Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

    Поздрави и от мен и Мариела за перфектната организация и огромния труд положен от Всички в организационния екип. Роудбука беше на много профи ниво и трасето по него беше добре подбрано, но липсваха екстреми . Трофито беше повече рали и лебетките в случая ни пречеха вместо да ни помагат и да ги използваме ! За втория ден мнението ми е коренно различно. Нямаше нищо общо с траял и правилата му бяха тотално променени. Не вярвам ,че и на самите организатори им е харесало. А публиката като численост нямаше нищо общо с миналогодишната и не видя това за което беше дошла , а именно шоуто от миналите години. Честито на победителите и поздрави на Всички.
    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

    Коментар


    • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

      Като за начало искам да изкажа благодарност на всички участници и зрители посетили нашето състезание. Всяка негативна критика за нас ще бъде от полза за другата година. Какато обясних, трасето което избрахме за първия ден започнахме да го правим когато беше валяло и мокро, имаше много кал, която ако се беше задържала нямаше да стига времето за преминаване на етапа. Ние все пак не сме Господ за да си избираме времето. За втория ден, искахме да е по-леко, с оглед умората на екипажите и машините от първия ден, а и също не очаквахме че 16 тона вода в дупката няма да се усетят, но както и да е. За другата година вече знаем и няма да бъде така. Надявам се разбирате, че организацията на едно такова мероприятие изисква много работа, ресурси и време, и че има неща независещи от Нас. Другата година организирането на мероприятието ще започне от много по-рано, и ще имаме време да помислим за всичко. Аз ще присъствам на всички останали състезания, и ще взаимстваме идеи от тях. Още един път БЛАГОДАРНОСТИ на всички които присъстваха и ще Ви чакаме и догодина.
      Suzuki Samurai SJ413 Turbo

      Коментар


      • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

        Според мен факторите са много че нямаше публика...... не е виновно състезанието .
        Стига плюли а се радвайте че в тия времена все още се организират състезанията !
        Колкото и леко да беше трасето пак си имаше "кръв и пот " .
        Лудак

        Коментар


        • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

          Състезанието ми хареса и мн. се забавлявахме,но организаторите бяха объркали дисциплините!!!
          Първия ден на "ТРОФИ" имахме максимална скорост 85.5 и средна 38.5 което за мен е по скоро БАХА,а втория ден си беше РАЛИ!!!

          Коментар


          • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

            Колеги,както знаете, на състезанието ни всички състезатели бяха наградени с Грамоти за участие, защото сме убедени, че всеки завършил състезанието ни има пълното основание да се чувства победител!
            Искахме това да бъде изненада за състезателите(както и паричните награди за първите трима в генералното класиране). Някои от участниците си бяха тръгнали преди награждаването и така не успяха да си получат грамотите.
            Молбата ни е-нека тези колеги да ми напишат на ЛС своя пълен адрес за кореспонденция(ако той е различен от посочения в регистрационната декларация). Имаме готовност да им изпратим грамотите веднага.
            Втори вариант - на състезанието в Нови Искър. Да намерят тетевенската агитка(а ние ще сме много при Влади)да си ги получат лично или чрез приятели, а и ....да почерпим с тетевенска, че на нашето състезание не остана време...
            Трети начин - обадете ми се по телефона(в подписа) и предложете друг(по-лесен) за вас вариант да си получите грамотите.

            П.С. Много хора питаха за тениските - ИМА и ще донесем с нас в Нови Искър
            Последно редактирано от Таня Кълева; 13-09-11, 16:11. Причина: допълнение
            0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

            Коментар


            • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

              Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
              Поздрави и от мен и Мариела за перфектната организация и огромния труд положен от Всички в организационния екип. Роудбука беше на много профи ниво и трасето по него беше добре подбрано, но липсваха екстреми . ..
              Поздрави и на двама ви и от нас. И да ви кажа, че освен двете грамоти за участие, които не успяхте да си вземете, имате и една СПЕЦИАЛНА, която е за особен принос...и само ще загатна... за един новооткрит от вас екстрем, дето си има вече и име Честито и

              Кажете как да стане с получаването на грамотите...?
              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

              Коментар


              • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                И аз,подкрепям колегите,това нещо беше като едно голямо нищо,нито състезание за джипове нито състезание за коли.Седиш и лапаш прах,и гледаш как някой се опитва да вдигне 50-60км на правите участъци,нищо не изисква майсторство от водача или подготовка на машината.Преди години участниците в тъй наречения сега Национален шампионат тръгнаха по този път и сегаса един файтон хора и на състезаниетаим са само техни роднини и приятели за публика.
                Като си толкова специалист - вади кинтите и организирай тежък трофи шампионат!
                А пък че по-бързото каране не изисквало майсторство или подготовка на машината, просто не заслужава коментар ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                  Как ще разбереме кои хора не са си взели грамотите
                  Лудак

                  Коментар


                  • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                    Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                    Винаги ми е било интересно защо най-големите критикари на едно състезание са от НЕучастници и от НЕорганизатори на състезания, да не казвам, че са и от хора които май въобще карат оффроуд само във форума или на маса.

                    Пускам един цитат на колегата "Стария": До: ПРИМОРСКО 4Х4 05.09.2009г
                    Ице тя публиката най ше се изкефи ако ти се разхвърчи джипа на парчетаИ после ще се разотиде доволна от зрелището.Ама кво да правиш такава е всяка публика.Поздрави

                    Както винаги съм казвал - Ще караме както са го организирали организаторите, поне нещо са организирали, като не ни харесва не караме или не ходим.
                    Винаги за едни ще бъде тежко, за други леко, за други що с изкуствени препятствия, или що без, за едни чупи джипка, за други що не е чупи джипка и т.н и т.н
                    Ако пък беше валяло - ма то трасето много трудно, като не е - ма то много прах и камъни бе.

                    Във всяко състезание има шоу и адренали, ако можеш да си ги направиш, ако не си скучен. Като не можеш - критикуваш.
                    Тедо правси ама на половина, тези състезания според мен се правят заради зрелището, публиката и заради самите състезатели иначе е равносилно да се съберат 5-10 джипки да покарате, хапнете и пийнете и по живо и здраво. Като няма зрелище, няма публика, като няма публика няма и спонсори. Нещата са навързани. До сегашните състезания бяха върха, и според мен се събират толкова хора точно заради това, но ако и следващата година е така организаторите сами ще се обедят в това иначе ще си пляскат и викат сами с роднините, както беше писал един друг колега по горе. А отностно чупенето на джипките, който го е страх от мечки не ходи в гората.

                    Коментар


                    • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                      Първоначално публикуван от mir777 Преглед на мнение
                      Тедо правси ама на половина, тези състезания според мен се правят заради зрелището, публиката и заради самите състезатели иначе е равносилно да се съберат 5-10 джипки да покарате, хапнете и пийнете и по живо и здраво. Като няма зрелище, няма публика, като няма публика няма и спонсори. Нещата са навързани. До сегашните състезания бяха върха, и според мен се събират толкова хора точно заради това, но ако и следващата година е така организаторите сами ще се обедят в това иначе ще си пляскат и викат сами с роднините, както беше писал един друг колега по горе. А отностно чупенето на джипките, който го е страх от мечки не ходи в гората.
                      Според мен пък трофито се прави заради участниците!А траялите за публиката като се правят като купон и за участници и за публика.
                      Ако хората искат сейр на пазара е пълно.Участниците се забаваляват и в този вариант.Найстина на Тетевен втория ден трасето беше много скоростно но все пак организаторите се бяха упитали да го направят интересно като бяха изляли сумати литри вода но земята я попиваше и затова остана сухо.
                      Ще видим какво ще направи влади на Нови Искър!
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                        Първоначално публикуван от mir777 Преглед на мнение
                        ... организаторите сами ще се обедят в това иначе ще си пляскат и викат сами с роднините, както беше писал един друг колега по горе. ...
                        Какво сте ги наскачали хората?!? Направили са трасе с разчет да може да се мине при кал. Ама онзи отгоре вместо дъжд през септември пусна августовски жеги и навсякъде е сухо. Случва се. Случвало се е и обратното - да се прави трасе за рали, а пък то да се издъни да вали и вместо рали да стане трофи. Божа работа!
                        Ако бяха направили трасе, което да е тежко в тази суша, на кал може пък да няма минаване. А да правиш няколко варианта на трасе не винаги е възможно, пък и струва време и пари. Мераклии да се бръкнат?


                        П.П. От бърз преглед на видеото видях на баирчето, дето Самурая беше направил тапа, да се дърпа лебедка (на сухото!!!), а някой май изобщо се отказа да се качва, че беше останал без предно. Ако беше валяло и при такъв брой участници сигурно щеше да има толкова тапи, че някои вероятно са щели да спят в гората.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Какво сте ги наскачали хората?!? Направили са трасе с разчет да може да се мине при кал. Ама онзи отгоре вместо дъжд през септември пусна августовски жеги и навсякъде е сухо. Случва се. Случвало се е и обратното - да се прави трасе за рали, а пък то да се издъни да вали и вместо рали да стане трофи. Божа работа!
                          Ако бяха направили трасе, което да е тежко в тази суша, на кал може пък да няма минаване. А да правиш няколко варианта на трасе не винаги е възможно, пък и струва време и пари. Мераклии да се бръкнат?


                          П.П. От бърз преглед на видеото видях на баирчето, дето Самурая беше направил тапа, да се дърпа лебедка (на сухото!!!), а някой май изобщо се отказа да се качва, че беше останал без предно. Ако беше валяло и при такъв брой участници сигурно щеше да има толкова тапи, че някои вероятно са щели да спят в гората.
                          Чаво, кажи кое е клипчето щото аз съм го пропуснал. Да се видя де...

                          п.п. Не се теглех, бях се закачил да не падна надолу. Че нещо не палеше.

                          Коментар


                          • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                            Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                            Чаво, кажи кое е клипчето щото аз съм го пропуснал. Да се видя де...

                            п.п. Не се теглех, бях се закачил да не падна надолу. Че нещо не палеше.
                            Ти ли си бил тападжията или Асенчо? Щото на лебедка видях да се дърпа Витара, дето не можа на ход да заобиколи.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Като си толкова специалист - вади кинтите и организирай тежък трофи шампионат!
                              А пък че по-бързото каране не изисквало майсторство или подготовка на машината, просто не заслужава коментар ...
                              Чавдаре,може и нищо да не разбирам,може и никъде да не съм участвал,но пак има право на мнение и съм го казал пред всички,не е задължително да съм прав,но защо ли срещу миналогодишното не съм написал един ред дори като всичко си беше даже повече от на ниво.Извинявам се на колегата Йоско който имаше най-умерения пост,и искам да кажа че тази година направих ,с едни приятели състезание на кариерата в с.Рельово и съм участвал в организирането на първото състезание в Самоков(питай Маркан),но това са глупости,аз обичам точно тази част на оффроада която е траял и съвсем нормално е да съм критичен когато траяла тръгва в друга посока.На всички който съм засегнал,не е било с цел да ви обидя .

                              Коментар


                              • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Ти ли си бил тападжията или Асенчо? Щото на лебедка видях да се дърпа Витара, дето не можа на ход да заобиколи.
                                Аз бях тапа за някакво време, на стръмното изкачване но 2-3 джипа си ме заобиколиха без никакъв проблем.
                                Бялата витара.... помолих да изчакат, за да го пусна по-надолу самика и да могат те да продължат нагоре с газ. Те не изчакаха и почнаха..... 3-4-5 лебедки една след друга. Кажи кое е клипчето, моля те. Да се видя.... че бяхме много неадекватни тогава.-

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X