Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял Ивански 14-15 Юни 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

    Благодаря на организатора,че ме направи съпричастен към това състезание!!!
    Благодаря на състезателите,че се раздаваха от цялата си душа и сърце!!!
    Поздрави и дано се видим отново...
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

      Поздравления за Кольо! Успя да изпълни една отдавнашна негова мечта.
      Присъствах само днес и то за малко, обаче останах доволен.
      Дано догодина пак се навие да се нагърби с това задължение. Въпреки напъните да остане настрани от камерата на Хоби ТВ, Рени го издебна и го направи ТВ звезда
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

        "Аз доволен!",както е казал......забравих кой,но наистина два дни се забавлявах и се посмях от сърце.Браво на "трите К"-Кольо,Косьо и Коко!
        Добре,че не заваля дъжд,защото с тая глина доста щяха да се озорят и състезатели и съдии,че и публика.
        И от цялата си душа се радвам,че нямаше пострадали при преобръщанията,че всички бяха весели на финала,на награждаването и най-много,ЧЕ СИ ВЪРНАХ КЪПАНЕТО НА КОЛЬО!
        Очаквам снимки и клипчета най-вече от зоните на "малките "класове,а защо не и от "батковците".
        Дай боже и догодина да се видим на това състезание!
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

          Прибрахме панаира, изкъпах се(нищо, че накрая ме окъпаха в лагера), пия кафе и започвам да се съживявам.
          Доста зор видях през тези три дни, но пък удоволствието което изпитах, и което се надявам да съм донесъл на участници и зрители си заслужава напълно.

          Благодаря ви приятели, че уважихте труда ни, че дойдохте да карате по нашите баири(този път няма да споменавам за дупките), надявам се да ви е харесало, и ако догодина има второ издание-да дойдете отново.

          Искам да изкажа и тук моите огромни благодарности към всички които по някакъв начин допринесоха състезанието да се случи. Няма да изброявам имена, защото със сигурност ще пропусна някого, а не е добре.
          Днес на награждаването като казвах кой е подпомогнал финансово, или по друг начин състезанието пропуснах да спомена Ивака. А той също с мерак помогна с каквото можеше.
          Извинявай Ивайло за пропуска, не беше нарочно, ама бях ошашавен...

          Та така-толкова мечтаното от мен състезание вече е факт, което ме прави много щастлив. Ще се опитам догодина пак да ви събера да покарате при нас. Терена предлага много, срамота е да не го използваме...

          Честито на победителите, пожелания за бърз и лесен ремонт на повредените, и още веднъж-БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ!
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
            и най-много,ЧЕ СИ ВЪРНАХ КЪПАНЕТО НА КОЛЬО!
            Висиш ми едно стъкло за нокия от 9 лева.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

              Ей тия момчета,и още един екипаж,взеха акъла на Русенската група

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0220[1].jpg
Прегледи:1
Размер:185.9 КБ
ID:5593555

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0222[1].jpg
Прегледи:1
Размер:158.1 КБ
ID:5593558

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0223[1].jpg
Прегледи:1
Размер:217.1 КБ
ID:5593559

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0224[1].jpg
Прегледи:1
Размер:206.1 КБ
ID:5593560

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0227[1].jpg
Прегледи:1
Размер:124.0 КБ
ID:5593561
              Нищо не мога,и нищо не знам...

              Коментар


              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                Ей тия момчета,и още един екипаж,взеха акъла на Русенската група

                [ATTACH=CONFIG]718883[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]718887[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]718888[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]718889[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]718890[/ATTACH]
                Наистина страшно съм впечатлен от двете бъгита.Не съм си и помислял,че може да се кара траял с бъги и то в клас прото.Особенно приятно беше предсавянето на по-късото бъги,макар ,че на последната зона дългото го победи с 15 сек.Ама и двата екипажа се раздадоха докрай и от сърце,за което им благодаря .
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                  Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                  Наистина страшно съм впечатлен от двете бъгита.Не съм си и помислял,че може да се кара траял с бъги и то в клас прото.Особенно приятно беше предсавянето на по-късото бъги,макар ,че на последната зона дългото го победи с 15 сек.Ама и двата екипажа се раздадоха докрай и от сърце,за което им благодаря .
                  Моите първи стъпки в офроуда бяха с бъги, та знам за какво става въпрос. Чувството и удоволствието което изпитваш са много различни от тези при карането на джип. Лично на мен ми е много по-приятно. Коренно различно преживяване е.
                  И понеже бъгитата(този тип конструкции) са доста леки-не повече от 600 кг, а двигателите са по 80-100 к.с. са доста пъргави, и в ръцете на опитен пилот могат много. Както се видя-не отстъпват на доста подготвени джипове. Това ако е сухо де. В кал и сняг нямат шанс срещу машина 4х4.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                    Що да нямат! Ако са 4х4 си го имат шанса отвсякъде! Те прототипите какво са-едно по надигнато бъги!
                    Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                    0888 20 93 63

                    Коментар


                    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                      Е да де, ама тези са само със задно предаване. Жълтото бъги, което е трето в генералното класиране е с блокиран вовеки диференциал, и се справя много добре. Е, не е само до машината де...

                      Да оставим дискусията за бъгитата настрани, искам да разбера какво е мнението на състезателите относно "слепия" траял, и нощната зона.
                      Мисля, че и двете досега не са правени в България. Може и да греша де, нямам претенции за авторство.
                      Но си личеше, че участниците харесаха идеите, поне по отзивите наживо. Но тук се появяват критики, които понякога са правилни, и е добре човек да се вслуша в тях.
                      Макар, че зоните бяха доста леки(нарочно ги избрахме такива), надявам се да са доставили удоволствие на състезателите.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                        Току-що се прибираме. От Ивански за Стара Загора за по-направо минахме през Варна ... та се позабавихме
                        От Варна до Нова Загора плющи яко дъжд навсякъде, с изключение на ... Познахте! с изключение на трасето на състезанието Специално се отбихме да погледнем - нъцки. Това е инфо от около 20:30 днес ... тоест снощи.

                        Коле, да ошамариш Тишо, дето ни подведе така зверски с времето за стартиране за днес ... така де, вчера! Метна ме, че стартовете ще са от десет и половина и докато се домъкнем, хванахме само последните 10 минути.

                        Иначе и аз знам от колко време му е мечта на Колето едно състезание по тая местност и се радвам, че най-накрая стана действителност. За догодина пожелавам и мъъъничко кал
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                          Коле всичко беше супер !Единствената забележка /препоръка / е това ,че не е хубаво при непремината изцяло зона този с една врата печели 30 т и този с 8 врати пак толкова .Това беше всеобщото мнение на състезателите и за догодина няма да е лошо да се съобразите с него .
                          Иначе пак казвам траялът си беше много готин,адекватна трудност за класовете и ме е яд ,че нямах възможност да карам .
                          Догодина пак сме при теб !!!
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                            Отлична организация, с точно спазване на предварителния график. Личи си, че Косьо има голям опит в тези неща

                            Много точно подбрани трасета и за 3-те класа, жалко само, че броя на участниците беше сравнително малък. Който не е дошъл може само да съжалява.

                            Една снимка и на малкото тракторче с Малкият началник - дава напътствия
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10402881_627354430693334_3947751489370907112_n.jpg
Прегледи:2
Размер:163.7 КБ
ID:5593700

                            Коментар


                            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                              Благодаря на Кольо Косьо Коко и компания за отличната организация всичко беше на ниво дано това сьстезание стане традиция

                              Коментар


                              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                                Чудесно се е получило,браво,пожелавам да се развие състезанието както Сливен 4x4 и Лазарово като го вкарате в шампионата,и догодина всички прототипи да го уважат.
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X