХУБАВО СЪСТЕЗАНИЕ, ОПОРОЧЕНО ОТ СЪДИИ , ТИПИЧНО БЪЛГАРСКО. ИМА ДА ЧАКАМЕ ДА ИДВАТ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЧУЖДЕНЦИ.
          АКО ПРОДЪЛЖАВАМЕ ТАКА, И БЪЛГАРСКИ МОЖЕ ДА НЕ ОСТАНАТ . . .
          Гошо, имаше си време и начин да подадеш контестация. Така хвърлени думи без конкретен казус нали ти е ясно колко много хора обиждаш!

          Коментар


          • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

            Аз като зрител искам да изкажа благодарности на всички участвали в това състезание.Организатори,състезатели,съдии и всички участвали в Лазарово 2015,ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

            Коментар


            • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

              Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
              Предно салто

              [ATTACH=CONFIG]799187[/ATTACH]
              Но пък в замяна е абсолютно чист, особено гумите.
              Дано няма пострадали.

              Коментар


              • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                Толкова обърнати джипове на едно състезание не бях виждал На мен като цяло ми хареса,но можеше да е една идея по лекичко много счупени и обърнати джипки.

                Коментар


                • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                  Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                  Но пък в замяна е абсолютно чист, особено гумите.
                  Дано няма пострадали.
                  Няма пострадали. На следващата зона повториха салтото

                  Коментар


                  • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                    ТОЗИ ЗА КОГОТО СТАВА ВЪПРОС СИ ЗНАЕ МНОГО ДОБРЕ. НАДЯВАМ СЕ ЗАНАПРЕД ДА ИМА РОТАЦИЯ НА СЪДИИТЕ, ЗА ДА МОЖЕ ПОНЕ МАЛКО ОТ МАЛКО ДА НАМАЛЕЯТ ВЪЗМОЖНОСТИТЕ ИМ ДА ПОМАГАТ НА НЯКОГО ИЛИ СЪОТВЕТНО ДА ПРЕЧАТ НА НЯКОЙ ДРУГ.
                    Samurai Gemax

                    Коментар


                    • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                      Мислех че казуса след показване на клипа е ясно но ти пак продължаваш да се държиш нагло, първо ще те помоля да не споменаваш целия орга тим колегите се справиха перфектно аз си имам име Валери се казвам.и като се държите грубо и аргогантно и лъжете наи безцеремоно не правите голямо впечетление по добре се научи да караш вместо с лъжи и притискане на съдии да печелиш точки. Междудругото гледах клипа и за спорната зона на която пропусна врата и моля Краси и нея да качи да видят всички истината и тая врата съм ти я анулирал и е двете зони нагло излъгахте доказано с клип

                      Коментар


                      • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                        Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                        МНОГО ХУБАВО СЪСТЕЗАНИЕ, ОПОРОЧЕНО ОТ СЪДИИ , ТИПИЧНО БЪЛГАРСКО. ИМА ДА ЧАКАМЕ ДА ИДВАТ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЧУЖДЕНЦИ.
                        АКО ПРОДЪЛЖАВАМЕ ТАКА, И БЪЛГАРСКИ МОЖЕ ДА НЕ ОСТАНАТ . . .
                        Адаш, това не е начина да оспорваш съдийските решения! Половин час след изкарване на класирането имаш право да подадеш ПИСМЕНА, безплатна(защото има и състезания с платени) контестация, която можеш да подкрепиш и с видеоклипове. Например ние с бай Коста подадохме такава, която беше надлежно разгледана и уважена.
                        Всичко останало са просто голи думи!!
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                          Колеги, аз лично само гледах, но ми се стори страхотно изживяване и доста добре организирано. Пожелавам на организаторите да правят още такива мероприятия, с удоволствие ще бия пак 150 км в посока, за да гледам!

                          Естествено, имам снимки, но сигурно милиард други хора също имат Затова ще пусна само една панорама, която направих на Зона 8 - за хората, които не успяха да присъстват:

                          https://photosynth.net/view/ee8b0727...4-538eb042b4ff

                          Коментар


                          • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                            От името на екипаж 109,варненската група и лично от мое име искам да благодаря на организаторите за чудесното състезание, защото е повече от видно, че са положили много усилия за да спретнат идеални зони. За Валери ще кажа само, че подхожда изключително професионално и точно за да няма недоразумения си беше осигурил видеозаснемане в своята зона (друга зона с оператор не видях).
                            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                            Стефан Арзатов

                            Коментар


                            • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                              Падна ми батерията и неможах да си продължа мисълта, благодаря на Василев че ти обясни как се случват нещата с констатациите след като ми се закани че пред всички ще разкажеш колко съм долен аз бях приготвил клиповете да видят всички истината,но явно те бива да говориш тук много,чест прави на твоя навигатор че каквото мислеше ми го каза в очите скарахме се ако трябваше щеше да се сбием но е мъж разбрахме се. Благодаря на варненския екипаж за хубавите думи а сега започваме с теб още от тех преглед ако си мислиш че не съм забелязъл че караш с мостове на гега жестоко си се изкъгал тоя компромис ми коства това обяснение докато можеше да гледаш как другите пичове карат и точно ти като се знаеш колко не ти е наред колата толкова много коментари, но вярваи ми че ако някои организатор ми гласува доверие ще си попраея компромиса,а съдия във какъв клас ще съм решевам само аз а любимия ми е стандартен и съм по цялото трасе и не ми пречи да следя твоите изяви по другите зони дано си ме разбрал правилно.съжалявам че съм единственото негативно нещо в Лазарово но ще коригирам компромиса съжалявам.

                              Коментар


                              • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0938.jpg
Прегледи:1
Размер:200.4 КБ
ID:5658953Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0947.jpg
Прегледи:1
Размер:181.2 КБ
ID:5658954Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0951.jpg
Прегледи:1
Размер:174.5 КБ
ID:5658955
                                HUSGVARNA 630 SMR
                                PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X