Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

    Е някой да знае нещо по въпроса за тази година? Гледам че в календара го няма, викам дали пък тази година ще пропуснем ?

  • #2
    До: Тетевен 2010

    Ще ви одговорим визможно най-скоро.
    Car audio & Off road club TETEVEN
    Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
    GAZ 69 0ff Road '76

    Коментар


    • #3
      До: Тетевен 2010

      Чакаме информация, че ни се гледа нещо такова!
      Прикачени файлове
      Life is too short to drive dull cars!

      Fight global warming !
      ... turn on your A/С !

      Коментар


      • #4
        До: Тетевен 2010

        Първоначално публикуван от Ivaylo_Jankov Преглед на мнение
        Ще ви одговорим визможно най-скоро.
        И моля, пишете ми едно ЛС да го сложа веднага на мястото му в Календара, че вече е доста пълен и трудно ще намерите празен уикенд.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #5
          До: Тетевен 2010

          Ваньо ОТГОВОРИМ Оправи си грешката в поста.
          По темата вече.
          Разбрах някой работи които няма да казвам да не се обидят някой хора. РАзбрах че тази събота ще има сбирка и ще се реши нещо. Не е сигурно ама така ми казаха.

          Коментар


          • #6
            До: Тетевен 2010

            И мене ме дразнят правописните грешки в писанията на някои съфорумци, допуснати поради незнание на българската граматика или в повечето случаи от прибързаност.
            Но, колега, не с този тон... !Бъди по-толерантен. Най-малкото е невъзпитано /от гледна точка на възрастта ти/! И друго – първо погледни себе си. В твоя пост си допуснал най-малко 8 правописни грешки!!! За домашно – открий ги сам!

            Отговарям ти по темата.
            Много си нетърпелив, но те разбирам отлично. Вълнуваш се, както и всички ние! Но в крайна сметка живеем в един град... ,виждаме се..., питай, ще ти кажем до къде са стигнали нещата. Това „чул”, „разбрал”, „сигурно”, „нещо” е съвсем несериозно и не е повод без реални факти да се „разбунват духовете” във форума.
            Интелигентен си, вярвам, че си ме разбрал правилно!

            И така. Организаторите са тези, които, когато са готови с решението си, ще го обявят публично /естествено и приоритетно тук във Форума/.Преди това, разбира се, ще помолим г-н Златев да ни постави в Календара.И тогава ти и всички съфорумци, които се интересуват от темата ще се запознаят и с детайлите: кога, в какъв формат и т.н.
            И, повярвай ми, колега, това ще стане много, много скоро...!

            Ето, че и аз допуснах грешка,поради умората или напредналото време. Постът ми е в отговор на колегата Петър Павлов.Sorry!
            Последно редактирано от Таня Кълева; 24-03-10, 02:25.
            0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

            Коментар


            • #7
              До: Тетевен 2010

              Добре няма ядове. Ще чакам. А за горния пост, грешката на Ваньо ми се наби каот трън в очите и затова я написах. Знам че и аз не пиша правилно ама както и да е.

              Коментар


              • #8
                До: Тетевен 2010

                Всички сме нетърпеливи и чакаме да се обяви дата и въобще дали ще го има това мероприятие,но всичко с времето си.Вярвам че ако е възможно да се осъществи, организаторите ще направят всичко за да стане факт отново това състезание.Така че ,нека ги оставим на мира,пък като му дойде времето ще видим!
                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                Коментар


                • #9
                  До: Любителски траял "Тетевен 4х4" 2010

                  Е, дойде му времето да обявим: „Тетевен 4х4” 2010 ще има!

                  Миналата година ви обещахме да направим всичко възможно Състезанието да се превърне в традиция!

                  И ето днес, приятели, от името на организаторите - Сдружение „Авто-Мото клуб Рейсинг мания Х” – Тетевен, със съдействието на Община Тетевен и Кметство с. Гложене, имам удоволствието да ви поканя да вземете участие в двудневния любителски траял „Тетевен 4х4” 2010,
                  който ще се състои на 18-ти и 19.09.2010 г.(събота и неделя)!

                  ...”Мястото и часът са добре известни”..., но все пак...
                  Местността „Кука” /бившата мото писта/, с. Гложене, община Тетевен; 18.09.2010 г. -10:00 часа ...СТАРТ!

                  За Регламента на състезанието ще пуснем допълнителна информация и обещаваме да ви информираме периодично за детайлите, свързани с подготовката на трасето и състезанието като цяло, а вие – стягайте машините!
                  0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Тетевен 2010

                    То беше ясну ,че ще стане традиция . Днес ходихме до там и ще има доста изненади отностно препядствията
                    [FONT=Impact][SIZE=4] :lol: [COLOR=Red]Тетевен4x4 Offroad Club :D[/COLOR]
                    [/SIZE][/FONT]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Тетевен 2010

                      Ние сме на линия да караме ако не е прекалено трудно
                      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Тетевен 2010

                        Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                        Ние сме на линия да караме ако не е прекалено трудно
                        Едва ли нещо ще ви затрудни или изненада...! Само се надявам да сте по-внимателни......със сегашния си нов фейс Тойотката е истинска кукличка!
                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Тетевен 2010

                          Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                          Едва ли нещо ще ви затрудни или изненада...! Само се надявам да сте по-внимателни......със сегашния си нов фейс Тойотката е истинска кукличка!
                          А ще има ли каде да се обръщаме!Ако има пишете ме и мен!
                          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                          Коментар


                          • #14
                            До: Тетевен 2010

                            Пишете се в календара. Патрола е готов . Троянци сме там.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Тетевен 2010

                              Първоначално публикуван от gorski691 Преглед на мнение
                              Пишете се в календара. Патрола е готов . Троянци сме там.
                              Първо погледнете в Календара, после казвайте кой къде да се пише.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X