Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 4х4 2013 - Коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

    Въпроса с "местните състезатели" се решава,като всеки претендент за купата си организира и по едно състезание в района от който е.Прави една чиста победа и всичко е ОК.Другите да се будалкат в гората.Няма правно основание да се ограничава участие в каквото и да е състезание по признак -местоживеене.Въпроса има частично решение,ако трасетата се правят от "външни" хора.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

      Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
      както и екипажите с помощник-навигатори, че и помощник на помощника. Някои си ходеха с цял отбор по трасето...
      Когато за такова нещо започне да се наказва, като "асистенция от публиката" тогава нещата ще си дойдат на мястото
      Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

      Коментар


      • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

        И аз ще напиша нещо съвсем кратко
        За Трофито, имена няма да споменавам. Всички екипажи дойдоха подготвени, може да се каже, че всички заслужаваха място в "тройката". Всеки водеше своята борба, всеки направи нещо с което си заслужава да се спомене името му! Надявам се трасетата да са оправдали очакванията ви. Знам че има какво да се желае още като правила, трасета, организация, но като за първа година оправяме нещата в движение ...

        Крос кънтрито беше доста смело решение за този район. Смело мога да твърдя, че дадохме всичо от себе си за търсене на най добрите е пътища в региона. Скоро ще се публикува средната и максималната скорост на победителя ( и аз не ги знам ), което ще даде отговор на въпроса има ли "почва" за Крос кънтри в Тетевен. Тук също се надавам пътната книга да е била добра а уловките да са били на место

        Относно участието на местни екипажи, мога да твърдя, че трасетата бяха доста конфеденционални. За трофито бяхте свидетели как от старта на първия ден, до последните минути на състезанието имаше битка за първото място от двама добри пилоти с еднакъв модел коли. Мислите ли ча местният екипаж е знаел трасето. Той беше единственият наказан за превишена скорост в трофито, или пък ако е минавал затвореното трасе за Неделя дали ще даде по слабо време от победителя ... В крос кънтрито местните бяха доста се позагубили От местните участия идват новите състезатели. Гаргата също е прав, така че може би трябва да се търси моралният баланс

        Като съпричастен към организационият екип, благодаря на всички който ни посетиха (състезатели, зрители ... ) и честито ма победите.
        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

        Коментар


        • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

          Извинявам се за закъснението с качването на класирането, но сега сядам на компютър.

          Виж във Тетевен 2013 - Важна информация
          Последно редактирано от yosko; 27-08-13, 10:23.
          Suzuki Samurai SJ413 Turbo

          Коментар


          • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

            Ето и любопитна информация от съботния етап на крос кънтрито с дължина окло 90 км:
            Еднинственият екипаж преминал границите от 40км/ч средна скорост и 100 км/ч максимална, е този на победителите Станислав Стоянов / Павел Радев:
            Максимална скорост: 128 км/ч
            Средна скорост 41 км/ч

            *Екипажът Милен Милев / Цветан Цветанов е по добри показатели, но е извън класирането
            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

            Коментар


            • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

              Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
              Ако предложиш действен начин как да стане това без употреба на тежки предмети (по главите на по-упоритите ) - ще се прочуеш по цял свят и си директно кандидат за Нобелова премия. Казвам го съвсем сериозно. Така и не разбрах защо в подобни моменти на доста народ им отказва инстинкта за самосъхранение...
              Свилен Максимов се е справил успешно с проблема публика с много строги мерки.(дори прекалено строги, но е факт, че вършат работа)Съдии и полицаи буквално като пъдари гонят публиката на безопасно разстояние. Ако някой все пак влезе в трасето бива предупреждаван, че състезанието ще бъде спряно докато не мине зад лентите. Досадно е, но все пак става дума за безопасността на хората, като сами не мислят за себе си.... Така че той може да се кандидатира за Нобелов лауреат
              Последно редактирано от Даниела Борисова; 27-08-13, 11:52.

              Коментар


              • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                Свилен Максимов се е справил успешно с проблема публика с много строги мерки.(дори прекалено строги, но е факт, че вършат работа)Съдии и полицаи буквално като пъдари гонят публиката на безопасно разстояние. Ако някой все пак влезе в трасето бива предупреждаван, че състезанието ще бъде спряно докато не мине зад лентите. Досадно е, но все пак става дума за безопасността на хората, като сами не мислят за себе си.... Така че той може да се кандидатира за Нобелов лауреат
                Това ме дразнеше най-много. В началото имаше едно момче с една камера, което стоеше постоянно в трасето и снимаше на около метър от джипа. Доста дразнещо беше. Да оставим, че пречеше за гледане и за правене на снимки, ами ако момчето се спъне, белята е голяма. Затова и аз влязох в трасето, с всички си акъл, и през цялото състезание снимах в трасето, като бягах пред джипа. И по-горе го написах, това е немислимо, при положение, че при инцидент отговорни са организаторите.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                  Ако момчето беше с шапка и ботуши - имаш доста да поснимаш докато стигнеш неговото ниво.
                  Камо ли за това, че знае как да се пази, къде да застане, кога да се помести и т.н. неща, дето едвали и са ти минавали през ума...
                  Ако някой не трябва да бъде допускан по трасето - това не са опитните оператори, а такива, които се дразнят на другите.
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                    Ако момчето беше с шапка и ботуши - имаш доста да поснимаш докато стигнеш неговото ниво.
                    Камо ли за това, че знае как да се пази, къде да застане, кога да се помести и т.н. неща, дето едвали и са ти минавали през ума...
                    Ако някой не трябва да бъде допускан по трасето - това не са опитните оператори, а такива, които се дразнят на другите.
                    Момчето беше на около 18 години, с малка камерка. Едва ли говорим за един и същ оператор.
                    И според мен, никой оператор или фотограф, не трябва да бъде допускан по трасето, било то опитен, или не. А и е било дразнещо, не само за мен, а и за всички, които са били зад него, защото хората са дошли да гледат джипове, а не нечии гърбове. Това имах в предвид.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                      Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                      Момчето беше на около 18 години, с малка камерка. Едва ли говорим за един и същ оператор.
                      И според мен, никой оператор или фотограф, не трябва да бъде допускан по трасето, било то опитен, или не. А и е било дразнещо, не само за мен, а и за всички, които са били зад него, защото хората са дошли да гледат джипове, а не нечии гърбове. Това имах в предвид.
                      Това момче снимаше един определен екипаж по цялото трасе. На снимките ми от този джип съм снимала гърба му само, наложи ми се доста да режа за да ги оправям И е на около 15 г., тъй че дори е и непълнолетен по трасето, но това е друга тема.

                      Коментар


                      • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                        Ако момчето беше с шапка и ботуши - имаш доста да поснимаш докато стигнеш неговото ниво.
                        Камо ли за това, че знае как да се пази, къде да застане, кога да се помести и т.н. неща, дето едвали и са ти минавали през ума...
                        Ако някой не трябва да бъде допускан по трасето - това не са опитните оператори, а такива, които се дразнят на другите.

                        Коментар


                        • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                          Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                          Момчето беше на около 18 години, с малка камерка. Едва ли говорим за един и същ оператор.
                          И според мен, никой оператор или фотограф, не трябва да бъде допускан по трасето, било то опитен, или не. А и е било дразнещо, не само за мен, а и за всички, които са били зад него, защото хората са дошли да гледат джипове, а не нечии гърбове. Това имах в предвид.
                          Едва ли е толкова важно , ама да внеса уточнение.Това момче е синът ми ,поснимал е доста с мен и нали не ви изглеждам малоумен, че без да съм убеден в неговата безопасност и умения да се пази ще го пусна там. И СНИМАШЕ ВСИЧКИ ЕКИПАЖИ.Три от видеата качени от мен са заснети от него.Въпреки че никой не е застрахован!
                          А офроуд състезание да се снима на статив и и от безопасно разстояния-няма такъв филм.Това са рискове,които всички "снимащи братя и сестри" си носим съзнателно
                          Ако става дума за този младеж ограден с червеноНатиснете снимката за да я уголемите

Име:cani.jpg
Прегледи:1
Размер:221.6 КБ
ID:5513797

                          Извинявам се за спама, ама не можах да се сдържа!!!
                          Последно редактирано от Пламен Златарев; 27-08-13, 14:29.
                          Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                          Пламен Златарев 0888 66 03 18

                          Коментар


                          • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                            Първоначално публикуван от optisprint teteven/Пламен/ Преглед на мнение
                            Едва ли е толкова важно , ама да внеса уточнение.Това момче е синът ми ,поснимал е доста с мен и нали не ви изглеждам малоумен, че без да съм убеден в неговата безопасност и умения да се пази ще го пусна там. И СНИМАШЕ ВСИЧКИ ЕКИПАЖИ.Три от видеата качени от мен са заснети от него.Въпреки че никой не е застрахован!
                            А офроуд състезание да се снима на статив и и от безопасно разстояния-няма такъв филм.Това са рискове,които всички "снимащи братя и сестри" си носим съзнателно
                            Не говори за него! Момчето е син на приятел на един от пилотите.

                            Коментар


                            • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                              Здравейте приятели, макар и с ден- два закъснение ...., ние от АМК "Рейсинг Мания Х -Тетевен" и всички момчета и момичета взели дейно участие в организирането на тазгодишното издание на "Тетевен 4х4", изказваме дълбока благодарност към всички състезатели, наблюдатели и коментатори...хехех , които ни уважиха с участие и присъствие!
                              Отборите бяха силни и всеки със собствения си стил на представяне допринесе максимално за духа и атмосферата на състезанието.
                              Публиката-шумна и многобройна, дори и на най-невероятни места в балкана, допълни картинката на преживяването.Операторите....ех операторите...респект!А купоните вечер ...и тук е мястото да отбележа...тази 5-та годишнина нямаше да я има и при всички усилия от наша страна ,ако ви нямаше вас ...всички! Вие изпълнихте желанието и труда ни със съдържание и смисъл. Благодарим!
                              Колкото до Орга тима от Тетевен, ей вие сте страшни,наистина! Контролата на трофито със студените водички, момчетата по трасето на бързаците в троянския балкан, незаменими! Всичко се получаваше с лекота...А за момчетата от Пловдив-вече почти от Тетевен...Наско,Тони и Ванката...Много благодарим за всичко.

                              "Тетевен 4х4 -2014" предстои със сигурност, няма как... и ви очакваме.
                              Последно редактирано от Таня Кълева; 27-08-13, 15:29.

                              Коментар


                              • От: Тетевен 4х4 2013 - Коментари

                                Мисля, че трябва освен да има сериозни ограничения за публиката - трябва да има и "оторизирани" оператори - обикновенно си ги познаваме по региони
                                Всички други (без да се ядосват дважди в две последователни изречения) - зад огражденията.
                                На места сме го постигали, на други не толкова, но мисля, че с времето нещата ще се нагласят.
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X