Обява

Свий
Няма добавени обяви.

САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

    Първоначално публикуван от MGEORGIEV
    АКО ИСКАТЕ ДА КАРАТЕ ТРАЯЛ С ПОВИШЕНА ТРУДНОСТ ЗАПОВЯДАЙТЕ В НИКОЛОВО ТАМ ЩЕ ВИ ВИДИМ ЩО ЗА ДЖИПКИ ИМАТЕ.
    Приателю ти беше ли на Самоков2009 а . Хората го определиха за едно от най трудните сестезаниа , а тази година ще е още по трудно . В правилника има време да , но по трасето повече от 10 км. на дали ще може да се вдигне . КАКВО НИКОЛОВО ТЕ ГОНИ ако е като миналогодишното ви издание .
    Последно редактирано от rumenlibia; 19-10-10, 08:05. Причина: фмж

    Коментар


    • #47
      От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

      Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
      Колега, аз не споря, а просто коментирам - нали затова е форум, а не вестник? Попитах Ви какъв тип смятате да бъде състезанието и после коментирах вашия отговор.

      Какво значи истински траял? Хубав траял няма как да има с тази подготовка на състезатели и организатори, но поне може да се трудим в правилна насока. За съжаление аз не виждам прогрес, а даже обратното. Погледнете едно състезание,съответно и правилника му, отпреди 7-8 години и ще разберете за какво говоря. Защо трябва да се прави една огромна крачка назад в развитието на един спорт ???

      На състезанието в Нови Искър по случайност или не бях. Първо никъде организаторите не бяха упоменали, че това е траял. Второ точно там, поради прекалено тясното трасе, имаха предимство точно малките джипове с лебедки. Хем тогава имаше наказание за ползване на лебедка и въпреки това ,тъй като беше сравнително малко, се избиваше със спестяване на маневри, небутане на колчета и бързо каране. Сега с вашия променен правилник, това предимство би било още по-голямо и отделно би стимулирало по-бързото каране. Надявам се в стремежа на състезателите да гонят време, не се стигне до инцидент, защото за разлика от Лазарово ( нищо че ползвате същия правилник ) нямате никакви изисквания за безопасност. А както знаете, след като се обърне каруцата, пътища много ...

      Още един път Ви желая успех с организацията.

      П.С. Ако не приемате чуждо мнение и искате само вашите постове и вашата гледна точка да бъде наяве, заключете темата и си пишете само Вие.
      Г-н Василев,да наистина това не вестник,но не мога да разбера защо винаги опорочавате всичко.За вас единственно и само Лазарово е перфектното състезание и перфектна организация,дайте малко въздух и на другите.Не знам в колко от тези състезания лично сте участвали и дали Ви доставя удоволствие да карате,но аз смятам,че трябва да поощряваме хората,които все още се нагърбват с това да организират, независимо какъв род състезание(в днешно време),а не да им режем крилата.Отново си проличава бългаския манталитет,вместо да насърчаваме и подкрепяме подобен род мероприятия,точно обратното се случва и искренно се надявам,че тези,които са с много претенции все още карат,а не само гледат и пишат.
      п.с. Нищо лично към никого!
      "Нищо не е по-смело от глупостта."

      Коментар


      • #48
        От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

        http://maps.google.com/maps?f=q&sour...77498&t=h&z=13

        Коментар


        • #49
          От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

          Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
          Приателю ти беше ли на Самоков2009 а . Хората го определиха за едно от най трудните сестезаниа , а тази година ще е още по трудно . В правилника има време да , но по трасето повече от 10 км. на дали ще може да се вдигне . КАКВО НИКОЛОВО ТЕ ГОНИ ако е като миналогодишното ви издание .
          Още по-трудно от миналогодишното!?
          Някой спомня ли си колко автомобила преминаха трасето без най-малко три изтегляния от помощна техника?
          Не знам защо, но изглежда сякаш надпреварата е кой ще направи трасето невъзможно за преминаване.
          По изключение ще се съглася с лицензираните състезатели/иначе не одобрявам отсъствието им от този вид състезания/, чието мнение е че трябва да има демонстрационна обиколка на трасето от организатора за да се разсеят съмнения, че преминаването му е невъзможно.
          Наистина не е лошо да се поместят координати на мястото, или поне описание/не стана ясно защо бе посочено Лазарово!?/.
          Life is too short to drive dull cars!

          Fight global warming !
          ... turn on your A/С !

          Коментар


          • #50
            От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

            Ето,мястото е оградено в червено.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:govedarci.JPG
Прегледи:1
Размер:172.1 КБ
ID:5220185

            Коментар


            • #51
              От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

              Първоначално публикуван от kkaammaazzaa Преглед на мнение
              Ето,мястото е оградено в червено.[ATTACH=CONFIG]260248[/ATTACH]
              Лелеее, точно до сметището ли....?
              NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
              SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
              GSM: О887б97З79

              Коментар


              • #52
                От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                Да,ама сметището вече го няма.

                Коментар


                • #53
                  От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                  Първоначално публикуван от ogitoBG Преглед на мнение
                  Лелеее, точно до сметището ли....?
                  Ами на който скрабта не издържи, до го оставя направо и да не се мъчи !!!!

                  Коментар


                  • #54
                    От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                    Първоначално публикуван от kkaammaazzaa Преглед на мнение
                    Да,ама сметището вече го няма.
                    Супер
                    Мръсотията беше ужасна!
                    NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                    SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                    GSM: О887б97З79

                    Коментар


                    • #55
                      От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                      Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
                      Още по-трудно от миналогодишното!?
                      Някой спомня ли си колко автомобила преминаха трасето без най-малко три изтегляния от помощна техника?
                      Не знам защо, но изглежда сякаш надпреварата е кой ще направи трасето невъзможно за преминаване.
                      По изключение ще се съглася с лицензираните състезатели/иначе не одобрявам отсъствието им от този вид състезания/, чието мнение е че трябва да има демонстрационна обиколка на трасето от организатора за да се разсеят съмнения, че преминаването му е невъзможно.
                      Наистина не е лошо да се поместят координати на мястото, или поне описание/не стана ясно защо бе посочено Лазарово!?/.
                      Колега заповядаи да се увериш , че трасето се преминава с подготвен джип без асистенция .

                      Коментар


                      • #56
                        От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                        Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
                        Колега заповядаи да се увериш , че трасето се преминава с подготвен джип без асистенция .
                        Благодаря за поканата!
                        Наистина мисля да дойда/както впрочем на всички състезания/.
                        Дано не мине котка път!
                        Пожелавам Ви успех и много участници!
                        Life is too short to drive dull cars!

                        Fight global warming !
                        ... turn on your A/С !

                        Коментар


                        • #57
                          От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                          Първоначално публикуван от chaky Преглед на мнение
                          Г-н Василев,да наистина това не вестник,но не мога да разбера защо винаги опорочавате всичко.За вас единственно и само Лазарово е перфектното състезание и перфектна организация,дайте малко въздух и на другите.Не знам в колко от тези състезания лично сте участвали и дали Ви доставя удоволствие да карате,но аз смятам,че трябва да поощряваме хората,които все още се нагърбват с това да организират, независимо какъв род състезание(в днешно време),а не да им режем крилата.Отново си проличава бългаския манталитет,вместо да насърчаваме и подкрепяме подобен род мероприятия,точно обратното се случва и искренно се надявам,че тези,които са с много претенции все още карат,а не само гледат и пишат.
                          п.с. Нищо лично към никого!
                          Не виждам нищо да съм опорочил и всичко което съм казал е било само и единствено с благородна цел. Подкрепял съм и подкрепям всички провеждащи се състезания и съм за да има състезания, но силно бих желал да има и развитие, а не да тъпчем на едно място и да се задоволяваме със някакво ниско ниво. Бих искал този вид състезания, състезатели и автомобили да се развият и когато надявам се отидем на международни състезания, не бъдем повод за насмешки.

                          По повод състезанията в Лазарово. Никъде не съм написал, че са перфектни, но определено те най-много ми харесват и попадат в разбиранията ми за траял. Не съм пристрастен и изобщо не ме интересува кой и защо организира дадено състезание. Единственото което ме интересува е ако може тези състезания да показват нещо ново, да са нещо ПО от предните и в крайна сметка да водят до нещо градивно. Не съм видял много, но все пак имам малко опит и поглед и върху международната сцена и искам да ви кажа, макар и с тъга, но че сме много назад с материала ... Дано все пак един ден ги настигнем, поне малко тези европейци.

                          Успехи и чакаме снимки, че да можем си правим плановете и машините
                          RB Patrol Team

                          Коментар


                          • #58
                            От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                            Владимир Раденков-Костадин Величков-Нисан Патрол-клуб Нови Искър 4х4 екстрийм
                            0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                            Коментар


                            • #59
                              От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                              Асене говориш на базата на една машина-тази на Йори. Казваш,че сме назад с материала-да така е,но като станеме наравно с материала с машините-състезанията сами ще станат такива за каквито говориш. Както много пъти е казвано тука за момента масовия потребител борави с подръчни средства,а не както в напредналите страни. Няма пари за равитие. Ето хората едвам събрат пари за организация. Други едвам за да доидат и да се пуснат в него. ЗА съжаление сме много далеч от лъскавите списани. Не си мисли,че хората не искат това дето и ти искаш,но няма средста и това е главния проблем.
                              Луд умора нема,само се поти!!!

                              Коментар


                              • #60
                                От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                                Записалите се до момента ;
                                1. Теодор Енев / Минчо Павлев - Троян. Дефендер 90
                                2. Цветан Пешлеевски / Мартин Ралчовски - Самоков .УАЗ 469
                                3 .Александър Трендафилов / Антон Станчов - Самоков. Сузуки Витара
                                4.Димитър Дренски / Иван Попов -Самоков. Сузуки Витара
                                5.Георги Иванов .........................-Самоков. Даихатсу Роки .
                                6. Людмил Цинзов /Васил Гайдаров -Самоков .Нисан Патрол
                                7. Крум Иванов / Валентин Димитров -Велико Търново . Нисан Патрол
                                8. Александър Ненов / Александър Стоилов - София . Сузуки Витара
                                9. Георги Захариев / Александър Грозданов -Самоков . Нисан Патрол
                                10.Георги Талев /Стоян Добринов -София . Мерцедес 500 AMG
                                11.Владимир Раденков /Костадин Величков .- Нови Искър 4x4 екстрийм .Нисан Патрол
                                12.Иво Гавазки /Велин Кюнчарски.-Сапарева баня . Сузуки Самурай

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X