Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоков 4х4 2010

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Самоков 4х4 2010

    По моя информация не само ще има състезание но и наградния фонд е около 20 000лв.
    SUZUKI SAMURAI
    http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

  • #2
    До: Самоков 4х4 2010

    А по моя,е поне 200 000.Колега,ти или си Вера Кочовска или ни лъжат и двамата.

    Коментар


    • #3
      До: Самоков 4х4 2010

      Нещо ме кара да си мисля, че темата е за "спама", или греша?

      Коментар


      • #4
        До: Самоков 4х4 2010

        [QUOTE=r_vardarov;1003564]А по моя,е поне 200 000.Колега,ти или си Вера Кочовска или ни лъжат и двамата.[/QUOT
        Колега не бих си позволил да давам мнение без да имам някаква информация.
        SUZUKI SAMURAI
        http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

        Коментар


        • #5
          До: Самоков 4х4 2010

          Дайте подробности !!!!!
          0878 943913

          Коментар


          • #6
            До: Самоков 4х4 2010

            Моята информация не е тайна.На едно място където се събира ме хората които по някъкъв начин участваха в организирането на състезанието(при Венци).Попитах Пепи-спонсора,на състезанието,кога ще е следващото като дата състезание в Самоков.Той каза,за сега имам други приоритети,и не мога да се занимавам с организация и осигоряване на финанси,за състезания.И го разбирам напълно,от него много хора чакат заплати а не да харчи пари за други неща.

            Коментар


            • #7
              До: Самоков 4х4 2010

              Състезание ще има есента.С атрактивен награден фонд.Клетките и лебедките ще са задължителни.До август - толкова.
              Последно редактирано от markan; 20-01-10, 08:41.

              Коментар


              • #8
                До: Самоков 4х4 2010

                Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                Състезание ще има есента.С атрактивен награден фонд.Клетките и лебедките ще са задължителни.До август - толкова.
                Като сложите датата, да ми кажеш веднага, че да пиша в Календара.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #9
                  До: Самоков 4х4 2010

                  Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                  Моята информация не е тайна.На едно място където се събира ме хората които по някъкъв начин участваха в организирането на състезанието(при Венци).Попитах Пепи-спонсора,на състезанието,кога ще е следващото като дата състезание в Самоков.Той каза,за сега имам други приоритети,и не мога да се занимавам с организация и осигоряване на финанси,за състезания.И го разбирам напълно,от него много хора чакат заплати а не да харчи пари за други неща.
                  До всички интересуващи се от състезанието в Самоков 4X4-2010 год за купата на "ВВ-ГРУП" .
                  Към този момент наистина имам други планове и идеи за инвестиции ,както и отговарности към служителите си в тези времена . Въпреки всичко СЪСТЕЗАНИЕ и СПОНСОРИ ще ИМА !!!
                  1. УНИКАЛЕН награден фонд.
                  2. Участници от BG , RO ,GR ......
                  3. Задължително - ЛЕБЕДКА - КЛЕТКА
                  4. Без асистиращи машини .
                  5. Нов правилник .
                  6. Два класа .
                  За повече информация пишете през месец ЮЛИ .
                  Сега МНОГО МОЛЯ оставете ни на МИРА за да организираме едно ИСТИНСКО ТРАЯЛ СЪСТЕЗАНИЕ !!!
                  Благодаря предварително !!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Самоков 4х4 2010

                    Абе Петре какво им даваш обяснениа каточели са ти любовници . Я ги отсвири до когато му доиде времето .

                    Коментар


                    • #11
                      До: Самоков 4х4 2010

                      Колеги, не се ядосвайте, а ако има нажду от помощ, казвайте. Тежки временеа са, чест Ви прави, че се нагърбвате отново, ако можем, ще помогнем с каквото трябва.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #12
                        До: Самоков 4х4 2010

                        Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
                        Абе Петре какво им даваш обяснениа каточели са ти любовници . Я ги отсвири до когато му доиде времето .
                        на ли знаеш за любовниците.???????

                        Коментар


                        • #13
                          До: Самоков 4х4 2010

                          Обявете дата

                          Коментар


                          • #14
                            До: Самоков 4х4 2010

                            дано не стане като първото състезание че няма да повторят да дойдат хората в самоков

                            Коментар


                            • #15
                              До: Самоков 4х4 2010

                              Първоначално публикуван от fenox Преглед на мнение
                              дано не стане като първото състезание че няма да повторят да дойдат хората в самоков
                              Че какво му беше на първото

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X