Здравейте приятели на офроуда !
Тъй като остава един месец до нашето пето издание ,време е да пуснем и темата .Всички сте добре дошли и се надявам да ви предложим едно хубаво и незабравимо състезание!
Мястото на трасето ще е същото,както досега ,а именно м.Рамануша .
Класовете са ясни ,правилниците също.
НАСТАНЯВАНЕ:
Хотела и за оргатима ,и за състезатели ,механици и публика ще бъде един и това е
хотел Спорт Палас /хотелът на Лечков /.
ЦЕНА - 40 лв за двойна стая
60 лв за тройна стая
5 лв на човек за закуска ,АКО ЖЕЛАЕТЕ
Ресторантът също ще е в комплекса на Спорт Палас и там отново ще сме всички заедно,има и лятна градина,ако е хубаво времето.
Очаквам утре да ми изпратят оферта и за три варианта за вечеря.
Има и голям охраняем паркинг,ще направим и стикери за колите ,които ще влизат и излизат от него ,който ще получите при регистрацията си в хотела.
Резервации на тел. 044 67 67 33
като естествено казвате ,че сте за състезанието по офроуд.
Разбира се който иска може да бивакува в лагера до трасето,ще осигурим водоноска и тоалетни.
Таксите ще бъдат стандартните,а именно-
50 лв -платени до 10 април
60 лв -платени до 17 април
70 лв -платени на място на 18 април
Изпращайте по Еконт Сливен ,офис кв"Българка" , за Емил Георгиев ,тел.0888 710 280
На Сливен отново ще имаме осигурени безплатни застраховки за състезателите.
Изпращайте ми на: stoyan@4x4extreme.bg трите имена и ЕГН. Краен срок: 16.04.2015.
Тези, който са карали на Зверино 2014 и сега на Самоков може и да не ми ги изпращат наново, имам ги.
Програмата я копирам директно , и тя е стандартната.
Петък - 17.04.2015
17:00 - 20:00 - записване за участие и технически преглед
Събота - 18.04.2015
09:30 - 10:00 - теглене на жребий за стартирал първи в зона и откриване на състезанието
10:00 - 13:30 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
13:30 - 14:00 - почивка
14:00 - 17:30 - теглене на жребий за следобедна сесия и отваряне на трялни зони
около 21:00 - обявяване на класирането за ден 1
Неделя - 19.04.2015
09:30 - 10:00 теглене на жребий
10:00 - 13:30 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00 - награждаване на победителите
Участници
клас Стандартен
1. Георги Радев / Милен Дечев, Сузуки Витара, "Бакшиш Тийм", Ст.Загора- без такса
2. Георги Георгиев / Тодор Петров; Jeep CJ 7; Разград
3. Цветомир Райчев / Велислав Крумов; Опел Фронтера; София
4. Мирослав Иванов/Виктор Боев; Сузуки Самурай; Севлиево
5. Александър Ненов / Йордан Николов - Вини; Митцубиши Паджеро; София
6. Камен Иванов / Ивайло Дамянов; Сузики Витара; АСК "Зверино 4х4 Екстрийм"
7. Стефан Христов / Теодор Илиев; Нисан Патрул; гара Елин Пелин
8. Румен Андреев / Явор Борисов; Нисан Патрул; гара Елин Пелин
9. Евгени Андреев / Георги Георгиев; Исузу Трупър; Гавраилово
10. Милен Златев/ Георги Тихов; Сузуки Самурай; Ямбол
11. Георги Иванов / Николаи Савков; Сузуки Витара; В.Търново
12. Таньо Вълков / Даниела Вълкова; Сузуки Витара; Ст.Загора
13. Владимир Христов / Георги Спасов; Опел Фронтера; София
клас Модифициран
1. Николай Колев / Вилик Казаков; Сузуки Самурай; Ямбол
2. Росен Томов / Райко Райчев; Сузуки Самурай; Асеновград
3. Данаил Йорданов / Тихомир Асенов; Сузуки Витара; Чипровци
4. Любен Динев / Емил Марков; Тойота Червена; Стара Загора
5. Кристиян Заимов / Костадин Гергьовски; ГАЗ 69; Смолян
клас Прототип
1. Пламен Исаев / Йордан Йорданов; Вранглер; АСК Боляри 4х4
2. Асен Иванов / Стоян Францов; Сузуки картинг; АСК "Зверино 4х4 Екстрийм"
3. Красимир Данаилов / Светослав Христов; Proto; АСК "Зверино 4х4 Екстрийм"
4. Илиян Илиев / ...; Spider; Разград
5. Костадин Георгиев / Мартин Манов; Газ 69 - Звярът; София
Тъй като остава един месец до нашето пето издание ,време е да пуснем и темата .Всички сте добре дошли и се надявам да ви предложим едно хубаво и незабравимо състезание!
Мястото на трасето ще е същото,както досега ,а именно м.Рамануша .
Класовете са ясни ,правилниците също.
НАСТАНЯВАНЕ:
Хотела и за оргатима ,и за състезатели ,механици и публика ще бъде един и това е
хотел Спорт Палас /хотелът на Лечков /.
ЦЕНА - 40 лв за двойна стая
60 лв за тройна стая
5 лв на човек за закуска ,АКО ЖЕЛАЕТЕ
Ресторантът също ще е в комплекса на Спорт Палас и там отново ще сме всички заедно,има и лятна градина,ако е хубаво времето.
Очаквам утре да ми изпратят оферта и за три варианта за вечеря.
Има и голям охраняем паркинг,ще направим и стикери за колите ,които ще влизат и излизат от него ,който ще получите при регистрацията си в хотела.
Резервации на тел. 044 67 67 33
като естествено казвате ,че сте за състезанието по офроуд.
Разбира се който иска може да бивакува в лагера до трасето,ще осигурим водоноска и тоалетни.
Таксите ще бъдат стандартните,а именно-
50 лв -платени до 10 април
60 лв -платени до 17 април
70 лв -платени на място на 18 април
Изпращайте по Еконт Сливен ,офис кв"Българка" , за Емил Георгиев ,тел.0888 710 280
На Сливен отново ще имаме осигурени безплатни застраховки за състезателите.
Изпращайте ми на: stoyan@4x4extreme.bg трите имена и ЕГН. Краен срок: 16.04.2015.
Тези, който са карали на Зверино 2014 и сега на Самоков може и да не ми ги изпращат наново, имам ги.
Програмата я копирам директно , и тя е стандартната.
Петък - 17.04.2015
17:00 - 20:00 - записване за участие и технически преглед
Събота - 18.04.2015
09:30 - 10:00 - теглене на жребий за стартирал първи в зона и откриване на състезанието
10:00 - 13:30 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
13:30 - 14:00 - почивка
14:00 - 17:30 - теглене на жребий за следобедна сесия и отваряне на трялни зони
около 21:00 - обявяване на класирането за ден 1
Неделя - 19.04.2015
09:30 - 10:00 теглене на жребий
10:00 - 13:30 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00 - награждаване на победителите
Участници
клас Стандартен
1. Георги Радев / Милен Дечев, Сузуки Витара, "Бакшиш Тийм", Ст.Загора- без такса
2. Георги Георгиев / Тодор Петров; Jeep CJ 7; Разград
3. Цветомир Райчев / Велислав Крумов; Опел Фронтера; София
4. Мирослав Иванов/Виктор Боев; Сузуки Самурай; Севлиево
5. Александър Ненов / Йордан Николов - Вини; Митцубиши Паджеро; София
6. Камен Иванов / Ивайло Дамянов; Сузики Витара; АСК "Зверино 4х4 Екстрийм"
7. Стефан Христов / Теодор Илиев; Нисан Патрул; гара Елин Пелин
8. Румен Андреев / Явор Борисов; Нисан Патрул; гара Елин Пелин
9. Евгени Андреев / Георги Георгиев; Исузу Трупър; Гавраилово
10. Милен Златев/ Георги Тихов; Сузуки Самурай; Ямбол
11. Георги Иванов / Николаи Савков; Сузуки Витара; В.Търново
12. Таньо Вълков / Даниела Вълкова; Сузуки Витара; Ст.Загора
13. Владимир Христов / Георги Спасов; Опел Фронтера; София
клас Модифициран
1. Николай Колев / Вилик Казаков; Сузуки Самурай; Ямбол
2. Росен Томов / Райко Райчев; Сузуки Самурай; Асеновград
3. Данаил Йорданов / Тихомир Асенов; Сузуки Витара; Чипровци
4. Любен Динев / Емил Марков; Тойота Червена; Стара Загора
5. Кристиян Заимов / Костадин Гергьовски; ГАЗ 69; Смолян
клас Прототип
1. Пламен Исаев / Йордан Йорданов; Вранглер; АСК Боляри 4х4
2. Асен Иванов / Стоян Францов; Сузуки картинг; АСК "Зверино 4х4 Екстрийм"
3. Красимир Данаилов / Светослав Христов; Proto; АСК "Зверино 4х4 Екстрийм"
4. Илиян Илиев / ...; Spider; Разград
5. Костадин Георгиев / Мартин Манов; Газ 69 - Звярът; София
Коментар