Обява

Свий
Няма добавени обяви.

САМОКОВ 4X4 -2011-

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: САМОКОВ 4X4 -2011-

    [QUOTE=rumenlibia;1633598]
    Първоначално публикуван от ogitoBG Преглед на мнение
    Румене, не си прав! И при нас имаше поне 10 джипа готови (и не чак толкова готови), но с желание, да карат от нашия клуб. Нямаше да е коректно, да ги пуснем - в това число съм и аз, да карат трасетата, които сме правили и познаваме.
    Ако четеш в онази тема за "селската кушия", може и да се сетиш за какво ти говоря.
    ...процента на ваши участници, който си посочил не е реален просто
    За Самоков - може и да си го познал
    Поздрави и се надявам да видим едно добро състезание тази година.[/QUOTE Гледай сега Оги . Първо процента съм го познал и то от раз , като изключим Нови Искър на всякаде автовоза бе пълен плюс 1-2 платформи , не знам от кой град има по 7-8 екипажа . Трасето няма да е дълго като при вас за да има какво да се знае . Ще може да се огледа преди старта . Трасето ще го правя аз , без каквато и да била помощ от всички участници на това мероприятие . И на последно място как ти се прикара на ващо състезание като до сега не съм те видял да участваш никаде или просто разбрал , недоразбрал се опитваш да се правиш на интересен или подкрепяш нечий интерси . Ако обичаш не се обаждай неподготвен моля те .
    Румене,пак се нахвърляш веднага,това което ти казваме не го мислим само ние и ти го казваме за да се предпазите от приказките които после ще тръгнат,но явно този проблем сте си го решили и няма за какво да се притесняваш.Оги не защитава ничий интереси и въобще защо винаги всичко трябва да се свежда да някакви интереси,не трябва да е така,опитваме се да помогнем,ако има нещо извинявайте,повече няма да коментираме по този въпрос.
    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

    Коментар


    • #47
      От: САМОКОВ 4X4 -2011-

      [QUOTE=rumenlibia;1634363]Асенчо , цените за спане варират между 15и 25 лева , ще пусна утре хотелите . Очаквам от теб добро представяне с тия големи ходове .[/QUOT

      Румене дано е найстина така,че джипове подготвени за траял да имат предимство пред останалите на такова състезание,защото миналата година не беше така и стандартните джипки бяха с голяма преднина пред подготвените за това.Дано никой не ме разбира погрешно нямам никакви намерения да се заяждам с никой просто аз така виждам нещата за едно траялно състезание

      Коментар


      • #48
        От: САМОКОВ 4X4 -2011-

        Влади,защо се занимаваш с несъществени неща?За какви траялни джипове ,кви 5 лева?

        Коментар


        • #49
          От: САМОКОВ 4X4 -2011-

          [QUOTE=vladyas;1634559]
          Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение

          Румене,пак се нахвърляш веднага,това което ти казваме не го мислим само ние и ти го казваме за да се предпазите от приказките които после ще тръгнат,но явно този проблем сте си го решили и няма за какво да се притесняваш.Оги не защитава ничий интереси и въобще защо винаги всичко трябва да се свежда да някакви интереси,не трябва да е така,опитваме се да помогнем,ако има нещо извинявайте,повече няма да коментираме по този въпрос.
          Влади няма проблем , но явно не ме разбра като ти казах ,че не мога да огранича да участват 15 екипажа , и за това се отказах да е дълго трофи да няма сърденя и караници . Мерси все пак за съветите .

          Коментар


          • #50
            От: САМОКОВ 4X4 -2011-

            [QUOTE=eti;1634605]
            Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
            Асенчо , цените за спане варират между 15и 25 лева , ще пусна утре хотелите . Очаквам от теб добро представяне с тия големи ходове .[/QUOT

            Румене дано е найстина така,че джипове подготвени за траял да имат предимство пред останалите на такова състезание,защото миналата година не беше така и стандартните джипки бяха с голяма преднина пред подготвените за това.Дано никой не ме разбира погрешно нямам никакви намерения да се заяждам с никой просто аз така виждам нещата за едно траялно състезание
            Свтли това все пак е любителско състезание и който си го може си го може и с подготвен и с не чак толко подготвен джип .

            Коментар


            • #51
              От: САМОКОВ 4X4 -2011-

              1 - Теодор Енев -Минчо Павлев - Дефендер -Троян
              2- Асен Иванов -Радан Кънчев -Сузуки Самурай-София
              3 - Матей Георгиев- Милен Милков -Нисан Патрол-Русе
              4 - Георги Стоянов-Антон Станчов -Нисан Патрол-Самоков
              5 - Александър Грозданов-Георги Захариев -Ураган-Самоков4x4 -2011-
              6- Димитър Дренски -.............................- Сузуки Витара -Самоков[/QUOTE] ..
              7- Петър Петров- Слави Славов-Ланд Ровър 75% -София
              8-Калин Митров-Владимир Велков-Самурай-Своге
              9-Георги Петров-Горян Минтов-УАЗ V8-Своге
              10-Цветан Пешлеевски - Мартин Ралчовски - Уаз-Самоков
              Последно редактирано от rumenlibia; 07-10-11, 20:22. Причина: .....

              Коментар


              • #52
                От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                [QUOTE=rumenlibia;1634912]
                Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                Свтли това все пак е любителско състезание и който си го може си го може и с подготвен и с не чак толко подготвен джип .
                Румба за карачите е ясна работата и както решиш за добре така го направи важното е да има такива хора който да се наемат да организират такива мероприятия защото всеки може да дава акъл и да критикува но не всеки би се наел да организира състезание.Но форматът на състезанието според мен е от значение за това кой с какъв джип кара,защото ако няма поне един по сериозен траялен елемент който да дава предимство на по подготвените джипове то в такъв случай имат предимство стандартните Витари (например ) защото прелита трасето на една газ и дава най добро време.Това имах предвид аз а не че някой с подготвен джип който не може да кара задължително трябва да спечели

                Коментар


                • #53
                  От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                  Да се запишем и ние: Петър Петров, Слави Славов - Ланд Ровър 75%
                  sigpic

                  Коментар


                  • #54
                    От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                    Калин Митров-Владимир Велков-Самурай-Своге
                    Георги Петров-Горян Минтов-УАЗ V8-Своге
                    Калин Митров-0887929490

                    Коментар


                    • #55
                      От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                      Крум Алексиев/ Станислав Велински София РР или УАЗ ще теглиме клечка. Пускайте всички не се разправяите за глупости, важно е да сме в калъбалъка и да се забавляваме качествено. И това условие с лебедката ако отпадне, смятам че ще стане по-атрактивно, мое мнение не се ангажирайте с него.

                      Коментар


                      • #56
                        От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                        Ето снимки на част от трасето заедно с организатора..

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1124.jpg
Прегледи:1
Размер:191.4 КБ
ID:5307424Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1125.jpg
Прегледи:1
Размер:136.4 КБ
ID:5307425Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1126.jpg
Прегледи:1
Размер:244.0 КБ
ID:5307426Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1127.jpg
Прегледи:1
Размер:167.6 КБ
ID:5307427Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1128.jpg
Прегледи:1
Размер:138.5 КБ
ID:5307428Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1129.jpg
Прегледи:1
Размер:199.5 КБ
ID:5307429

                        Коментар


                        • #57
                          От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                          Ето места за настаняване-
                          http://divpet.atspace.com/ http://www.hotel-iskar.com/ http://house-peychevi.com/ http://www.govedartsi-hotel.com/

                          Коментар


                          • #58
                            От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                            Гьолчето изглежда доста обещаващо
                            Газ 69 2.4i
                            Густо майна, пътят свърши !!!
                            GSM: О895 7О6О59

                            Коментар


                            • #59
                              От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                              Първоначално публикуван от Аниматора Преглед на мнение
                              Гьолчето изглежда доста обещаващо
                              +1

                              Коментар


                              • #60
                                От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                                [QUOTE=Аниматора;1636241]Гьолчето изглежда доста обещаващо Мислете и за под воде,че.....Румен....(Ети си спомня)
                                [I]Георги Дим. Попов :Самоков тел.0882567867[/I]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X