Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

    а тука и статията за състезанието
    http://www.smolyandnes.com/index.php...7-37&Itemid=64

    Коментар


    • #32
      До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

      Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
      един добре подготвен софийски Патрол /за съжаление също дисквалифициран/, чийто собственик не познавам,
      ма що не дойде да се запознаем , а за навигатора ми не казваш нищо
      Three witches watch three Swatch watches.
      Which witch watch which Swatch watch?

      Коментар


      • #33
        До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

        Собственика на Тойотата си признава . В интерес на истината не бутнах колчето, спрях навреме и само го допрях ... ама дори и да не бяха ме дисквалифицирали, маневрата ми костваше време, което не успях да наваксам Поздрави на Сергей за доброто каране ... и дано навигатора му да не се сърди много
        Организацията беше добра и макар нашата кола да не става много за рали, пак бихме участвали!
        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

        Коментар


        • #34
          До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

          Първоначално публикуван от sergej Преглед на мнение
          ма що не дойде да се запознаем , а за навигатора ми не казваш нищо
          Дам значи си бил ти с Хайлукса. Бях паркирал паркетника до теб, но нещо не откарах до Нисана да видя ника, а и не очаквах да има някой с 2 джипа. Няма нищо де, следващия път ще ти махам като на познат вече. Много добро каране. Поздравления. Навигатора мисля беше в основата на всичко.

          Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
          Собственика на Тойотата си признава . В интерес на истината не бутнах колчето, спрях навреме и само го допрях ... ама дори и да не бяха ме дисквалифицирали, маневрата ми костваше време, което не успях да наваксам Поздрави на Сергей за доброто каране ... и дано навигатора му да не се сърди много
          Организацията беше добра и макар нашата кола да не става много за рали, пак бихме участвали!
          За мен беше ясно, че си ти, защото май някъде и в Пловдив сме се засичали, но викам чакай да си каже. Тва с коловете беше странно, щото Минчо си призна, че е бутнал кол и спортсменски спря да кара, като впоследствие му казаха да натиска, щото не е скъсал лентата и изтърва Уаза за около 10-15 сек. Както и да е. Мисля, че беше забавно, а мястото което имат в Рудозем е доста ценно за такива прояви.

          Хайде давайте снимките де.

          На сайта даден по-горе има доста снимки.
          Последно редактирано от marin199; 09-08-09, 20:30.
          http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

          Коментар


          • #35
            До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

            Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
            ... и дано навигатора му да не се сърди много
            Още ми не говори Ядосан ми е
            Three witches watch three Swatch watches.
            Which witch watch which Swatch watch?

            Коментар


            • #36
              До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

              Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
              Дам значи си бил ти с Хайлукса. Бях паркирал паркетника до теб, но нещо не откарах до Нисана да видя ника, а и не очаквах да има някой с 2 джипа. Няма нищо де, следващия път ще ти махам като на познат вече. Много добро каране. Поздравления. Навигатора мисля беше в основата на всичко.
              Хайлукс беше асистенция, гуми, инструменти и части напуниха легена, не очаквах да се размина без повреди, обаче потцених Патрола Благодаря, обаче още ме е яд за грешката ми, адреналин е много страно нещо
              Three witches watch three Swatch watches.
              Which witch watch which Swatch watch?

              Коментар


              • #37
                До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                Първоначално публикуван от sergej Преглед на мнение
                Хайлукс беше асистенция, гуми, инструменти и части напуниха легена, не очаквах да се размина без повреди, обаче потцених Патрола Благодаря, обаче още ме е яд за грешката ми, адреналин е много страно нещо
                Благодарете се, че Голфа отпадна Възлагах му големи надежди. Иначе доста добре откъм подготовка си бил. Но тва му беше хубавото на състезанието, че може да дойде и някой професионалист, може и за кеф да се пуснеш ако искаш. Аз разроботвам Фрийто в момента и слава богу, че по едно време ми мина през главата да се пусна, което сега като помисля, не би било добра идея

                Англичаните се изкефиха, като искат да ги информираме ако има други прояви, където може да се пуснат с Дискавъритата. Готини пичове са, с доста познания в тая област. Може скоро да ги видим и във форума.
                http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                Коментар


                • #38
                  До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                  Приятели,
                  Искам да благодаря на всички участници и на публиката за коректното поведение по време на състезанието. Всички Вие направихте тази проява успешна. Ще се постарая до края на седмицата да публикувам и снимките, които направихме.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                    Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
                    .... Самурай на Балтаджиев /ник balta/, който направи най-страшния скок, но едва ли някой го е снимал...
                    Явно наистина скока е бил добър, аз също чакам да изкочи някоя снимка евентуално да видя какво се е получило, то резултата си е ясен де крив основен лист ама поне си направихме шоу След това каране се убедих че Райо (така се казва джипа ми) е корава машина. Все още ме е яд че върнах газта на следващия етап и отпаднах. Трасето според мен беше доста технично и искаше доста внимаване. Живи и здрави догодина пак ще сме там Благодарности на организаторите за всичко
                    „глупава глава на краката почивка не дава”

                    Коментар


                    • #40
                      До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                      Ето снимките, които направихме:

                      http://picasaweb.google.com/zorovsky...dRudozem2009A#
                      http://picasaweb.google.com/zorovsky...dRudozem2009B#

                      Надявам се всеки да открие по нещо интересно в тях.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                        Поздрави за доброто трасе!
                        До 21ч в деня преди съзтезанието оправях джипа след пожара,качих се да го пробвам и резнах предната гума и така на съзтезанието бях с две кобри и две мишелинки.Тръгнах в събота за Рудозем и на една бензиностанция в Хвойна заредих лоша нафтаи оттам нататък джипа не искаше да вдигне повече от 2000оборота.В Смолян смених всички филтри но без резултат и така в рудозем се оказах с джип които не може да вдигне повече от 2000оборота.Колкото и да ми се искаше не можех да се представя добре и реших че така и така съм дошъл ще се пусна само за участие.Ако ми беше наред всичко нямаше да се дам лесно макар и срещу Г-то.За капак на всичко на опазнавателната обиколка така ми загря джипа че не знам как не прегрях за което искам да благодаря на жената която продаваше кебапчета за нейната помощ от 10минерални води които охладиха радиатора.Като изключим всичките проблеми всичко друго много ми хареса.Радвам се че поне успях да врътна двете обиколки макар и много бавно защото мислех че някъде ще блокирам.Специални благодарности на Наско за помощта която ми указа.От миналата година досега времето мина много бързо така че чакаме Рудозем 2010.От миналата до тази година разликата в трасето е огромна така че живи и здрави до догодина се надявам трасето да е още по добро.Здраве,късмет и успех на организаторите.Довиждане до Рудозем 2010
                        Със себе си съм имал повече проблеми,
                        отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                        Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                        Коментар


                        • #42
                          До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                          Благодаря на организаторите. Много ми хареса мисля за в бъдеще да не пропускам такива мероприятя.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                            Най-напред искам да поздравя победителите!
                            Поздравления и благодарности към всички участници!
                            Мисля че стана добро състезание ,имаше разбира се и слаби страни ,които ще се стремим да коригираме в бъдеще.Благодаря на всички които взеха участие в организирането и провеждането на тази проява и направиха всичко това от любов към офроуда и моторните спортове. Надявам се трасето наистина да ви е харесало.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                              Първоначално публикуван от djcrazy78 Преглед на мнение
                              Поздрави за доброто трасе!
                              До 21ч в деня преди съзтезанието оправях джипа след пожара,качих се да го пробвам и резнах предната гума и така на съзтезанието бях с две кобри и две мишелинки.Тръгнах в събота за Рудозем и на една бензиностанция в Хвойна заредих лоша нафтаи оттам нататък джипа не искаше да вдигне повече от 2000оборота.В Смолян смених всички филтри но без резултат и така в рудозем се оказах с джип които не може да вдигне повече от 2000оборота.Колкото и да ми се искаше не можех да се представя добре и реших че така и така съм дошъл ще се пусна само за участие.Ако ми беше наред всичко нямаше да се дам лесно макар и срещу Г-то.За капак на всичко на опазнавателната обиколка така ми загря джипа че не знам как не прегрях за което искам да благодаря на жената която продаваше кебапчета за нейната помощ от 10минерални води които охладиха радиатора.Като изключим всичките проблеми всичко друго много ми хареса.Радвам се че поне успях да врътна двете обиколки макар и много бавно защото мислех че някъде ще блокирам.Специални благодарности на Наско за помощта която ми указа.От миналата година досега времето мина много бързо така че чакаме Рудозем 2010.От миналата до тази година разликата в трасето е огромна така че живи и здрави до догодина се надявам трасето да е още по добро.Здраве,късмет и успех на организаторите.Довиждане до Рудозем 2010
                              С коя машина бяхте вие колега. Просто любопитсвам, защото сега научавам, че е имало още един съфорумец на състезанието.
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                              http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                              http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                              Коментар


                              • #45
                                До: Рудозем 4х4 2009 - ПОКАНА

                                Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
                                С коя машина бяхте вие колега. Просто любопитсвам, защото сега научавам, че е имало още един съфорумец на състезанието.
                                Златистата Фронтера.Бесен съм че не можах да карам добре поради повредата и вече мисля за бензинов мотор 3.2-204к.с писна ми от тия нафти
                                Със себе си съм имал повече проблеми,
                                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X