Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Щом не те е свалил насред трасето - значи си добре!

    Офтопик: А ако си е бил вързал ключ масата за крака като дъска за сърф?
    Иван
    ivanp98[at]mail.бг

    Коментар


    • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

      Още две видеа от мен

      Първи ден на Пета контрола...

      ORGA sm, вие сте страхотни!!! Беше истинско удоволствие за мен да прекарам заедно с вас тези два дни и три нощи! Благодаря на целия "оранжев" корпус за бързо реагиране, че ме изтърпяхте...!



      Втори ден Втора контрола - първа част

      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

      Коментар


      • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

        Последните четири видеа от мен...

        След три часа очакване, което използвах да си вдигна кръвното в нормални граници(благодаря на Доктора и на "оранжевите"), се появиха последните екипажи на 2-ра контрола ...
        Боби направи изненадващо и неочаквано страхотно спускане със Сотьо и премина екстрема без проблем, ама, нали си е чешит, предложи ми мнооого пари да не публикувам преминаването му и направихме сделка! Шегувам се, но Боби беше сериозен и нали ми е приятел - уважавам желанието му - няма да видите спускането ...и аз съжалявам, защото си заслужава да се види...!



        Финал на екипажите - първа част
        Имам нещо да поясня за това видео, но ще го направя в понеделник, защото сега бързам, а през уикенда ще съм извън а Нет-а.



        Финал на последните екипажи...



        В дълг съм пред ралиджиите(...а в този клас участваха и трите екипажа от Тетевен...пилотите на два от тях са от семейството ми), но дилемата беше да снимам "Рали" или "Трофи"...

        Единствените секунди видео от клас "Рали" - втори ден -първа обиколка -първите три преминали екипажа...



        Това е от мен - малко, но от сърце!
        Догодина ще има много повече видео! Ще се организираме добре - снимащите братя от Тетевен и ще дойдем поне с три камери, за да отразим подобаващо този празник на офроуда - "Трофи България 2013"
        До нови срещи!
        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

        Коментар


        • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

          Пускам от мен две клипчета от първия ден, където карахме с развален трип.Ще има и още но не са се качили!
          http://www.youtube.com/watch?v=f0P06FFk0X4
          http://www.youtube.com/watch?v=XB8nj...feature=relmfu
          Предварително се извинявам за някои нецензурни думи!
          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

          Коментар


          • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

            Виждам, че този път почти всичко от Трофи класа са доволни от трасето и им харесала по-голямата трудност !
            В тази връзка искам да споделя идеята, която имаме за следващото откриване на сезона в Габрово през 2013-а !
            Победителят в клас "Трофи" ще получи безплатно участие в "Thessaloniki Adventure Trophy" - едно от най-тежките трофита около нас, събиращо винаги над 60-80 екипажа (аз бях 86 номер през 2007-ма)
            И понеже там участието е в отбор от двама, то втория участник за Солун ще бъде победителят в "Трофи България 2013" !!!
            Ето видео, за да видите за какво иде реч

            Коментар


            • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

              Ето малко видео и от нас:



















              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
              Drag Grand Canyon Daily
              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
              LZ1JYM

              Коментар


              • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                Виждам, че този път почти всичко от Трофи класа са доволни от трасето и им харесала по-голямата трудност !
                В тази връзка искам да споделя идеята, която имаме за следващото откриване на сезона в Габрово през 2013-а !
                Победителят в клас "Трофи" ще получи безплатно участие в "Thessaloniki Adventure Trophy" - едно от най-тежките трофита около нас, събиращо винаги над 60-80 екипажа (аз бях 86 номер през 2007-ма)
                И понеже там участието е в отбор от двама, то втория участник за Солун ще бъде победителят в "Трофи България 2013" !!!
                Ето видео, за да видите за какво иде реч ....
                Намерих видеото и от 2007-ма Обърнете внимание на участниците, всички сегашни известни ралиджии

                Коментар


                • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                  За мен като зрител беше супер ! Благодаря на орга и участниците ! Поздрави !

                  Коментар


                  • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012





                    Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                    www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                    Коментар


                    • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                      Ето обещания репортаж по ББТ, тази неделя ще има и в BTV Action от 12:30 !

                      Коментар


                      • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                        Поредния репортаж за троянския клуб. Българската журналистика както винаги "на ниво". Аз нея отдавна съм я погребал.

                        Коментар


                        • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                          Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                          Поредния репортаж за троянския клуб. Българската журналистика както винаги "на ниво". Аз нея отдавна съм я погребал.
                          Вярно е, щото троянския клуб си има PR-отдел и специалисти...наемат си оператор, журналисти, правят си материали и така...
                          Мисля, че колегите от другите клубове могат да вземат пример, а и не бих отказал съдействие, ако ми поискат !

                          P.S.

                          Не само в българската журналистика е така, за Троянския клуб пишат и румънски и гръцки и македонски медии, а през 2010-а италианското списание "4Moto" отдели три страници...Въпрос на подготовка, контакти и позиции...

                          Коментар


                          • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                            Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                            Ето малко видео и от нас:



















                            Имаше един RANGE ROVER който финишира за 2 мин.от старта до финала......няма го в класирането нито видео явно никой не го е видял-Фантом ?

                            Коментар


                            • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                              Нима репортажът изкривява по някакъв начин действителността? Нещо различно от истината да забелязвате в него?
                              Живей за всеки дъх!

                              Коментар


                              • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                Вярно е, щото троянския клуб си има PR-отдел и специалисти...наемат си оператор, журналисти, правят си материали и така...
                                Мисля, че колегите от другите клубове могат да вземат пример, а и не бих отказал съдействие, ако ми поискат !

                                P.S.

                                Не само в българската журналистика е така, за Троянския клуб пишат и румънски и гръцки и македонски медии, а през 2010-а италианското списание "4Moto" отдели три страници...Въпрос на подготовка, контакти и позиции...
                                Поздравления за което, моят коментар не беше с лош умисъл към Вашия клуб.

                                Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                                Нима репортажът изкривява по някакъв начин действителността? Нещо различно от истината да забелязвате в него?
                                Да, забелязах едно съвсем друго състезание. Случва се постоянно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X