Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

    А щатната на организатора фотографка няма ли да пусне нещо?
    Или е заета да го утешява
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

      Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
      Чакаш сряда може би Що пък да не кажеш, как иначе ще се вдига нивото?
      Спазва мисля че беше точка 5.3 от Правилника за траялните състезания за да не му обрулите после ушите
      >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
      Защото така ми харесва...
      Телефон: НЯМАМ
      Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

      Коментар


      • От: РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

        Тъкмо се прибрах и почвам с критиките. На първо място времето студено , поне един огън да бяхте запалили . Второ рибената чорба гореща , пеканите прасенца само три , не ви е срам да колите малките животинки и нали бях съдия хванах воден плеврит през един час Свилен обикаляше да ми носи водица , че и хапнахме на обяд . Майтапа на страна , хубаво състезание с коректни състезатели и съдии затова нямаше контестации и разправии и всичко мина перфектно . г-жа Борисова (сестричката ми) няма право на почивка след тези пролетни температури и веднага да сяда зад компа и да качва снимки . Благодаря ти Борко и Наско, че ми гласувахте доверие , догодина пак съм с вас.
        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
        тел. 0889 017703
        0897 516030

        Коментар


        • От: РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Не те познавам, но един бърз въпрос-Колко състезания си организирал досега?

          Отговори ясно и точно на този въпрос, пък после ще поясня защо е така или инак.
          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
          Ха да поясня малко и аз:
          След като всички си тръгнаха от трасето около 17.00, кой според теб трябва да прибере съдийските маси, пейки, шатри, озвучителни уредби?
          Кой според теб трябва да прибере колчета, ленти и други аксесоари от зоните?
          Освен това имаше баня, водоноски... Или ТИ дойде да помогнеш?
          А кой според теб направи после уборка на района, да предаде терена на кмета във вид, в който сме го получили?

          Някакви други въпроси да имаш?
          Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
          На следващото наше състезание заповядай.Да видим как става да отделиш пет минути.
          Добре, убедихте ме, че не е възможно! Ще го преживея някак си...
          Останете си със здраве!
          Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

          Коментар


          • От: РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

            Класирането е качено на сайта на шампионата: http://4x4extreme.bg/ratings/ruserate/ - там е и детайлното класиране.
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от Стоян Францов; 06-08-14, 07:51.

            Коментар


            • От: РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

              Макар ,че не се представихме на ниво/оакахме / ,конкуренцията става все по-голяма ,състезанието си беше чудесно !
              Браво на оргатима,получи се ,догодина още по-хубаво !
              0887/400121 Антон Донев

              Коментар


              • От: РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                Тъкмо се прибрах и почвам с критиките. На първо място времето студено , поне един огън да бяхте запалили . Второ рибената чорба гореща , пеканите прасенца само три , не ви е срам да колите малките животинки и нали бях съдия хванах воден плеврит през един час Свилен обикаляше да ми носи водица , че и хапнахме на обяд . Майтапа на страна , хубаво състезание с коректни състезатели и съдии затова нямаше контестации и разправии и всичко мина перфектно . г-жа Борисова (сестричката ми) няма право на почивка след тези пролетни температури и веднага да сяда зад компа и да качва снимки . Благодаря ти Борко и Наско, че ми гласувахте доверие , догодина пак съм с вас.
                Нямаше контестации ама имаше констатация подадена лично от мен.Съдийската колегия я разгледа и ми я върна със подробен отговор което ме удовлетворява .
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • От: РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

                  Състезанието мина без инциденти което е най-важно според мен .Всичко друго е поправимо.Всичко беше организирано перфектно .Зоните бяха трудни но интересни.Направихме си кефа да покараме -някои даже се търкаляха...Съдиите бяха информирани и безпристрастни.Даже и си пазеха листите ....Адмирации за орга тима .Чорбата превъзходна а прасенцата невероятни.
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • От: РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

                    Състезанието беше на ниво. Има какво още да се желае, но като за първа година беше на ниво! Поздравявам всички, които имат пръст в организацията. Два страхотно прекарани дни! Ето едно албумче със снимки, който се познае, може да се отбележи. Поздрави!
                    Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.

                    Коментар


                    • От: РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

                      Е...си,то едни "критики",срам да го хване човек.На мен ми ареса,ако догодина ме поканят-пак съм там.
                      п.п.Не можах да "взема банята" на нито една булка,много се дърпат
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • От: РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

                        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                        Нямаше контестации ама имаше констатация подадена лично от мен.Съдийската колегия я разгледа и ми я върна със подробен отговор което ме удовлетворява .
                        Меха,радвам се,че си останал доволен.
                        Нека силата да бъде с нас!
                        Suzuki Grand Vitara
                        +34 642 91 4154

                        Коментар


                        • От: РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

                          Благодарности на организаторите
                          Моля, фотографите и репортерите да пускат хиляди снимки и клипчета
                          Дидо
                          Без Паджеро 2

                          Коментар


                          • От: РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

                            Еееееееееееее и аз съм доволен и то много, много готино състезание БРАВООО

                            Коментар


                            • От: РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

                              Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                              п.п.Не можах да "взема банята" на нито една булка,много се дърпат
                              То туй е от годините(дрът и мек ,на никой не му трбве) ,преглъща се ............... На млади години (еле Я) си е друга работа
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар


                              • От: РУСЕ 4Х4 ЕКСТРИЙМ 2014 /26- 27 юли/

                                Аз почвам със снимките. Това е снимка от четвъртък 24 юли, малко след като сме набили всички колчета, вързали сме лентите, смъкнали сме маси, тенти, фризери. С две думи: Героите са уморени..

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0116.jpg
Прегледи:1
Размер:129.0 КБ
ID:5601746

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X