Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоков 4х4 2010

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Самоков 4х4 2010

    Момчета какво става там при вас ? Кой организира, какво организира, къде организира, кой се кара (мери ). Дано докато си ги мерите не се изложите пред всички в този форум. Моя съвет е да си ги премерите вътрешно,помежду си, и да не го показвате във форума. От това никой от вас няма да спечели.

    Извинявам се, ако съм засегнал някой с пенсионерски брътвежи, ама все пак си помислете.
    Надяваме се да се изясните и излезете с някаква обща позиция, или едните да оставят другите да организират състезание без да им се бъркат и да обяват своето желание за ораганизация на състезание в друга тема.
    Не ни шашкайте!

    Коментар


    • #62
      От: Самоков 4х4 2010

      Първоначално публикуван от zil131
      румене,от това което пишеш тука,е видно че ти си организатор на састезанието вьв говедарци.а,доколкото си спомням вчера у гаража на венци каза че момчетата от говедарци си организират всичко.не ме бьркат тези неща,но вчера требваше да се изправиш мьжки и да го кажеш,а не да увьрташ.та чак изкарахте ключаро виновен.
      Явно не можеш да разбереш , какво означава думата ОРГАНИЗАТОР .Споррд мен организатор е човека който усигорява парите и другите необходими неща за провеждането на едно такова мероприатие , а аз не давам нито едното нито другото . Момчетата помолиха мен и Пепи да помогнем за осъществявянето на състезанието тъи като ние имаме опит от миналата година . А тъй като от горе изложените ти постове явно личи , че имаш нещо против това състезание ,можеш да организираш състезание ще го уважа с присъствието си и ще се радвам най искрено да успееш .

      Коментар


      • #63
        От: Самоков 4х4 2010

        Състезанието в Говедарци ще се проведе!!!Организацията тече перфектно!!!
        Това че някои хора обичат да си правят проветрение на устата нас не ни засяга!!!
        Утре ще има нова тема,правилник и вякакво друго инфо за състезанието.
        Колеги заповядаите да прекараме един хубав weekend!!!

        Коментар


        • #64
          От: Самоков 4х4 2010

          Кръстете състезанието Цирк 2010 или нещо друго ама не съсипвайте името на миналогодишното състезание.
          И аре нЕкой ОРГАНИЗАТОР да даде мнение че като чета досега само такъв и аз не бяхме писали.

          Коментар


          • #65
            От: Самоков 4х4 2010

            markan
            Старши участник | Организатор |

            Колега, на миналото нали Ти беше организатора. Във форума също си с привилегийте на Организатор.... Някой ще даде ли яснота? Миналото състезание, беше едно прекрасно състезание с интересни и много участници. Тази година, явно ще са други организаторите и моля този който ще бъде Орг. да каже какво и що.

            ...

            Коментар


            • #66
              От: Самоков 4х4 2010

              Маркане,ти да не би да си докара джипа от София и да изостави мотора ,за зимата.На организацията в Самоков и с.Говедарци им липсва много организатор като теб.

              Коментар


              • #67
                От: Самоков 4х4 2010

                Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
                Състезанието Самоков 4x4 2010 е планувано за 30 и 31 октомври 2010 г. Стягаите джиповете и се гответе за як купон .По подробна информация очаквайте СКОРО .
                Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                Кръстете състезанието Цирк 2010 или нещо друго ама не съсипвайте името на миналогодишното състезание.
                И аре нЕкой ОРГАНИЗАТОР да даде мнение че като чета досега само такъв и аз не бяхме писали.
                Първоначално публикуван от r_vardarov
                Аз,не съм от организаторите но да кажа нещо.Доколкото знам,състезанието на 30 И 31 ОКТОМВРИ си е състезание на с.Говедарци и няма нищо общо със състезанието в Самоков.Защо го къстиха Самоков-2010 не знам,може би щото с.Говедарци е на 10-15км от Самоков.Но истината е че група момчета са събрали пари и ще организират състезание на 30 и 31 .10.2010г.в с.Говедарци.Ако колегите от офроад,клуба в Самоков се справят с парите(досега по техни думи имат-4000лв.)може би на 20 и 21-ноември ще има състезание в Самоков.
                rumenlibia,
                Информацията в тази тема стана крайно противоречива.
                Моля да се изясни максимално бързо:
                1. Съзтезанието на 30-31 октомври ще бъде продължение на Самоков 2009? или си е самостостоятелно, т.е. отделно съзтезание, например под надслов Говедарци 2010?
                2. Кой е организатор на съзтезанието насрочено за 30-31 октомври? Много добре знаете, че всички любителски съзтезание, които се публикуват във форума си имат организатори, които са реални организатори и в същото време действащи модератори за темата/ раздела на съзтезанието тук.

                Очакваме да изясните.

                Коментар


                • #68
                  От: Самоков 4х4 2010

                  Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                  markan
                  Старши участник | Организатор |

                  Колега, на миналото нали Ти беше организатора. Във форума също си с привилегийте на Организатор.... Някой ще даде ли яснота? Миналото състезание, беше едно прекрасно състезание с интересни и много участници. Тази година, явно ще са други организаторите и моля този който ще бъде Орг. да каже какво и що.

                  ...
                  Миналото състезание не бях организатор а помагах за организацията и провеждането му.
                  Да имах модераторски права по темата за 2009г.
                  Яснота ще има след като се изясни кой е организатора.
                  Миналата година състезанието беше добро по мое мнение. Дано тая година стане перфектно.
                  Успех на колегите от с.Говедарци.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Самоков 4х4 2010

                    Ще помоля модератора ако може да затвори темата тъй като стана банална и вече има нова тема за състезанието .

                    Коментар


                    • #70
                      От: Самоков 4х4 2010

                      Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                      Миналото състезание не бях организатор а помагах за организацията и провеждането му.
                      Да имах модераторски права по темата за 2009г.
                      Яснота ще има след като се изясни кой е организатора.
                      Миналата година състезанието беше добро по мое мнение. Дано тая година стане перфектно.
                      Успех на колегите от с.Говедарци.
                      Маркане, хайде изяснявайте го тези "подробности", че остават по-малко от две седмици.
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X