Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

    Обявяваме конкурс за любителска снимка от състезанието в Зверино под надслов "Офроуд звяр в Зверино".

    Награда за победителя във фотоконкурса е осигурена от ФотоСинтезис и Nikon - ваучер за покупка на техника Nikon от магазини ФотоСинтезис на стойност 150 лв.

    За победителя и класираните на 2-ро и 3-то ще има и по една тениска от състезанието.

    Всеки желаещ да участва може да публикува снимки тук, а победителите ще бъдат определени чрез гласуване във форума.
    Последно редактирано от Стоян Францов; 13-09-13, 18:22.

  • #2
    От: Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

    Може да се каже че търсим новия Русев(Vesur)















    Последно редактирано от Стоян Францов; 18-09-13, 12:31.

    Коментар


    • #3
      От: Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

      За съжаление Vesur няма да може да присъства на състезанието и така освобождава първото място в класирането за някой друг фотограф.

      п.п.Организаторите на веригата да "измислят" накаква награда за Vesur за досегашния му снимков материал от състезанията.Ако нямате идеи каква да е тя ,ще ви кажа какъв обектив му липсва /засега/
      NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
      ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

      Коментар


      • #4
        От: Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

        Водонепромукаем,че този му е като влагоабсорбатор
        >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
        Защото така ми харесва...
        Телефон: НЯМАМ
        Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

        Коментар


        • #5
          От: Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

          Това че Русев няма да може да дойде е много жалко, дори само защото му бях приготвил двоен препек.

          Коментар


          • #6
            От: Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

            Като говорите за Vesur, кой ще докара снимки като него ... Само Даниела Борисова от Русе може да го замести достойно, аз ще снимам колкото да си начеша крастата.
            Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
            Калоян Кирилов
            LZ2ZGT

            Коментар


            • #7
              От: Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

              Ако знаете само как ми се идва, мамка му...
              Мерсаж за добрите думи приятели, трогнат съм.
              Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

              www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

              Коментар


              • #8
                От: Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
                Ако нямате идеи каква да е тя ,ще ви кажа какъв обектив му липсва /засега/
                И на мен ми липсват един или два обектива, ама цените им са едни....
                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                Walter Rohrl
                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                Коментар


                • #9
                  От: Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                  Снимката на победителя от конкурса ще ползваме и в плаката на състезанието за следващата година! Това направихме сега, за догодина по-хубав.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                    Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
                    Като говорите за Vesur, кой ще докара снимки като него ... Само Даниела Борисова от Русе може да го замести достойно, аз ще снимам колкото да си начеша крастата.
                    Веско засега никой не може да го замести, камо ли пък аз. Той е професор, аз съм в детската градина, ако трябва да се изразявам образно. Но със сигурност ще снимам, пък ... ще видим, може да излезе някой шедьовър на фотоизкуството . Няма начин темата да не се напълни със страхотни кадри, убедена съм, че на гласуващите ще им е доста трудно в избора.
                    Подкрепям идеята всички организатори да направят подарък на Веско за това, което е направил и продължава да прави с фотоапарата си. Между другото, на Тетевенското състезание му подариха тениска, той беше възхитен и каза, че това е първото състезание, на което се сещат да му дадат.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                      Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                      Веско засега никой не може да го замести, камо ли пък аз. Той е професор, аз съм в детската градина, ако трябва да се изразявам образно. Но със сигурност ще снимам, пък ... ще видим, може да излезе някой шедьовър на фотоизкуството . Няма начин темата да не се напълни със страхотни кадри, убедена съм, че на гласуващите ще им е доста трудно в избора.
                      Подкрепям идеята всички организатори да направят подарък на Веско за това, което е направил и продължава да прави с фотоапарата си. Между другото, на Тетевенското състезание му подариха тениска, той беше възхитен и каза, че това е първото състезание, на което се сещат да му дадат.
                      Недей да скромничиш ей.Но найстина хората който правят хубави и качествени снимки някакси остават като незабелязани.И то не само снимки.За мен Веско,Даниела Борисова,Танчето и Пламен Златарев са хората на който дължим снимков и видео матерял.
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • #12
                        От: Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                        Необходима ли е акредитация за допуск до зоните?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                          Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                          Необходима ли е акредитация за допуск до зоните?
                          Още от Италия ми се върти нещо такова в главата. Там благодарение на акредитацията имах достъп до всичко, но тук още не сме го организирали по този начин.

                          В самите зони и в трасето няма да се допускат хора по време на преминаването на екипажите. Пламен, Таня и Краси като оператори ще имат съдействие от съдиите за най-подходящо позициониране, както и на останалите състезания. Предаване за състезанието ще подготвят и от Дивата Муха по BTV Action. Даже водещият Оги Начев е записан като навигатор на Жоро Василев в клас Ентусиаст за демостративно преминаване по трасето.

                          Фото оператори, които искат подобно съдействие може да ми пишат на лични, но съдиите преди всичко ще следят и за безопасността на всички около трасето. Такива оператори трябва да са представители на медии.

                          И за да не става объркване, конкурсът е за любителска снимка.

                          Витане, не е ли време да спреш вече да търсиш под вола теле и да живееш за да радваш околните. Докога само негативизъм във всичко?
                          Последно редактирано от Стоян Францов; 30-09-13, 13:19.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                            Нещо сериозно започвам да се замислям за това състезание. Мисля, че би било хубаво да правя компания на Даниела, по трасето, а и съм убеден, че всички ще бъдат доволни от снимките после.
                            Но не знам, не зависи само от мен.
                            Последно редактирано от Goblin; 30-09-13, 19:29.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • #15
                              От: Фотоконкурс "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                              Фото оператори, които искат подобно съдействие може да ми пишат на лични, но съдиите преди всичко ще следят и за безопасността на всички около трасето. Такива оператори трябва да са представители на медии.
                              Значи ние с Даниела не може да се промушим навътре ... зад оградата да вадим дългите обективи .
                              Аз още си чакам и каската де, че една буца пръст се опита да ме удари в Смирненски
                              Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                              Калоян Кирилов
                              LZ2ZGT

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X