Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    Чух се днес със Борко , но така и не разбрах какво стана в Приморско ...
    здрасти аз току що се върнах от Приморско бесен и ядосан.Накратко отидохме с нагласата за събор и игри ,нищо подобно по традиция обичайните заподозрени бяхме на линия, Таргата и Митака се бяха постарали за лагера ама организаторите днес в 15 .00 напълниха две три ямки с вода обявиха 50.лв такса и трябваше да има траял да ама не така не се прави тъй и тъй имаше десетина машини на целия събор поне да бяха обявили такси час правила....... пълен т...к.

    Коментар


    • #62
      От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

      здравейте ,аз в тая тема не искам нито да пиша нито да пускам снимки,жалко за хубавото място и време догодина само на море................/разочеровахте доста хора/

      Коментар


      • #63
        От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

        Не ги ли е срам. Как може да има такива нагли хора, знаят колко е скъпо всичко и да постъпят така...
        За траяла, да според мен трябва да има, атрактивна дисциплина е, която ще се развива в България, но наистина трябва да има регламент.


        едит: Сега ще ти кажа защо са нагли аз не съм бил, но оставам с впечатлението, че те не са били съобщили преди това, че траяла ще струва 50 лв. В статията също не бях прочел за такива такси. Не може така да оставят хората пред свършен факт.
        Последно редактирано от O.K; 08-09-12, 19:22.
        Лопата - друг солдата!!!

        Коментар


        • #64
          От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

          Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
          здравейте ,аз в тая тема не искам нито да пиша нито да пускам снимки,жалко за хубавото място и време догодина само на море................/разочеровахте доста хора/
          Ще каже ли някой най накрая какво стана днес , защото дочух , че състезанието е било бойкотирано от колегите и не се е провело ?
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • #65
            От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

            Първоначално публикуван от O.K Преглед на мнение
            Не ги ли е срам. Как може да има такива нагли хора, знаят колко е скъпо всичко и да постъпят така...
            За траяла, да според мен трябва да има, атрактивна дисциплина е, която ще се развива в България, но наистина трябва да има регламент.
            Точно го казваш: "знаят колко е скъпо всичко и да постъпят така..."
            А ти знаеш ли колко е струва организирането, колко струват нервите и всичко останало покрай събора?
            Нека всяка страна да си даде аргументите и после да даваме обиждащи коментари от рода: "Не ги ли е срам. Как може да има такива нагли хора"

            Коментар


            • #66
              От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

              Трябвало е да бъде обявено предварително и регламент,изобщо какво да очакват...

              Коментар


              • #67
                От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                Точно го казваш: "знаят колко е скъпо всичко и да постъпят така..."
                А ти знаеш ли колко е струва организирането, колко струват нервите и всичко останало покрай събора?
                Нека всяка страна да си даде аргументите и после да даваме обиждащи коментари от рода: "Не ги ли е срам. Как може да има такива нагли хора"
                Колко???????
                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                Коментар


                • #68
                  От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                  Няма да е 50 лева със сигурност.. Нервичките са по-скъпи.. Аз не знам, за това чакам какво ще каже и другата страна.. И също като теб зададох въпрос.. По-спокойно да я караме, няма неразрешими проблеми..

                  Коментар


                  • #69
                    От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                    Кофти,че Борко не е можал да покаже какво може Василии....

                    Коментар


                    • #70
                      От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                      Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                      Няма да е 50 лева със сигурност.. Нервичките са по-скъпи.. Аз не знам, за това чакам какво ще каже и другата страна.. И също като теб зададох въпрос.. По-спокойно да я караме, няма неразрешими проблеми..
                      Знам колко струва организацията на едно състезание , ( в случая на това в Приморско не е повече от 200 лв за колчета , ленти , стикери , които със сигурност има останали от преди . Миналата година ние състезателите опънахме лентите за 20 мин и очертахме готовото трасе от предишното издание ) , но също така знам и какво струва да подготвиш и транспортираш състезателната машина на 300 км ... Най важното е , че колегите отиват с настройката за игри и забавления както може да се очаква на събор , а и при липсата на регламент какво друго можеш да очакваш . И като ти сервират преди старта , че трябва да дадеш 50 лв за нещото наречено гръмко "траял" , в теб остава чувството ,че някой се опитва да те прави на глупак ...
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • #71
                        От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                        Осем годишният ми син чакаше събитието от месец. Беше изключително разочарован.
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • #72
                          От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                          Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                          Точно го казваш: "знаят колко е скъпо всичко и да постъпят така..."
                          А ти знаеш ли колко е струва организирането, колко струват нервите и всичко останало покрай събора?
                          Нека всяка страна да си даде аргументите и после да даваме обиждащи коментари от рода: "Не ги ли е срам. Как може да има такива нагли хора"
                          То много работи са възможни,ама има неща и съответния ред за тяхното осъществяване! Просто не е тоя начина!
                          Иво (таксито) Андреев
                          0988 91 80 50
                          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                          Коментар


                          • #73
                            От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                            Ако няма ред има анархия.. До колкото разбрах не е имало обявен регламент..
                            Не смятайте, че защитавам някой, просто ми е интересна тезата и на другата страна..

                            Коментар


                            • #74
                              От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                              Преди седмица обърках цифричка не една оферта. И понеже "... Мъж на думата си дръж!" отидох, закарах лодката и платих от джоба си удоволствието да работя. Собственика остана доволен...

                              Не знам подробностти, но за пари е трябвало да стане на въпрос доста преди началото на събора/състезанието. Поне по логика е така.
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • #75
                                От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                                Единствено съм доволен че се запознах със много хора(имена не помня).За състезанияте не коментирам....... сичко в последня момент
                                Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                                КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X