Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоков 4х4 2010

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Самоков 4х4 2010

    Според мен, първото си беше супер. Все едно не беше първо
    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

    Коментар


    • #17
      До: Самоков 4х4 2010

      Стягам се за тази година. Гледах предния купон и давках нокти. Подготвил сам / Гюма/. Живот и здраве Троянци са на линия. Успех в инжинерните начинания.

      Коментар


      • #18
        От: Самоков 4х4 2010

        Състезанието Самоков 4x4 2010 е планувано за 30 и 31 октомври 2010 г. Стягаите джиповете и се гответе за як купон .По подробна информация очаквайте СКОРО .
        Последно редактирано от rumenlibia; 08-10-10, 18:45. Причина: ДА

        Коментар


        • #19
          От: Самоков 4х4 2010

          Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
          Състезанието Самоков 4x4 2010 е планувано за 30 и 31 октомври 2010 г. Стягаите джиповете и се гответе за як купон .По подробна информация очаквайте СКОРО .
          Румба, твои ли бяха думите на Нови Искър - "Ще си направим състезание и ще си го спечелим, не се ядосвай."

          Коментар


          • #20
            От: Самоков 4х4 2010

            цфо
            Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
            Румба, твои ли бяха думите на Нови Искър - "Ще си направим състезание и ще си го спечелим, не се ядосвай."
            Не Тедо на един колега , но той не участва в организацята и бади сигурен че състезанието ще бъде обективно и открито . Ще видиш...А ти имаш офицялна покана и ако не се появи някой по стар учасник ще имаш награда .А ако имаш мен в предвит няма да участвам в класирането .
            Последно редактирано от rumenlibia; 08-10-10, 19:18. Причина: ...............

            Коментар


            • #21
              От: Самоков 4х4 2010

              Айде, купона се задава, а като чух некои неща от кухнята, кефа ще е по-голям от миналогодишния, стягайте возилата
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #22
                От: Самоков 4х4 2010

                Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
                цфо
                Не Тедо на един колега , но той не участва в организацята и бади сигурен че състезанието ще бъде обективно и открито . Ще видиш...А ти имаш офицялна покана и ако не се появи някой по стар учасник ще имаш награда .А ако имаш мен в предвит няма да участвам в класирането .
                Знам, че носиш на майтап. Беше и на Тетевен и в Нови Искър. За мен те бяха изключителни и за съзтезатели и за публика. Надявам се да сте открили кое е добро и кое лошо и вие да го направите още по-добре. Наско ( Rocky) имаше, според мен, добри предложения към Влади, макар и малко късно, в подготовката на Нови Искър. Могат да се прочетат. Аз пък не мога да разбера смисъла от това да се искат наказания за използване на оборудване. Ползването му и така бави, но си е атракция и безопостност.
                Успешна организация и се надявам на добро и масово участие. Аз лично ще съм там.

                Коментар


                • #23
                  От: Самоков 4х4 2010

                  1. Теодор Енев/Минчо Павлев - Троян, Дефендер 90

                  Коментар


                  • #24
                    Re: От: Самоков 4х4 2010

                    Румене и гледайте да направите трасето с подходяща широчина за всчкакви джипове,а не само за самураи и витари. Знам,че така е най удобно,знам,че най наказателните точки за връщане са плюз за вас,но бъдете точни защото има доста мераклии не само от сузуку феновете. Ако ще се прави нещо го направете за всички защото не сме на състезание по завиване,а на състезание в което всеки може да покаже някакви възможности на машината си,да опита късмета си и да направи собствено и на публиката удоволствие.
                    Луд умора нема,само се поти!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Re: От: Самоков 4х4 2010

                      За кои нас бе Цецо , какви точки за връщане те гонат то още не е пуснат правилник ти почна да .................. Ако искаш що не го направиш ти а .

                      Коментар


                      • #26
                        Re: От: Re: От: Самоков 4х4 2010

                        Ти съобщи за тази новина така,че сметнах,че си част от организацията . А точките за връщането ги имаше в миналогодишното издание. И Румен Вардаров като каза,че на едикои си завои не може да завие руски джип беше казано нещо от сорта,че състезанието не било за руснаци.
                        Последно редактирано от Tsvetan; 08-10-10, 20:51.
                        Луд умора нема,само се поти!!!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Re: От: Re: От: Самоков 4х4 2010

                          Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                          Ти съобщи за тази новина така,че сметнах,че си част от организацията . А точките за връщането ги имаше в миналогодишното издание. И Румен Вардаров като каза,че на едикои си завои не може да завие руски джип беше казано нещо от сорта,че състезанието не било за руснаци.
                          Правилника от миналата година ще е променен .

                          Коментар


                          • #28
                            От: Самоков 4х4 2010

                            Румба, направи широко трасе и за Rocky, моля те.

                            Коментар


                            • #29
                              Re: От: Re: От: Re: От: Самоков 4х4 2010

                              OK. Просто ти го казвам щото има и други мераклии които искат да участват,а не,че имам нещо против сузукитата. СЪщото е все едно да изкапаеме един коловоз + 35 см и да трябва да се мине през него? Нали се сещаш,че голяма част от джиповете остават в коловоза. Мисълта ми е,че независимо които и да е организатор трасето трябва да се мисли за широка аудитория,а не да го правиме според един джип и така да даваме предимство на този джип. Надявам се да ме разбираш пък и ако не си ме здраве да е. Ще поживеем и ще видиме какво ще сътворите
                              Луд умора нема,само се поти!!!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Самоков 4х4 2010

                                Трасето ще бъде подходящо за всички джипки .Не се притеснявайте а ЗАПОВЯДАЙТЕ .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X