Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

    Ден втори - първите десет участника преминали през деренцето...





















    Останалите - утре!
    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

    Коментар


    • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

      Ей Танче, пак разведели обстановката. Радвам се, че тази година нямаше нужда от доктора, ама той пита за тебе.

      Хубаво е, че споровете между организатори, състезатели, наблюдатели и..тн. се водят на културно ниво от образовани хора.
      Кофти за Митко и Стоян -тези травми са много гадни и им пожелавам успешно възстановяване.
      Що се отнася до спорът Христов-Бакалов, според мен и двамата не са прави.
      Загубил се състезател се връща да стигне сигурна точка и дали е в насрещно трасе или другаде не е наказуемо.
      Помогнал човек от публиката за посока накъде е минал някой от другите /не знаейки трасето/ е х-й с две глави .

      Ако няма спорове ще пукнем от скука, нека има разбирателство и пак да сме заедно.
      TOYOTA LJ70 3D Common Rail
      TOYOTA BJ40 3.5D
      Венци 0887551059

      Коментар


      • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

        Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
        Ей Танче, пак разведели обстановката. Радвам се, че тази година нямаше нужда от доктора, ама той пита за тебе.

        Хубаво е, че споровете между организатори, състезатели, наблюдатели и..тн. се водят на културно ниво от образовани хора.
        Кофти за Митко и Стоян -тези травми са много гадни и им пожелавам успешно възстановяване.
        Що се отнася до спорът Христов-Бакалов, според мен и двамата не са прави.
        Загубил се състезател се връща да стигне сигурна точка и дали е в насрещно трасе или другаде не е наказуемо.
        Помогнал човек от публиката за посока накъде е минал някой от другите /не знаейки трасето/ е х-й с две глави .

        Ако няма спорове ще пукнем от скука, нека има разбирателство и пак да сме заедно.
        Венцо , няма спор просто коментирам това което видях и чух от клиповете.Поздрави
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

          Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
          Ей Танче, пак разведели обстановката. Радвам се, че тази година нямаше нужда от доктора, ама той пита за тебе.

          Хубаво е, че споровете между организатори, състезатели, наблюдатели и..тн. се водят на културно ниво от образовани хора.
          Кофти за Митко и Стоян -тези травми са много гадни и им пожелавам успешно възстановяване.
          Що се отнася до спорът Христов-Бакалов, според мен и двамата не са прави.
          Загубил се състезател се връща да стигне сигурна точка и дали е в насрещно трасе или другаде не е наказуемо.
          Помогнал човек от публиката за посока накъде е минал някой от другите /не знаейки трасето/ е х-й с две глави .

          Ако няма спорове ще пукнем от скука, нека има разбирателство и пак да сме заедно.
          Ей, Венци, че тя обстановката си е ведра - такава, каквато е в клипчетата. Да видя някъде намръщени или сърдите лица? Аз не. А в споровете и коментарите се ражда истината, когато става на въпрос за истински неща и така те вървят напред. А какво по-истинско от офроуда...и любовта?

          На Митко и Стоян пожелавам бързо възстановяване и ако имат нужда от съвети и помощ с рехабилитациите, да свиркат - имам богат опит за последните шест месеца. Пишете тук или звънете по телефона в подписа ми как вървят нещата с вас.

          Поздрави на Доктора и му кажи, че вече му хванах цаката на моето падащо кръвно За три дни изядох огромно количество гадни сладки неща(които ненавиждам), стоях си на хладинка и сянка по деренцата, на Кариерата обилно намокрена с вода и с чадърче и всичко беше ОК
          Благодаря на тебе и всички от пловдивската група, че ме обгрижвахте през цялото време и на трасето, и в палатковия лагер! Обичам ви!!!
          Благодаря на всички участници, че се раздадоха докрай и ни дариха с толкова много положителни емоции! Беше удоволствие да ви гледам и снимам! Бъдете здрави!
          По молба на няколко състезатели, нарязах видеото за всеки един участник. Това ми отнема повече време, което ми е дефицит, но за ВАС съм готова на всичко!

          Ето и другите "клипчета" от деренцето първия ден.



















          И едно много интересно комбинирано видео от последните преминали участници.



          От мен водеото, от вас разбора и коментарите...
          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

          Коментар


          • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

            Голямо МЕРСИ на всички за прекрасните снимки и клипове !!!

            Някой случайно да е "разузнал" с какво са оборудвани гръцките Джимнита - мотор, раздатка, мостове... ?

            Коментар


            • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

              Браво, страхото е било и репортажите са стабилни Супер!
              Случайни хора УАЗ не карат

              Коментар


              • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                Две клипчета от втория екстрем, до който организаторите бяха предвидили достъп за зрители. Както каза и Тони -цялото трасе е екстремно, но до повечето места просто е невъзможно да достигнем. Това ни казваха и състезателите, които срещахме или слушахме как ръмжат машините им някъде в гората. Ще бъда много благодарна, ако споделят повече за тези участъци, до които папараци не успяха да стигнат, а ако има и някоя снимка, ще е супер!

                Ден Втори - там някъде в гората, малко преди финала-ПЪРВА ЧАСТ.



                И Втора част...

                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                Коментар


                • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                  ТАНЧЕ, ПОКЛОН ПРЕД ТЕБЕ!
                  Изгледах всички филми.
                  БЛАГОДАРЯ ТИ!!!
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                    Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                    ТАНЧЕ, ПОКЛОН ПРЕД ТЕБЕ!
                    Изгледах всички филми.
                    БЛАГОДАРЯ ТИ!!!
                    Моля те, по-полека, че ще ми пораснат ушите...
                    За мене беше удоволствие да снимам! Може малко и да съм се поувлякла, ама нИМОА сЪ спрА...
                    Виновниците за дългия филм сте всички вие от пловдивската група, които направихте това състезание да се случи и ВСИЧКИ състезатели, които се бориха мъжки и се раздадоха докрай! АДМИРАЦИИ ЗА ВСИЧКИ ВИ!!!

                    За тези, които още не са ги видели, ето и клипчетата от третата част на филма - затвореното трасе в неделя.



                    Живко Бакалов - ..."Като по учебник", както каза Мето







                    Костас Бах от Гърция съвсем заслужено взе Купата на Организатора....!



                    Страхотно представяне на братя Диневи!



                    Докато сменя касетата, Ярек премина половината трасе...



                    Следва продължение..след малко!
                    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                    Коментар


                    • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                      Трето място в генералното класиране - Василис Караколидис



                      Технически проблеми отново съпътстваха Саша Милошевич



                      Драматичен двубой за първото място. След двата трофи дни, Ботевградчани изоставаха от Магера само с 23 секунди...!


                      Митко каза, че много му е харесало трофито и си е покарал с кеф. Беше го яд само, че не е предполагал, че ще стигне толкова напред в класирането и могло да ускори малко темпото, където това е било възможно, а не да се вози в гората "като бабичка"....Но пък се радваше, че няма да черпи, каквато уговорка имали с Чопър от предната вечер - който бие на затвореното - черпи!



                      Ванката Петров ни е направил скрита камера в колата след края на състезанието...признавам, че се изненадах като видях записа! Ванка , а аз си мислех, че само аз съм папарак...!

                      НАГРАЖДАВАНЕ НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ!



                      Честито на победителите и голямо БРАВО на всички участници!
                      Надявам се да се видим с всички вас скоро в Тетевен...!
                      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                      Коментар


                      • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                        Поздрав и от мен - снимките от третия ден на състезанието.

                        СЛАЙД

                        Взе да ми става навик да посрещам Джулая на Пловдивското състезание, а след него да поемам на експедиция... но за това - после, в друга тема









































                        Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                        www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                        Коментар


                        • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                          Добър, както винаги! Аз с моите разходки не мога да стигна до снимките от състезанието...
                          Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                          Коментар


                          • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                            Танче,благодаря че ни направи отново съпричастни и към това култово събитие,адмирации и към организаторите,както и всички участници.
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                              Малко позакъсняло, но пускам и моите снимки:

                              Част 1 Лагерът


































































                              Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                              Коментар


                              • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                                Част 2 Състезанието /Краят на ден първи и началото на втория/





























































                                Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X