Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

    Спрете се най после с критиките.
    Многократно беше казано-на който не му харесва да се напъне да направи състезание или поне да участва.
    Уважавайте труда на хората.
    Никой не е длъжен да троши средства и време за да могат други да си направят кефа.
    Евала,че в тия трудни времена има такива хора.

    Коментар


    • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      да се дърпа лебедка (на сухото!!!), а някой май изобщо се отказа да се качва, че беше останал без предно. Ако беше валяло и при такъв брой участници сигурно щеше да има толкова тапи, че някои вероятно са щели да спят в гората.
      Аз като видях тоя баир надърпах де що има блокажи по "гьостерицата" (88 коня), със зор се качихме (температурата мина 100С с парно и вентилация), че се мъчеше да пребуксува и имаше опасност да спре, а спреше ли, тръгване нямаше да има. Ако имаше макар и малко кал, не знам как щяхме да се качваме, а си беше и бая дълъг баира.
      Без блокажи си за никъде. :D
      Без лебедка, хептен...

      0887 731062 - Цецо

      Коментар


      • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

        Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
        Аз пък видях как до никое време вечерта се изливаше вода .Асенчо направи една тапичка но после го видях пак по трасето даже се губихме с тях .Асенчо заради теб срезахме гумата ти ни бутна там
        Това него разбрах.Заради мен някой е срязал гума?Никой не съм карал да кара след мен или съм карал да ме заобикаля.Сам казах ако искат да ме дръпнат на тапата да се разминем.Ако някой има претенций кажете колко ви е струвал ремонта ще ви го платя.Такива мнения лично мен ме дразнят.
        Извинявам с ако съм нагрубил някой но все пак нападките бих искал да ги получа лично и то в лицето не във Форум!
        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

        Коментар


        • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

          Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
          Това него разбрах.Заради мен някой е срязал гума?Никой не съм карал да кара след мен или съм карал да ме заобикаля.Сам казах ако искат да ме дръпнат на тапата да се разминем.Ако някой има претенций кажете колко ви е струвал ремонта ще ви го платя.Такива мнения лично мен ме дразнят.
          Извинявам с ако съм нагрубил някой но все пак нападките бих искал да ги получа лично и то в лицето не във Форум!
          Алиоууу ти невиждаш ли усмихнатите човечета отзаде .Ако помниш на едно място ние се върнахме от един път и казахме че не е на там и Вие тръгнахте .Тогава грешката беше че негледах точно роудбука и тръгнахме точно след теб....... Ти мина през едно дърво после през едно траялче и ние с газ след теб ,сети се бе когато ти викахме че бензина ти се лееее .
          Лудак

          Коментар


          • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

            Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
            Алиоууу ти невиждаш ли усмихнатите човечета отзаде .Ако помниш на едно място ние се върнахме от един път и казахме че не е на там и Вие тръгнахте .Тогава грешката беше че негледах точно роудбука и тръгнахме точно след теб....... Ти мина през едно дърво после през едно траялче и ние с газ след теб ,сети се бе когато ти викахме че бензина ти се лееее .
            Сетих се закаде говориш но точно затова говоря.Всеки кара там кадето реши че е верния път.Затова е ориентиране.Ние се загубихме много защото нито един от двата екипажа моя и на Славе и Крум имаме опит в подобно състезание.Колите са различни и даже в тази форма неподходящи.Аз лично съм толкова бавен че на бързи ме изпреварва кола на бавни.За траялчето за което говориш беше лесно и не съм разбрал че сте спукали гума.Щяхме да ви помогнем.Ние лично се отказахме посредата само защото стана късно и нямаше смисъл да продължаваме да се друсаме като знаехме че ще се стъмни.

            По въпрос за неделния ден найстина ми беше скучно защото беше много бързо кадето аз нямам абсолютно никакъв шанс.Хората за който имаше смисъл и даваха найстина яко газ доказаха че добри и могат това за което са отишли.За което им правя евала.Имаше страшни пилоти.Знаеха какво правят и как да го правят.Абе купон си беше и това е.На който не му изнася да не идва догодина.Аз лично със удоволствие бих карал стига да има финанси на още много подобни меропирятия!
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

              Малко да разведрим... За всички, които останаха разочаровани от "траялчето" тази година един кратък поглед към доброто старо време и като компенсация за неосъществените положителни емоции... едно клипче, което мисля не е пускано

              А,специално за колегите от Търново(дето се зарибиха на Тетевен) и Троян...прегледайте си клипчетата в темата за 2009г. Там ви има по стартови номера(още ги помня)...а после елате да покарате с нас на разходката, дето ще стане...може пък да се зарибите с нещо друго!
              "Всичко тече, всичко се променя" са казали римляните, та и ние така
              С най-добри чувства - поздрави!
              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

              Коментар


              • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                По въпрос за неделния ден найстина ми беше скучно защото беше много бързо кадето аз нямам абсолютно никакъв шанс.Хората за който имаше смисъл и даваха найстина яко газ доказаха че добри и могат това за което са отишли.За което им правя евала.Имаше страшни пилоти.Знаеха какво правят и как да го правят.Абе купон си беше и това е.На който не му изнася да не идва догодина.Аз лично със удоволствие бих карал стига да има финанси на още много подобни меропирятия!
                Добре казано !
                +1
                Лудак

                Коментар


                • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                  Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                  Малко да разведрим... За всички, които останаха разочаровани от "траялчето" тази година един кратък поглед към доброто старо време и като компенсация за неосъществените положителни емоции... едно клипче, което мисля не е пускано

                  А,специално за колегите от Търново(дето се зарибиха на Тетевен) и Троян...прегледайте си клипчетата в темата за 2009г. Там ви има по стартови номера(още ги помня)...а после елате да покарате с нас на разходката, дето ще стане...може пък да се зарибите с нещо друго!
                  "Всичко тече, всичко се променя" са казали римляните, та и ние така
                  С най-добри чувства - поздрави!
                  Танче на мен лично ми се искаше подобен втори ден.Но както каза митко всяко нещо с времето си.Догодина може би.
                  Пак казвам
                  Състезанието беше много хубаво и весело.Единственото което е че започнаха да се правят подобни състезания изведнъж и хората се стреснаха защото имат чувството че ще са бързи а са направили коли за траял с по-тежки препятсвия.Влади на Нови Искър е обещал екстреми което връща тръпката.Ако беше валяло и при вас щеше да е много интересно.Лично аз крум и славе бяхме на места на който ако валеше щеше да има теглене с важе за по часове.Общо казано БРАВО.
                  Както казваш ти ОФФ-Роуда в Тетевен е жив и ще живее дълго браво и поклон за упорития труд от всички вас.Който него оценява да направи по-добро състезание!
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                    Абе, има за какво да пофилософстваме, ама това си е за друга тема.
                    Нищо не е изведнъж и не е случайно...то си е процес.Просто тази година се оказа някак "водоразделна" Нещата полека-лека си идват по местата:
                    Траялът в Лазарово-на много високо ниво и без конкуренция в България-харесва ми и винаги ще го гледам и ще го снимам
                    За ралитата-там нямаме думата, ама им се кефиме максимално(не, че някои сред нас не се правят на ралиджии)
                    И хоп сега в схемата се вклини още една тръпка -изведнъж трофи.Е, да малко стресиращо за хората, които си подготвят колите, пък и за всички. Но факт и трите традиционни есенни любителски състезания тази година смениха формата(дали не са се наговорили)И се оформя нещо като любителски трофи шампионат(шегичка)
                    Е, времето ще покаже какво ще се случи, важното е , че има развитие и тръпка и всеки ще си намери мястото, на което да кара.
                    Ама важното е да сме офф и да сме заедно, то е до мислене и начин на живот!
                    П.С. Май пак се поувлякох...лирично отклонение или ,ако прецените друга тема
                    Последно редактирано от Таня Кълева; 14-09-11, 00:25. Причина: правописна грешка
                    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                    Коментар


                    • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                      Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                      ... И се оформя нещо като любителски трофи шампионат(шегичка) ...
                      Няма лошо и ако се получи насериозно. Трофи-то си бе баш офроуд и е най-близко до душата на много разходкаджии ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                        Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                        Ама важното е да сме офф и да сме заедно, то е до мислене и начин на живот!
                        Напълно подкрепям! Нехаресалите състезанието/от публиката/ не са усетили емоцията на всичко казано по-горе! Поздрави!
                        "Make love, not war!"

                        Коментар


                        • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                          Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                          Малко да разведрим... За всички, които останаха разочаровани от "траялчето" тази година един кратък поглед към доброто старо време и като компенсация за неосъществените положителни емоции... едно клипче, което мисля не е пускано

                          А,специално за колегите от Търново(дето се зарибиха на Тетевен) и Троян...прегледайте си клипчетата в темата за 2009г. Там ви има по стартови номера(още ги помня)...а после елате да покарате с нас на разходката, дето ще стане...може пък да се зарибите с нещо друго!
                          "Всичко тече, всичко се променя" са казали римляните, та и ние така
                          С най-добри чувства - поздрави!
                          Ако разходката се проведе до 10.11.2011 ОБЕЩАВАМ тамсъм .(после в бокса защото трябва да се подготвям за Лазарово 2012 г.) А колкото до зарибяването няма земна сила която даме откаже от траялните зони.Имали Лазарово карам катоне лебетката се продава и останалото на скрап.Силно се надявам дасе срешнем и то на разходката за да се убедиш че нямам подходяща машина за вашето състезание.
                          Последно редактирано от vatbali; 14-09-11, 13:21. Причина: допълване

                          Коментар


                          • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                            "Траялът в Лазарово-на много високо ниво и без конкуренция в България-харесва ми и винаги ще го гледам и ще го снимам......"

                            Танче,предишните траяли в Тетевен не бяха на по малко ниво и според доста участници бяха достатъчно конкурентени на Лазарово! Поне да се подкрепяме
                            Последно редактирано от chaky; 14-09-11, 19:38.
                            "Нищо не е по-смело от глупостта."

                            Коментар


                            • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                              Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                              А бе човек, ти на този луд ли ще помагаш - на едното състезание иска да ни бие, на другото да ни наказва. Направо ме плаши.

                              Виж го кво пише по напред:
                              "Пипна ли го някой на трасето да му мисли-това го казвам съвсем сериозно!"
                              Тедоооо,ах ти интригант такъв само да ми дойдеш, другата година няма да ви има на плаката!
                              0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                              Коментар


                              • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                                Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                                Тедоооо,ах ти интригант такъв само да ми дойдеш, другата година няма да ви има на плаката!
                                То целата му рода ако може да е на плаката ще е добре
                                Лудак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X